Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wędzone żeberka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wędzone żeberka

    Jadłem kiedyś Wędzone żeberka Wrocław i chciałem się dowiedzieć jak można je przygotować w domu? Kupiłem już domową wędzarnie, teraz szukam inspiracji, macie jakieś sprawdzone przepisy?
  •    
       

    #2
    Odp: Wędzone żeberka

    Nigdy nie miałam okazji jeść wędzonych żeberek. Ja zazwyczaj przyrządzam je według przepisu http://www.wieprzopedia.pl/%C5%BCeberka-w-kapu%C5%9Bcie Czyli w kapuście z dodatkiem imbiru i curry. Moja rodzina uwielbia żeberka, mięso jest bardzo delikatne i rozpływa się w ustach - trzeba je tylko odpowiednio długo gotować.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wędzone żeberka

      Do wędzenia żeberek warta zastosowania jest SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNA, zamiast zwykłej soli. Troszkę droższa, ale jak dla mnie warto wydać te parę zł więcej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wędzone żeberka

        My zastanawiamy się nad zrobieniem wędzarnio-grilla. Takie dwa w jednym. Super byłyby kiełbaski własnoręcznie zrobione i uwędzone, o szynce już nie wspomnę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wędzone żeberka

          My teraz mamy mały gril taki kupiony, ale jak przeprowadzimy się do siebie to właśnie mąż mysli o wymurowaniu swojego dużego, bo mamy dużą rodzinę. A swoja wedzona kiełbaska to dopiero super sprawa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wędzone żeberka

            Wędzone żeberka bardzo dobrze sprawdzają sie do grochówki albo kapuśniaczku. Naają fajny posmak zupie.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X