Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-01-2012, 20:11
anaskorek anaskorek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anaskorek.polki.pl

Domyślnie niemowlęce ubranka

Eh... nie mogę się już doczekać naszego Pierworodnego i choć jest jeszcze trochę czasu to chętnie wybieram się na spacerki po centrach handlowych i oglądam różne ubranka planując jak będę stroić maluszka Pewnie mnie rozumiecie
Przeraża mnie tylko fakt, że w sieciówkach jest ogromny wybór ubranek dla dziewczynek od codziennych zwyczajnych po bajeczne kreacje a dla chłopców propozycje są ograniczone. W sadzie chcąc wystroić malucha na tzw. specjalne okazje mam do wybory jeansy + koszula w kratkę...
Czy macie podobne odczucia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2012, 21:13
majajula's Avatar
majajula majajula jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majajula.polki.pl

Miasto: Piaseczno
Zdjęcia: 26
Domyślnie Odp: niemowlęce ubranka

Ja mam 3 dziewczyny i zawsze ląduje w dziale chłopięcym i nie mogę się napatrzeć na te koszule bojówki szelki krawciki kamizelki w brązach zieleniach granatach
mam dość rózu i może dlatego tak to widzę

JULA

MAJA

OLGA
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2012, 21:33
ja-mamusia ja-mamusia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Zdjęcia: 17

My mamy chlopca i dziewczynke. I jakos nie odczulam tego, zeby dla chlopca byl mniejszy wybor... jeansy i koszula w kratke... nieprawda... sztruksy, spodnie w kancik, koszula jednokolorowa, w paski, kropeczki, wzorki itd... zapraszam do zobaczenia mojej szafy a zmienisz zdanie a dziewczynke jak ubierzesz? spodniczka i koszula lub sukienka i koszula(albo sama) spodnie wizytowe dla dziewczynki ciezko znalezc... jest kilkaset rodzajow spodniczek i sukienek, koszulek, koszul i bluzek dla dziewczynek i tak samo jest kilka rodzajow spodni, koszulek, bluzek i koszul dla chlopcow...

wlasnie poszlam policzyc rzeczy malego... na wieszaku 13 koszul(kazda inna), 5 par jeansow, 6par sztruksow, 2pary spodni w kancik, 4kamizelki, 5krawatow, 3paski, 10pas spodni od dresu, 13bluz, 5sweterkow (wizytowych), 7sweterkow zwyklych, 15bluzek na dlugi, 4podkoszulki na ramiaczka, 6par bodow na dlugi, 6 par bodow na krotki, 20koszulek na krotki...

zapraszam do ciuchlandow ja baaaardzo czesto i duzo w nich kupuje ciuszki zazwyczaj pojedyncze (wiec malo prawdopodobne, ze ktos je jeszcze bedzie mial) ceny czasem nawet90% nizsze niz w sklepie, np dzis kupilam malej spodnie z nexta, nowki... 15zl...

ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g

IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g

---------------------------------------------------

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

Ostatnio edytowane przez ja-mamusia : 24-01-2012 o 21:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-2012, 12:08
Kira13x's Avatar
Kira13x Kira13x jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kira13x.polki.pl

Zdjęcia: 72

Mam wprawdzie dwie dziewczyny, ale wydaje mi się, że dla chłopców tez jest duży wybór, trzeba tylko dobrze poszukać. Jeśli nie w maRkowych sklepach (na które-powiedzmy sobie szczerze- stać bardzo niewiele osób, zresztą kto ma ochotę wydawać 60 zł na sweterek, z którego maluch za chwilę i tak wyrośnie?), to w lumpexach, może jakieś wymiany z mamami, które mają starsze dziecko? Różnych rodzajów koszul i T-shirtów jest masa, zamiast zwykłych spodni może ogrodniczki? Jeśli podkoszulek wydaje ci się zbyt nudny, to naszyj na niego kolorowy motyw, będziesz mieć pewność, ze drugiego takiego nikt nie ma

Moja wyrośnięta kruszynka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2012, 11:22
joanna_pstra joanna_pstra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joanna_pstra.polki.pl

Zanim urodził się Rafałek to też często bywałam w sklepach z ciuszkami kompletując mu wyprawkę. Wtedy też wydawało mi się, że ciuszków dla dziewczynek jest dużo większy wybór i są dużo ciekawsze - dużo wzorów i kolorów Teraz jednak udaje mi się kupić fajne ciuszki dla mojego smyka i na wybór nie narzekam. Zauważyłam też że można czasem trafić na fajne przeceny w sklepach markowych np. w zarze jakiś czas temu zaopatrzyłam się w kilka rzeczy w naprawdę dobrej cenie.
Chętnie kupowałabym w jakiś lupmeksach ze względu na ceny ale nie trafiłam jeszcze na porządny, z ciuchami w dobrym stanie
W każdym razie jeśli chodzi o ubranka dla chłopca nie jest tak źle można coś fajnego upolować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2012, 15:57
Szaraa Szaraa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Szaraa.polki.pl

Kurcze trochę za dużo tych reklam, aż się mało czytelnie robi. W każdym razie ubranka dla małych dzieci najlepiej oczywiście zbierać po ciotkach... czasem ich używanie to kwestia 2 miesięcy.
Nieprzeczytane 08-09-2016, 10:34
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Dla mnie idealnym ubrankiem są tego typu rampersy. Oczywiście nie byle jakie, ale wykonane z bawełny. Sa praktyczne i funkcjonalne. Fajnie też jest gdy produkt posiada certyfikat „bezpieczny dla dziecka”. Wtedy mamy pewność, że jest on odpowiedni, a jego jakość jest wysoka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2016, 15:19
pilarek pilarek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pilarek.polki.pl

Jak na lato takie rampersy sa swietnym rozwiazaniem. Tez mialam kilka takich dla synka, o wiele wygodniej jest ubrac takie ubranko niz jakas koszulke i spodenki czy np samo body.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2016, 10:29
ada_1988 ada_1988 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ada_1988.polki.pl

Ja ostatnio dość intensywnie szukam jakiś bucików na zimę dla mojego dziecka. Znalazłam coś takiego i się zakochałam http://shop.deareco.com/pl/p/Buciki-z-reluganu/118
Co o nich myślicie? Czy któraś z Was spotkała się kiedyś z reluganem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2016, 10:01
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Ja mam dwóch chłopaków, ale stawiam raczej na wygodę niż elegancję. Nie wyobrażam sobie wbić 3-6 mies szkraba w sztywny garniturek z muchą. Wygląda fajnie, ale raczej niepraktycznie. Koszulka może wychodzić ze spodenek, zawiewa i w ogóle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania