Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy lidla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ciuchy lidla

    Masz rację czasem faktycznie można tam coś fajnego upolować. Chociaż ja też szukam przez internet, też są dobrej jakości i cena też jest ok
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-02-2015, 12:25.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ciuchy lidla

      Ja nie polecam i już nigdy nic nie kupię z lidla ciuchowego. Wszystko co nabyłam, to albo się rozeszło po praniu albo szwy poszły, albo się okluszczyło.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ciuchy lidla

        Co do ich jakości to bywa naprawdę różnie,powiedziałabym nawet że pół na pół w zależności od danej rzeczy. Generalnie za taką cenę którą oferują to chyba warto bo nie jest ona zbyt wygórowana.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ciuchy lidla

          Ostatnio kupiłam córci bluzę w lidlu i szczerze jestem z niej bardzo zadowolona

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ciuchy lidla

            Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
            Ostatnio kupiłam córci bluzę w lidlu i szczerze jestem z niej bardzo zadowolona
            ja też skusiłam sie na dwupak bluzek i są super już kilka razy wyprane i nic sie z nimi nie dzieje, na ostatniej promocji zaopatrzyłam Zosie też w skarpety i też jestem zadowolona - sa grubsze ale ładnie trzymają się stopy - bo czesto z tymi grubszymi miałam problem ze zsuwały sie z stópki, z ABS

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ciuchy lidla

              A ja słyszałam różne opinie na temat ich jakości,ale jednak z przewagą tych pozytywnych,tym bardziej za taką cenę,więc chyba jednak coś w tym musi być,oczywiście na plus dla Lidla

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ciuchy lidla

                Bardzo lubię ubranka z Lidla. Mój synek ma ich bardzo dużo, bo są dobrej jakości i są tanie. Faktem jest, że przy atrakcyjnej ofercie trzeba się pofatygować bardzo wcześnie rano do sklepu, ale myslę, że warto. Do tej pory zmechaciły nam się tylko skarpetki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ciuchy lidla

                  Ja mam sporo rzeczy z lidla i jestem bardzo zadowolona ! Nie tylko ubrania, ale i obuwie kupuje i dla siebie i dla synka ! Mają fajne rzeczy i całkiem przystępne ceny więc warto czasem iść tam na zakupy !

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ciuchy lidla

                    Bardzo dobre jakościowo mają ciuchy, ja zawsze jestem zadowolona z nich.
                    http://www.szafamuzyczna.pl/muzyka-z-gatunku/hip-hop-i-rap/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ciuchy lidla

                      Swego czasu kupowałam takim kilka rzeczy i naprawdę nie przedstawiały się źle,więc mogę polecić. Może nie wszystko jak leci ale większość ubranek jest w porządku względem ceny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ciuchy lidla

                        Generalnie spotykam się zdobrymi opiniami o ubrankach dla dziecka z Lidla więc jeżeli tylko cenowo nam odpowiadają- a nie są drogie,to jak najbardziej warto,.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ciuchy lidla

                          ja kupiłam bodziaki, bo były śliczne i nic się z nimi nie stało po praniu, buty też raz kupiłam takie sportowe dla siebie i były super

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X