Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy lidla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciuchy lidla

    Dziewczyny czy kupujecie swoim dzieciom ciuchy z lidla
    Ja kupilam moim buty na zime jeste mzadowolona, sa super ale np ostatnio kupilam tez rajstopy ktore po praniu wygladaja tragicznie i juz sie nie nadaja na drugi raz...kosztowaly 14zł za pare a taki efekt :| w sumie rozczarowalam sie ...
  •    
       

    #2
    Odp: Ciuchy lidla

    ja kupowałam, dobre, tanie i dobra jakość

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciuchy lidla

      Polecamy jeansyLupilu z Lidla.
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciuchy lidla

        moje dziewczyny jakos nei przepadaja za jeansami wola zdecydownie leginsy bez zamka i guzikow :-) Lubia byc ubrane wygodne bo wtedy nic nie krepuje ich rochow :-) Ja tez lubie leginsy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciuchy lidla

          Ja narazie też nie ubieram Mai jeansów. Potem zobaczymy. Jeszcze żadnego ciucha z Lidla nie miałam. Mówisz,że warto? !



          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciuchy lidla

            ja i pizamki ostatnio kupilam dla dzieci to fajne poleca mbuty tez no ale na tych rajtuzkach sie zwiodlam;/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciuchy lidla

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              ja i pizamki ostatnio kupilam dla dzieci to fajne poleca mbuty tez no ale na tych rajtuzkach sie zwiodlam;/
              Rajstopy szybko się mechacą. To kiedyś coś tam kupię skoro polecasz.



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ciuchy lidla

                ubrania z Lidla jak najbardziej i ja polecam, kupuję już od dawna głównie bluzki, czasem spodnie, piżamki, komplety bielizny - baaardzo je sobie chwalę, nic się nie pruje, nic nie farbuje a kolory trzymają się mimo wielokrotnego prania. Baardzo często kupuję też rajstopki i skarpetki bo są niedrogie. Co do tego, że się mechacą - mechacą się każde : z Gatty, Woli, h&M - wszystkie prędzej czy później mają mechy, ja na to mam jedną skuteczną metodę - GOLARKĘ do ubrań zazwyczaj jak się je raz zgoli z tych kulek to raczej się już później nie pojawiają (a już na pewno nie w takiej ilości jak za pierwszym razem)







                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciuchy lidla

                  Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                  ubrania z Lidla jak najbardziej i ja polecam, kupuję już od dawna głównie bluzki, czasem spodnie, piżamki, komplety bielizny - baaardzo je sobie chwalę, nic się nie pruje, nic nie farbuje a kolory trzymają się mimo wielokrotnego prania. Baardzo często kupuję też rajstopki i skarpetki bo są niedrogie. Co do tego, że się mechacą - mechacą się każde : z Gatty, Woli, h&M - wszystkie prędzej czy później mają mechy, ja na to mam jedną skuteczną metodę - GOLARKĘ do ubrań zazwyczaj jak się je raz zgoli z tych kulek to raczej się już później nie pojawiają (a już na pewno nie w takiej ilości jak za pierwszym razem)
                  Ja z golarki do ubrań nie jestem zadowolona. Chyba mam jakiś "szajsowaty" sprzęt. Niby zbierze z kulek ale też czasem zaciągnie albo przedziurawi ubranie.



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ciuchy lidla

                    Jeszcze w polsce nie było Lidla ja juz kupowałam w nim w niemczech rzeczy na Monikę.Ubranka i wszelka konfekcja jest dobrej jakości, często kupuję Komplety pościeli ,ręczniki.Siostrzenica męza jest kierowniczką w Krakowie jednego ze sklepów i przy okazji chrzestną Oli-to często córka załapuje się na zabawki-ostatnio dostała "znikającą tablice" -Polecam
                    A rajstopy kupuję na Olkę w zaprzyjaznionym "szmateksie" z nexsta albo innych firm angielskich bo zawsze są w 100% bawełniane a ze się trochę skundą to tylko te ze wzorkiem bo gładkie są idealne.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ciuchy lidla

                      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                      Ja z golarki do ubrań nie jestem zadowolona. Chyba mam jakiś "szajsowaty" sprzęt. Niby zbierze z kulek ale też czasem zaciągnie albo przedziurawi ubranie.
                      tak ja też miałam z tym problem - wszystkie golarki na baterie mi tak robiły, podejrzewam, że chodzi o spadek mocy i ostrza zamiast szybciej uciąć pętelkę to wciągają materiał właśnie :/ nie dawno w Biedronce były po 20 zł golarki takie do podłączenia do prądu, duża powierzchnia czyszcząca - rewelacja nic mi nie zaciąga, moc jest ciągle taka sama, równo pracuje a przy bateriowych po krótkim czasie moc spadała i wtedy bywało różnie. Polecam zatem taką na prąd.
                      Rajstopy natomiast trzeba golić nie na płasko - ja naciągam na rękę i kiedy jest materiał dobrze napięty takie rzeczy się nie zdarzają, kiedy robię to na płasko i luźno to niestety też zdarzały mi się dziury :/
                      Last edited by GEMELLI_3; 19-04-2013, 08:26.







                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ciuchy lidla

                        Ja polecam ubrania z Lidla. Spodnie jeansy są rewelacyjne. Mamy też bluzki, piżamy, podkoszulki z bielizną. Wszystko dobrej jakości. Rajstop nigdy w Lidlu nie kupowalam więc niewiem jak z jakością.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ciuchy lidla

                          Wszyscy są na TAK aż jesteś zaskoczona,że ciuchy są tak dobrej jakości



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ciuchy lidla

                            Ja za to miałam lekką wysypkę, ale możliwe, że było to spowodowane proszkiem, jeżeli opinie są takie dobre

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ciuchy lidla

                              Słyszałam nie raz od mam innych dzieci, ze są tam bardzo dobre jakościowo ubranka, ostatnio kupiłam tam podkoszulkę aby się o tym przekonać i faktycznie prana już kilka razy i trzyma się dobrze poza tym kolory nadal żywe i nie wyblakłe, co się chwali.
                              Minus jest taki, ze jeśli jest promocja to ubranka szybko znikają.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X