Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwszy raz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwszy raz

    Moze to intymne pytanie ale ciekawi mnie ile mialyscie lat podczas pierwszego razu?
    Czy byl on z dotychczasowym waszym mezem?
    Moj maz byl moim pierwszym mezczyzna lecz ja jestem jego druga partnerka i czasem sobie tak mysle przyznam szczerze ze jestem troszke zazdrosna o ta byla:P moze to troszke dziwne;p
    Jak jes u Was?
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwszy raz

    Ja mialam przed mezem swoj pierwszy raz)
    z chlopakie mktory mnie potem zdradzil, wybaczylam zdradzil drugi raz i trzeci w koncu odeszlam i Bogu dzięki ze mnie zdradzal bo tak pewnie bym z nim gniła...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwszy raz

      ja jestem tego zdania ze jak mezczyzna zdradzi lub uderzy to nie bedzie to jednorazowy wyczyn..

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwszy raz

        ja tez jestem juz nauczona ze jesli sie zdradzilo to sie to powtorzy... ale co do emza jestem pewna ze nigdy by mnie nei zdradzil

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwszy raz

          Myslisz ze mozliwe sa zdrady wielokrotne przez wiele lat i ukrywanie tego przed swoja ukochana osoba?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwszy raz

            tak miala mtaki przyklad u dobrej przyjaciolki jej partner byl idealny a sie okazalo ze prowadzil podwojne zycie... niestety... sa tacy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwszy raz

              Mąz był moim pierwszym ale było to przed ślubem i nie wiele z tego pamiętam troche byłam znieczulona i tak się bałam ze wolałam być nieświadoma do konca ale okazało się całkiem fajnie.....
              A co do zdrady, moje drogie kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie prędej czy pózniej ale najgorsze są konsekwęcje i to co się zrobi z tym fantem
              Last edited by koliberek71; 28-03-2013, 14:09.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwszy raz

                w sumie bardzo ciezko jest przebaczyc zdrade ale mysle ze jak ktos bardzo mocno kocha to przebaczy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwszy raz

                  Bo ja mam taki przypadek. Moi sasiedzi sa para juz od 10 lat ale nie sa po slubie on doslownie pod jej nosem zdradza ja a ona nie wiem czy nie chce tego widziec czy na prawde nie widzi... hmm wszyscy w kolo o tym wiedza tylko ona nie wiem, dziwna sytuacja.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pierwszy raz

                    miłość jest ślepa....

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pierwszy raz

                      otoz to

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pierwszy raz

                        ślepa nie ślepa ale jak jakieś dziadostwo przywlecze to napewno dowie się pierwsza
                        A ja tego nie rozumie -przeciez zdrade widać na kilometr, chłop, jak o chłopa chodzi zachowuje się inaczej ,zmieniają się nawyki WIDAC TO nawet jesli się maskuje a jak jest inaczej to znaczy ze partnerzy wogóle się nie znają i tak naprawde nic ich nie łaczy


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pierwszy raz

                          oj uwierz ze sa tacy ktorzy potrafia sie maskowac perfekcyjnie.. Widocznie nie spotkalas takiego a uwierz mi ze ich nie brakuje.
                          Nie wiem moze to jakis problem psychiczny moze cos innego... ciezko ocenic.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X