Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamusie lipcowe 2012

    Witajcie sa tu jakies mamuski ktore maja termin na lipiec 2012 zapraszam
    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







  •    
       

    #2
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Witaj,

    ja właśnie dowiedziałam się o ciąży... w końcu... po wielu miesiącach starania jestem tak szczęśliwa, że płaczę pisząc te słowa.
    Mam już synka i z mężem marzyliśmy o drugim bobasie.... i cud przedświąteczny
    Mąż jeszcze nic nie wie i razem z Kapim dowiedzą się w Wigilijny Wieczór... a ja myślałam, że pęknę jeśli komuś nie powiem
    W sumie termin mam na sierpień, ale chyba jeszcze mamy sierpniowe nie wiedzą, że będą mamami
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mamusie lipcowe 2012

      Nator 1 serdecznie gratuluję, że się udało :*

      Tak w ogóle to cześć
      jestem w ciąży, to mój pierwszy maluch, termin mam na połowę lipca

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mamusie lipcowe 2012

        O jak super ze ktos tez jest z lipca no ja tez sie staralam i nici az odpuscilam i jestem szczesliwa
        teraz na czwartek mam wizyte a co do dzieci tyo tez mamy 2 letniego synka
        MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







        Skomentuj


          #5
          Odp: Mamusie lipcowe 2012

          No to kobietki musimy trzymać się razem Serdecznie gratuluję Wam również... ale ja na lekarza poczekam i pójdę po świętach
          Ja szaleję ze szczęścia i ja wariatka dziś latałam i kombinowałam prezenty A tak właściwie to jak przekazać wieści o największym prezencie: i kupiłam malutkie skarpetki i taki samochodzik pluszowy z napisem baby on board, a dla Kacpra zamówiłam koszulkę reprezentacji polski, ale zamiast nazwiska napis "starszy brat" - zachowuję się jak świr totalny

          poopowiadajcie troszkę o sobie... skąd jesteście, co porabiacie no i co się z Wami teraz dzieje
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mamusie lipcowe 2012

            o odezwałyście się
            myślałam, że wątek bedzie martwy
            Nator przekazanie wieści to chyba dość emocjonująca chwila jak się tak do niej przygotowujesz :P
            u mnie sytuacja była na początku ciężka ale już jest ok i oboje się cieszymy także Twoje ześwirowanie jest tym bardziej zrozumiałe, że maluszek taki upragniony

            ja mam 22 lata, studiuję, mieszkam na śląsku... po porodzie wiele się zmieni
            dobrze, że jesteście już doświadczone to będę miała kogo o radę pytać

            pierwsze pytanie
            jak wsadziłyście suwaczki do podpisów :>
            Last edited by Zolzaa89; 19-12-2011, 22:49.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mamusie lipcowe 2012

              Najpierw musisz zrobić sobie suwaczek. (najlepiej nie zamykaj okna forum tylko rób go w innym oknie lub na innej karcie) Jak w google wpiszesz suwaczki ciążowe,to będziesz miała do wyboru do koloru.
              Jak już go stworzysz to pojawią się na dole różne linki do pobrania go. Wybierasz takie dla for internetowych (charakterystyczne w nich jet to, że są opisane [url] na początku i końcu linku.

              Później przechodzisz do forum.
              Może jest inna droga ale ja robie tak:
              Na górze, po prawej, pod Twoim niciem masz "prywatne wiadomości" - klikasz na to i wchodzisz do swoich ustawień.
              Później po prawej masz podpisy - klikasz
              pokaże się okno, w które wklejasz link z suwaczkiem - klikasz podgląd i jak jest ok to zatwierdzasz...
              tak w skrócie to tyle ale jak coś nie wyjdzie to pisz
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                Rozumiem, że u Was emocje budzi to, że nie jesteście pewnie po ślubie i nagonka rodziny...???
                Grunt, że się Wy cieszycie. A 22 lata to wcale nie za wcześnie. Ja miałam 25 jak rodziłam Kacpra i usłyszałam od lekarza, że późno się biorę
                A co do doświadczenia, to czuję się jak pierwszy. Właśnie pisałam u starych znajomych z forum, czy bóle brzucha są normalne

                A jesteś już po USG???
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mamusie lipcowe 2012

                  Brawo!!!
                  widzę suwaczek!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012

                    Tak udało się !!
                    dziękuję bardzo :*

                    nie jesteśmy po ślubie i póki co go nie planujemy, chcemy być razem, wspólnie wychowywać maluszka i dążyć do tego żeby nasza rodzinka funkcjonowała a ślub weźmiemy nie z presji a z miłości
                    no u mnie z rodzicami ciężko w dalszym ciągu...
                    wiek nawet nie jest taki zły tylko, że to 4 rok studiów...

                    jestem po USG już w sumie dwa miałam
                    maluszek miał we środę 2,5 cm

                    a jak Ty się czujesz ? jak ciąża ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mamusie lipcowe 2012

                      Bardzo mądrze, że ślub z miłości. Moja siostra ślubowała jak Julka miała 3 latka i bawiła się na ślubie rodziców. Są szczęśliwym małżeństwem od 10 lat, mają drugie dziecko... i nie z presji, a z wyboru.

                      A ja dopiero jestem na starcie brzuszkowania i jeszcze przed USG. Nie mogę się doczekać, ale pójdę dopiero po świętach.
                      Na razie jest skrajnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Nie mam mdłości aż tak wielkich, tylko troszkę nadwrażliwa jestem na zapachy. I strasznie boli mnie podbrzusze. A do tego wciągam co mi pod rękę podejdzie i mam zachcianki Ale to może kwestia psychiki a nie ciąży

                      A tak w ogóle to chcę całemu światu to wykrzyczeć, a tu do Wigilii muszę wytrwać w ukryciu
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mamusie lipcowe 2012

                        Śniadanko zjedzone, to ruszam do pracy
                        milusińskiego dnia
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mamusie lipcowe 2012

                          Dzien dobry
                          ale z Ciebie poranny ptaszek :P
                          na starcie to skąd wiesz, że się załapiesz na lipiec :>
                          ja mam w połowie stycznia już 3 wizytę i mam szczęście bo mój lekarz na każdej robi USG także czeka mnie kolejna randka z maluszkiem ;D
                          Też nie mam mdłości i od początku ich nie miałam, trochę mam problem z jedzeniem obiadów bo jakoś mi tak nie podchodzą, wolę zjeść kanapkę czy jogurt z płatkami..
                          Podbrzusze może Cię boleć przez miednicę.. ale ja w sumie nie wiem.
                          Właśnie miałam pytać, czy też pochłaniasz wszystko co widzisz? Koło mnie nie może nic dobrego do jedzenia leżeć bo po minucie tego nie ma
                          3mam kciuki żebyś wytrwała te kilka dni w tajemnicy ;D
                          miłego dnia w pracy :*

                          a gdzie reszta mamusiek lipcowych ? ;D

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamusie lipcowe 2012

                            Witajcie. Kurde od wczoraj mnie nie bylo a tyle naskrobalyscie a powiedzcie mi w jaki sposob dowiedzialyscie o ciazy?? bo u mnie to byl szok prawdziwy,gdyz z masem robilam 3 testy i 4 tydzien przed wizyta u lekarza i kazdy wyszedl negatywny a jak poszlam do lekarza to okazalo sie ze jestem w 9 tyg teraz zrobilam jeden test wyszedl negatywny ale @jak nie bylo tak nie bylo wiec kupilam drugi no i wyszedl pozytywny i tu bl\yl szok prawdziwy

                            A co do wieku ja mam obecnie 23 jak rodzilam maksa mialam 21 a wg maly byl by moim 2 dzieckiem gdyby nie to ze 4lata temu poronilam w 3 miesiacu to wtedy mialam 18 wiec prawde mowiac kazdy wiek jest odpowiedni na rodzenie dzieci jesli jestes pena ze juz tego chcesz
                            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamusie lipcowe 2012

                              Napisane przez Zolzaa89 Pokaż wiadomość
                              Dzien dobry
                              ale z Ciebie poranny ptaszek :P
                              na starcie to skąd wiesz, że się załapiesz na lipiec :>
                              ja mam w połowie stycznia już 3 wizytę i mam szczęście bo mój lekarz na każdej robi USG także czeka mnie kolejna randka z maluszkiem ;D
                              Też nie mam mdłości i od początku ich nie miałam, trochę mam problem z jedzeniem obiadów bo jakoś mi tak nie podchodzą, wolę zjeść kanapkę czy jogurt z płatkami..
                              Podbrzusze może Cię boleć przez miednicę.. ale ja w sumie nie wiem.
                              Właśnie miałam pytać, czy też pochłaniasz wszystko co widzisz? Koło mnie nie może nic dobrego do jedzenia leżeć bo po minucie tego nie ma
                              3mam kciuki żebyś wytrwała te kilka dni w tajemnicy ;D
                              miłego dnia w pracy :*

                              a gdzie reszta mamusiek lipcowych ? ;D
                              to masz tak jak ja ja ide 22 na 3 wizyte i to bedzie moje 3 usg i 2 randka jak to nazwalas gdyz na 1 usg nie bylo widac zarodka no ale na ostatnim usg widzialam malenkei serduszko bobaska
                              co do mdlosci ja mialam okropne na widok prawdziwej kawy i swojskiej kielbasy
                              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X