Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pluszowy konkurs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pluszowy konkurs

    Weź udział w naszym konkursie i wygraj wspaniałego pluszaka na biegunach dla dziecka!

    Zadanie konkursowe:
    Zapraszamy wszystkie mamusie, by opisały na naszym forum, jak ich pociechy wyobrażają sobie pieska bernardyna.

    Do wygrania:
    Trzy sztuki bernardynów na biegunach ufundowane przez sklep internetowy Marko.

    Opis nagrody:
    Bernardyn na biegunach wykonany jest z kolorowego i miłego w dotyku pluszu. Dodatkową atrakcją jest pozytywka emitująca odgłos bernardyna. Zabawka może również stanowić doskonałą dekorację dziecięcego pokoiku.
    Wartość nagrody: 179,00 zł.

    Zobacz pieska bernardyna w sklepie Marko

    Zobacz inne zabawki od Marko


    Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

    Zasady konkursu:
    1. Pluszowy konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
    2. Zostaną wybrane 3 najlepsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają pluszaki na biegunach.
    3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i sponsora nagród.
    4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
    5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 9 lutego do 15 lutego 2009 roku.
    6. Jury podejmie decyzję 19 lutego 2009 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
    7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
    7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
    8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
    9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
    10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
    11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


    Sponsor nagród:
    Last edited by Redakcja Babyonline.pl; 09-02-2009, 10:55.
  •    
       

    #2
    moja córeczka mówić jeszcze nie potrafi,rok niedawno skończyła,ale patrząc na jej zabawki- pluszaki to piesek Bernardyn musi byc dużym zwierzakiem z wielkimi oczami,z wyrazistym zimnym noskiem i musi być bardzo kudłaty,żeby mogla się do niego poprzytulać

    Skomentuj


      #3
      Bernardynek powinien byc duzy jak psiak moich dziadkow, miekki bo lubie sie przytulac, powinien dac sie ujezdzac bo ten dziadkow cos nie za bardzo lubi .No i obowiazkowo powinien szczekac - w koncu musze sie jakos dogadac z moim przyjacielem
      No i zeby nie brudzil - bo ja sam niezle to robie i pomocy mi nie trzeba

      Duuuziego psiaka poplose

      Skomentuj


        #4
        moje maluchy bardzo kochają pieski, więc najbardziej podobają im się psiaki z długimi uszami i z długim ogonem. i na pewno by chcieli, żeby ich piesek bernardynek był duży, aby mogli obydwoje na nim usiąść i żeby mieli co poprzytulać gdy im smutno.na pewno dużo radości sprawiałoby im gdyby szczekał głośno i merdał ogonkiem.

        Skomentuj


          #5
          Bernardyn Tomcia

          . Ostatnio kupiliśmy synkowi Tomaszowi maleńkiego pieska na baterie. Tomek szaleje za nim, głaszcze i całuje go dopóki nie padną baterie. Dla niego każdy piesek jest kochany. Zastanawiam sie co by zrobił, gdyby miał takiego dużego. Pewnie głaskał i tulił się do niego caaaały czas. Dla niego taki wielki piesek to byłby najlepszy przyjaciel i pewnie cudowny zwierzak, z wielkimi uszami, noskiem i super futerkiem. Nie możemy sobie pozwolić na normanlego żywego zwierzaka, więc duuuużży substytut byłby wskazany . pozdrawiamy. Tomasz z mamą

          Skomentuj


            #6
            Dla mojej Córeczki piesek Bernardyn merda ogonkiem na jej widok,szczeka z radości gdy córcia go głaszcze, tuli się gdy jest smutny, uwielbiają wspólne zabawy, zwłaszcza gdy piesek nosi ją na grzbiecie.Jest jej Najwierniejszym Przyjacielem
            Last edited by sylwia juszczak; 09-02-2009, 12:31.

            Skomentuj


              #7
              Pies bernardyn według mojej córki powinien:
              Być duuuuży jak słoń,
              mieć łatki malutkie jak biedroneczka kropki,
              oczy takiego koloru jak inne pieski
              cztery łapy żeby mógł biegać za Zuzą oczywiście
              kokardę koloru czerwonego żeby się nie zgubił
              powinien szczekać i merdać ogonem na powitanie
              i mieć milutką sierść żeby mogła się przytulać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                bernardyn

                Bernardyn powiniem być duży
                jak na bernardyna przystało ;-)
                Mięciutki - znakomity do przytulania
                i wesoły do bujania.
                W duże łaty z beczułeczką
                i z miseczką na wodę lub mleczko

                Skomentuj


                  #9
                  Antonina w myślach marzy, że ją pieskiem ktoś obdarzy,
                  lecz zważywszy na jej wiek, tylko pluszak wchodzi w grę.
                  Więc o piesku ciągle mówi, co miękkością ją otuli,
                  co pluszowe ciałko ma, czarne ucho razy dwa.
                  Słodka mordka zrobi "hau" i ogonek będzie miał,
                  to bernardyn w rude łaty - najpiękniejszy pies kudłaty.
                  Na biegunach w tył i w przód, tyle ile będzie mógł,
                  bujać będzie małą Tosię, najszczęśliwszą mą samosię.

                  Skomentuj


                    #10
                    Białe futro, rude łaty -
                    to bernardyn nasz kudłaty!
                    Mądre oczy, zimny nos,
                    czy ma wątpliwości ktoś?
                    Pies ogromny,
                    dośc ospały,
                    do zabawy doskonały!

                    Przemek 10 lat



                    A wygląda tak:
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Bernardyn ...

                      - Filipku, jak wygląda pies bernardyn? - pytam mojego synka, który niedługo skończy cztery lata.
                      - No normalnie. Ma ogonek i nim merda, ma dwa uszka, miłą sierść i nazywa się Przyjaciel. Jest wesoły, śmieszny, lubi się bawić. Ale mamusiu, przecież ja nie mogę mieć pieska...
                      - Tak, nie możesz mieć pieska, bo jesteś alergikiem. Możesz mieć jednak pieska pluszowego, który też może zostać Twoim przyjacielem. A czy wiesz, że psy rasy Bernardyn są bardzo duże ale mają jeszcze większe serduszka? Pomagają ludziom, nawet ratują im życie, bo pracują jako psy - ratownicy w górach.
                      - I pomagają wyszukać ludzi gdy zasypie ich lawina, jak w tym filmie co oglądałem z tatusiem?
                      - Tak.
                      - Wiesz mamo. Chciałbym mieć takiego bernardyna. Szkoda, że mam alergię. Ale może będę miał takiego bernardyna przyjaciela pluszowego. Taki też może być miły, zabawny, wesoły - mogę się z nim bawić, przytulać się, wymyślać różne historie o naszych przygodach...

                      Skomentuj


                        #12
                        Pies -przyjaciel Człowieka.... Małe Dzieci Uwielbiają Zabawy Ze Swoimi Ulubieńcami.kacper/lat 4/ Chciałby Mieć Jeszcze Kilka I Najchętniej Jakby Były Dużżeee , Kudłate, I żeby Non Stop Go Goniły...marcel/4 Miesiące/ Zdecydowanie Można Tylko Powiedzieć że Uwielbia Się Przytulać Do Pluszaków, Ma Takiego Jednego Małego Pieska , Non Stop łapie Go Za Uszko I Wkłada Do Buzi ;0) A Bernardyn ? Zapytałam Kacperka? Hmmmmmmmm On Jest Taaaki Duży, I Ma łaty, I Jest Kudłaty .... Noi Ma Taką Skrzynkę W Której Trzyma Lekarstwa...? Zapytałam A Jaką Skrzynkę? Odp: No Nie Wiesz Mamo Taką Pod Głową, I Jak Dziecko Się Przewróci To On Go Ratuje, A Potem Leje Wodą Utlenioną I Nakleja Kolorowy Plasterek.to Są Psy Ratownicy .... Ale Mnie Rozbawiła Ta Historia ;0)

                        Skomentuj


                          #13
                          Biały
                          apteczka
                          rude łaty
                          niezastapiony przyjaciel człowieka
                          łagodny
                          ratuje życie
                          duży
                          mądry
                          na górskie wycieczki
                          Last edited by Amanda; 09-02-2009, 14:29. Powód: literówka

                          Skomentuj


                            #14
                            Moja córeczka, zapytana o bernardyna, mówi tak:
                            - jest wielki jak Nuka (owczarek kaukaski moich rodziców)
                            - jest większy od Ani i taty (od Ani ok, bo Ania ma 6 mcy, ale tata sie prawie obraził za to stwierdzenie)
                            - ma kudły (nowe słowo, często jej mówie, że jak nie bedzie chciała czesać włosków, to zrobią się kudły)
                            - można na nim jeździć, jak na gepardzie (gepard to ulubiony zwierzak)
                            - można na nim spać (kiedys widziała wtuloną w psa kuzynkę)
                            - ma wielkie zęby
                            - kocha Julkę i jej nie zje (to chyba w związku z bajką o czerwonym kapturku)
                            No cóż, idealny przyjaciel :-)

                            Skomentuj


                              #15
                              porównanie

                              CYTUJĘ CÓRECZKĘ (3 latka):

                              "Piesek Belnaldyn musi być podobny do wujka Belnalda,dlatego tak samo się nazywają.Jest wielki,włochaty,ma oklapnięte uszy i duzy bzuch bo strasnie duzo je".

                              I wszystko w temacie.Pozostaje mieć tylko nadzieję że wujek Bernard tego nie przeczyta.
                              Attached Files

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X