Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Serowe przekąski Cheese Snack

    Testowanie przekąsek serowych Cheese Snack było dla mnie wielką przyjemnością. Zarówno smak oryginalny jak i ketchupowy , bardzo mi przypadły do gustu. Moje dziecko też się przekonało do tych serowych przekąsek, chociaż wcześniej nie przepadało za zwykłymi serkami. Opakowanie jest bajecznie kolorowe; przyciąga wzrok i zachęca do spróbowania znajdującej się w środku zawartości. Przekąska jest idealna dla dziecka do szkoły, ale także dla dorosłych na imprezie. Smakuje wybornie. Jak dla mnie wielki pozytyw. Każdy serowy przysmak jest oddzielnie zapakowany, co daje dużą wygodę podczas spacerów z dzieckiem i gwarantuje świeżość produktu. Gorąco polecam wszystkim. W dodatku nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Testerka trnd.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      cheese snack

      polecam cheese snack-pyszne serowe paluszki. Są w wariancie zwykłym i ketchupowym. Moje dzieci były nimi zachwycone. Poczęstowały nimi swoje koleżanki i kolegów i wszystkim bardzo smakowało!!! Serdecznie polecam

      Skomentuj


        #33
        Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

        Mój synek je polubiłz nabiałem u Nas na bakier a te paluszki przemawiają do niego. Z czystym sumieniem mogę je polecić są zdrowe,pożywne,cena tez dostępnadzieciaki w przedszkolu szaleją

        Skomentuj


          #34
          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

          Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Przekąski są smaczne, porcja idealna. Dziecku bardziej smakuje zwykła serowa, ja natomiast wolę ketchupową. Można mieć je pod ręką na spacerze, kiedy maluch zgłodnieje, czy zapakować jako dodatek do śniadania do szkoły. W domu natomiast wykorzystuję je do tostów, czy też pizzy. Dzieci chętnie pomagają w przygotowaniu. Polecam!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

            Cheese Snack to pyszna serowa przekąska dla dzieci, jak twierdzi producent, firma Zott. Ja uważam że pyszne paluszki z sera mozzarella to przekąska zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Choć rzeczywiście paluszki o smaku ketchupu bardziej smakują dzieciom, jednak smak oryginal cieszy się powodzeniem u wszystkich. To nie tylko przekąska, to zdrowsza alternatywa tradycyjnych kanapek, świetna do pracy, szkoły, na piknik czy wycieczkę. Wystarczy bułka, paluszki i smaczny, pożywny posiłek gotowy. Polecam!
            Attached Files

            Skomentuj


              #36
              Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

              Dopiero niedawno ich spróbowałam. Są dobre, bez konserwantów i sztucznych barwników. A do tego zdrowe, mi bardziej keczupowe zasmakowały.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                polecam cheese snack-pyszne serowe paluszki. Są w wariancie zwykłym i ketchupowym. Moje dzieci były nimi zachwycone. Poczęstowały nimi swoje koleżanki i kolegów i wszystkim bardzo smakowało!!! Serdecznie polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                  Serowe paluszki Cheese Snack to prawdziwa gratka dla wielbicieli sera,nadają się idealnie jako dodatek do śniadania do szkoły,na wycieczkę i w wolnej chwili po prostu do zjedzenia.
                  Dostępne w dwóch wariantach smakowych zadowolą każdego smakosza,a do tego bardzo zdrowe bez konserwantów i sztucznych barwników.Zapakowane w estetyczne kolorowe opakowania idealne by zastąpić wszechobecne batoniki
                  Polecam,bo naprawdę warto

                  Skomentuj


                    #39
                    Serowe przekąski Cheese Snack

                    Witam serdecznie. Dostałam się do testowania Cheese Snack. Testował ja znajomi, przyjaciele i rodzina. Zdanie było podłoże. Mi osobiście bardziej smakowały te klasyczne te o smaku kechupu troszkę mniej. Z resztą osób które brały czynny udział razem ze mną było różnie. Części smakowały klasyczne, a ketchupowe nie bardzo. Inni woleli kachupowe, a hyli tez tacy którym nie smakowały ani jedne ani drugie. Przedział wiekowy osób które bawiły się i testowaly ze mną to 2-59 lat. A jakie jest wasze zdanie? Czy ktoś jeszcze testuje? Co o nich myślicie?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Cheese Snack od Zott

                      samczne, zdrowe, dobry skład.
                      zdecydowanie wersja natalna, mimo wszystko od keczupowych czuc ciut chemii.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: drugie śniadanko

                        JA również dbam by dziecko miało zawsze drugie śniadanie w szkole. Obecnie biorę udział w testowaniu serowych przekąsek Cheese Snack firmy Zott. Produkty tej firmy są znane i używane w mojej kuchni, dla dzieci jogurty i deserki. Przekąska serowa została chętnie przyjęta przez dzieci i dorosłych. W jednym opakowaniu są 4szt podłużnych pałeczek serowych osobno pakowanych podobnie jak parówki Jedynki.
                        To smaczna przekąska, ale przede wszystkim zdrowa!!!, bez konserwantów i sztucznych barwników, zawiera dużo wapnia i białka!. Mieliśmy do wypróbowania dwa smaki, original (taki śmietankowy, serowy) który najbardziej przypadł dzieciom i drugi o smaku ketchupu.
                        Opakowania kolorowe, ciekawe przyciągają uwagę w sklepie a cena przekąsek do przełknięcia. Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                          Bardzo dobrą przekąską dla mojego 5 letniego dziecka jest serowa przekąska cheese snack od zotta. Oprócz świetnego serowego smaku jest bardzo zdrowa. Zawiera wapń odpowiedzialny za mocne kości i zęby oraz białko, które dostarcza energii na cały dzien. Jest niedroga i pysznie smakuje. Moje dziecko oraz jej koledzy z przedszkola, bardzo je lubią.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: wiosenna torebka

                            A w mojej torebce ostatnio zagościła nowość! Zott wypuścił, nową pyszną przkąskę serową - Cheese Snack. Są to kawałki sera, w formie paluszków. Dzięki temu, że każdy z nich jest pojedynczo pakowany, można je nosić w torebce i dać dziecku, kiedy przyjdzie kryzysowa pora. Można też zjeść samemu, bo są pyszne! Gorąco polecam!

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: pyszności

                              A ja chciałabym się pochwalić nową pysznością jaką miałam ostatnio okazję spróbować! Są to przekąski serowe Zott Cheese Snack! Jest to absolutnie przepyszna nowość Moje dzieciaki je pokochały! Są to serki, w formie paluszków. Każdy z nich zapakowany oddzielnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do wrzucenia do damskiej torebki lub dziecięcego plecaka. Ja przetestowałam już w wielu sytuacjach - w szkole, po treningu akrobatyki i po zajęciach na basenie. Sprawdza się idealnie. To fajny i zdrowy pomysł i to bez dodatku cukru! Gorąco polecam!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                                Moje dzieciaki oszalały na punkcie Zott Cheese Snack! Uwielbiają je podjadać jako deser i jako dodatek do drugiego śniadania. Serki idealnie nadają się też jako motywator po treningowy (basen i akrobatyka). Dzieciom najbardziej przypadł do gustu smak pomidorowy. Wg. mnie naturalny jest bardziej... naturalny Najważniejsze, że każdy z nich to duża dawka wapnia, a mała dawka cukru! Gorąco polecam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X