Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cheese Snack

    Przepyszna przekąska w dwóch osłonach: naturalnej i ketchupowej. Polecam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

      drodzy Rodzice polecam nowość - CHEESE SNACK - pyszna zdrowa przekąska serowa o dwóch smakach do wyboru - oryginal lub keczupową
      Jak wiemy każde dziecko potrzebuje białka i wapna do prawidłowego rozwoju, a Cheese Snack zawiera aż 400 mg wapna i 22 g białka! Smakuje i dzieciom i dorosłym, ba nie tylko smakuje ale również dba o zdrowie, a to jest przecież najważniejsze, każdy paluszek serowy pakowany jest pojedynczo w ciekawe opakowanie z motywem tygryska, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, jest smaczna, idealna przekąska, można się nią dzielić z przyjaciółmi czy znajomymi, polecam na drugie śniadanie, czy przekąskę między posiłkami, jest smaczna i zdrowa. Serdecznie polecam!!!

      Skomentuj


        Cheeese Snack

        Drodzy Rodzice. Polecam nowość na naszym rynku: paluszki serowe Cheese Snack dostępne w dwóch smakach naturalnym i keczupowym. Jest to świetna przekąska, która sprawdza się podczas drugiego śniadania lub po powrocie do domu. Jest też fajną przekąską,którą można zjeść podczas zabaw na świeżym powietrzu. Cheese Snack nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Zawartość wapnia wzmacnia kości i zęby a białko dostarcza energii, pomaga zwalczać toksyny i jest budulcem tkanek. Paluszki są pakowane pojedynczo, dzięki czemu są idealne do zjedzenia w każdym czasie i miejscu. Polecam

        Skomentuj


          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

          my też testowaliśmy cheese snak i jestesmy pod wielkim wrażeniem ten smak jest super synek je uwielbia bardzo się cieszy ze moze się rownież podzielić ze znajomymi polecamy je kązdemu są idealne i na cieplo i zimno

          Skomentuj


            Odp: drugie śniadanko

            na drugie śniadanie dla dzieciaków polecam cheese snak to pyszna przekąska serowa idealna dla dzieci łatwa w otwarciu dzieciakom się spodoba rewelacja

            Skomentuj


              Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

              Idealna przekąska serowa dla dzieci, której nie odmówią sobie i dorośli.

              Nowość od firmy Zott- zdrowa przekąska serowa Cheese Snack. Zdecydowanie wpisuje się w gusta mojego dziecka jak i moje. Spisuje się idealnie kiedy dziecko "ma na coś ochotę" lub jako dodatek do drugiego śniadania. Paluszki serowe występują w dwóch smakach- oryginalnym i ketchupowym. Każdy paluszek zapakowany jest osobno. Opakowanie przyciąga uwagę, jest na nim słodki tygrysek, znajduje się on też na folii każdego paluszka i to w różnych wersjach. Wielką zaletą owej przekąski jest fakt, iż jest bogata w składniki odżywcze, dużo w niej białka oraz wapnia. Nie posiada konserwantów ani sztucznych barwników, więc jest zdrowa. Jako kobieta lubiąca jedzenie, które jest "ładne" również jestem nimi zachwycona. Podać owe paluszki na tzw. "cheese plate" obok innych serów i winogron- komponuje się świetnie. Najważniejsze jednak, że jest ona pyszna. Polecam!
              Zalety:
              -zdrowa
              -smaczna
              -przyciągająca uwagę
              -oddzielne pakowanie
              -dwa smaki do wyboru

              Skomentuj


                Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                Odkąd dostaliśmy serowe przekąski do testowania Cheese Snack zagościły one u Nas na stałe. Jak się okazało dzieciakom bardzo posmakowały i chętnie je biorą do szkoły czy na wycieczki; są pyszne,zdrowe, szybko i na długo zaspokajają głód, fanie pojedynczo zapakowane - jako mały kawałeczek idealny do małej rączki (czasem nawet brudnej-bo opakowanie można sobie fajnie zdejmować "co gryza"). Poza tym nie mają konserwantów i sztucznych barwników co dla Nas jest bardzo ważne. W sumie i My też czasem podkradamy dzieciom Cheese Snack kiedy mamy ochotę coś przegryść czy jako uzupełnienie kanapki do pracy. Polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                  Wraz z moją rodziną miałam okazję brać udział w testowaniu Cheese Snack firmy Zott.
                  Dzieci na wieść o testowaniu były zachwycone i z niecierpliwością czekały na przesyłkę,która dotarła błyskawicznie, oczywiście świetnie zapakowana.
                  Do testowania dostałem:
                  -3x2 opakowania Cheese Snack Original czyli 6 opakowań
                  -3x2 opakowania Cheese Snack Ketchup czyli 6 opakowań
                  -Książeczka „Twoje badanie opinii”
                  -Kolorowanka dla dzieci Teatrzyk Cheese Snack
                  -Przewodnik projektu.
                  W każdym opakowaniu znajdowały się 4 osobno pakowane paluszki serowe, taka forma jest bardzo fajna,gdyż można wygodnie zabrać je jako przekąskę do pracy lub szkoły.
                  Oprócz tego przesyka zawierała do rozdania znajomym:
                  -3x2 opakowania Cheese Snack Original czyli 6 opakowań
                  -3x2 opakowania Cheese Snack Ketchup czyli 6 opakowań
                  Dzięki temu, że nie zawiera ona konserwantów i sztucznych barwników jest zdrowa i smaczna.Jednak zdania na temat Cheese Snack są podzielone.Najbardziej mojej rodzinie i znajomym zasmakowały paluszki ketchupowe, choć original też miały swoich zwolenników. Dzieci chętnie zabierały paluszki serowe ze sobą na spacer, bądź jakąś wyprawę a ja byłam zadowolona, że pyszna przekąska serowa dla moich dzieci jest idealną zdrową przekąską poza domem. Skład produktu godny polecenia. Jedynym minusem jest dla mnie cena. Uważam, że powinna być niższa.
                  Polecam spróbować dzieciom i dorosłym

                  Skomentuj


                    Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                    Ja również miałam ogromne szczęście dostania się do kampanii Zott Cheese Snack dzięki TRND. Razem z córką wybrałyśmy się do jej koleżanki na wspolną zabawę , gdzie było kilka innych jej koleżanek. Była to świetna okazja, aby zabrać ze sobą Zott Cheese Snack. Dzieci bawiły się przez dłuższy czas co pochłonęło sporo ich ogromnej energii. Wręczyłam im Paluszki serowe o smaku oryginalnym , ponieważ są pożywne i zdrowe, bez konserwantów i sztucznych barwników. Zdrowa przekąska dostarczyłam im mikroelementy tak ważne przy ich rozwoju. Dzieciom serowe paluszki przypadły do gustu a tygryskowe opakowanie wywołało uśmiech na ich twarzach. Stwierdziły , ze są "tygrysowymi serożercamii" . Rodzice maluchów skosztowali również paluszki choć nie wszystkim posmakowały. Niektóre z mam określiły iż są mało wyraziste w smaku i mało wyczuwalny smak sera. Cena mogła by być niższa w okolicach 4,5 za dwu pak.. Ja i moja rodzina polecamy gorąco są pyszne !!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                      Z rodziną i znajomymi mieliśmy możliwość wypróbowania tych serowych przekąsek, do gustu bardziej przypadły nam klasyczne. Myślę, że paluszki mogłyby być trochę cieńsze lub mniejsze, ponieważ dziecko ma trudności zjeść je na raz. Przyznam, że też ja wypróbowałam je - w mojej kuchni, ser świetnie się rozpuszcza na zapiekankach, pizzy, nadaje się do roladek z mięsa, więc nie tylko do szkoły jako przekąska, ale także do potraw. Plusem jest też łatwe otwieranie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                        Zdecydowanymi plusami przekąski serowej Cheese Snack jest to,że nie mają sztucznych barwiników i konserwantów w składzie.
                        Stanowią świetne urozmaicenie śniadania do szkoły lub kolacji w domku.
                        Higieniczne pojedyńcze opakowanie umożliwia częstowanie innych przkąskami oraz zabranie przekąski zesobą do szkoły lub w plener.
                        Zawierają wapń i białko potrzebne zwłaszcza dzieciakom.
                        Cheese Snack to zdrowai smaczna przekąska,
                        Nam do gustu przypadły zwlaszcza te klasyczne Original.

                        Skomentuj


                          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                          Testujemy Chesse Snack od TRND już jakiś czas. Szczególnie dzieci są przeszczęśliwe, bo bardzo przypadły im do gustu. My, rodzice, cieszymy się, że jedzą to co zdrowe i dzielą się z innymi.

                          Skomentuj


                            Odp: Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

                            Ja robię zwykle takie zwijane paluszki z ciasta francuskiego i posypuje je startym parmezanem albo jakims twardszym zoltym serem

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X