Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelka NUK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Butelka NUK

    Pytanie do dziewczyn, które korzystają z NUKa. Do tej pory używaliśmy butelek Lovi- aktywne ssanie. Teraz jednak są za małe objętościowo i chciałam je wymienić na większe, ale w sklepie LOVI akurat nie mieli. Naczytałam się kiedyś o NUKach, że są super ekstra i kupiłam. I mam mieszane uczucia- mała nie umie z nich chyba pić... Cieknie ej mleko po brodzie, bo w zasadzie jak tylko przechyli się butelkę, to mleko ciurkiem leci. Nie wiem czy to kwestia tego, że w LOVI musiała ssać tak jak pierś i dopiero mleko leciało, a w NUKu leci ciurkiem i nie nadąża z połykaniem? Męczymy się teraz i mieszamy mleko w dużej butelce i przelewamy do tych starych, bo inaczej nie da rady...;/
  •    
       

    #2
    Odp: Butelka NUK

    Jeśli mleko wylewa się dziecku z buzi, to zapewne problem tkwi w smoczku - za duży, albo za mały, albo jeszcze coś...
    Same butelki NUK są rewelacyjne - miałam okazję spróbować Lovi i dla mnie różnica jest duża, np. na butelce NUK nie osadzało się nigdy nic, a Lovi jest trudna w myciu...
    Ale z piciem dziecko nigdy nie miało problemu ,z resztą z żadnej butelki, a mieliśmy jeszcze kilka innych marek.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Butelka NUK

      Właśnie naczytałam się, że NUKi są super.. Butelka niby pisze że od 0-6m więc smoczek powinien być w porządku... Nie wiem, nie umie z niej pić, próbowałam kilka razy, ale leje jej się po brodzie i musimy przelewać do starych butli...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Butelka NUK

        Pewnie przyzwyczajona do innego kształtu smoczka to i trudno jej przejść na inny Smoczek smoczkowi nie równy Albo zmienić albo próbować dalej

        Skomentuj


          #5
          Odp: Butelka NUK

          mój synek nigdy nie umiał pić z butelek z NUKa. te smoczki były o dziwnym kształcie. Od zawsze dziecko moje piło z butelek z canpol babies. ostatnio udało mi się zostac testerką butelki haberman z firmy Canpol Babies. Od tejpory wszystkie problemy związane z ulewaniem, krztuszeniem sie dziecka, zassysamiem smoczka skończyły się. Polecam wszystkim mamom tę butelkę. Kiedy pojawi się na rynku możecie spokojne kupić. Butelka jest tak innowacyjna, że dziecko bez problemu rytmicznie ssie mleko. Butelkę można pod różnym kątem nachylenia przystawiac dziecku i niezależnie od tego kąta mleko będzie ciągle wypływało.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Butelka NUK

            Napisane przez gocha2323 Pokaż wiadomość
            mój synek nigdy nie umiał pić z butelek z NUKa. te smoczki były o dziwnym kształcie. Od zawsze dziecko moje piło z butelek z canpol babies. ostatnio udało mi się zostac testerką butelki haberman z firmy Canpol Babies. Od tejpory wszystkie problemy związane z ulewaniem, krztuszeniem sie dziecka, zassysamiem smoczka skończyły się. Polecam wszystkim mamom tę butelkę. Kiedy pojawi się na rynku możecie spokojne kupić. Butelka jest tak innowacyjna, że dziecko bez problemu rytmicznie ssie mleko. Butelkę można pod różnym kątem nachylenia przystawiac dziecku i niezależnie od tego kąta mleko będzie ciągle wypływało.
            Mojemu synkowi nie pasował ani nuk ani canpol ani avent tylko mamy pierś była i jest najcudowniejsza na świecie gdzie się załapałaś do testowania ?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Butelka NUK

              mogę ci podać namiary na testowanie. Kiedyś dostałam prywatna wiadomośc vzy nie chce testowac butelki. Zgodizłam się. Po testowaniu dostane jeszcze matę edukacyjną. Mogę spytać czy potrzebują jeszcze testerów. Potrzebowali dużo osób, nawet sama pomagałam i mszukać osób

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Butelka NUK

                Napisane przez gocha2323 Pokaż wiadomość
                mogę ci podać namiary na testowanie. Kiedyś dostałam prywatna wiadomośc vzy nie chce testowac butelki. Zgodizłam się. Po testowaniu dostane jeszcze matę edukacyjną. Mogę spytać czy potrzebują jeszcze testerów. Potrzebowali dużo osób, nawet sama pomagałam i mszukać osób
                Pewnie, że bym chciała i to bardzo A pochwal się jaką matę dostałaś? Byłabym Ci bardzo wdzięczna za namiary i polecenie mnie :*

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Butelka NUK

                  Napisane przez gocha2323 Pokaż wiadomość
                  mogę ci podać namiary na testowanie. Kiedyś dostałam prywatna wiadomośc vzy nie chce testowac butelki. Zgodizłam się. Po testowaniu dostane jeszcze matę edukacyjną. Mogę spytać czy potrzebują jeszcze testerów. Potrzebowali dużo osób, nawet sama pomagałam i mszukać osób
                  ja tez była bym chętna do testowania butelek i nie tylko jeśli jest taka możliwość za jakiś czas bo maleństwo dopiero w drodze

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Butelka NUK

                    Też można prosić o namiary? Bardzo chętnie przetestuje buteleczki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Butelka NUK

                      Ja jestem z NUKa zadowolona. Wcześniej używałyśmy innych butelek i smoczków, ale ten o dziwo przyjęła od razu bardzo dobrze. Jest bardziej podobny do piersi więc intuicyjnie chyba zaczęła z niego korzystać.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Butelka NUK

                        Napisane przez aguska889 Pokaż wiadomość
                        Pytanie do dziewczyn, które korzystają z NUKa. Do tej pory używaliśmy butelek Lovi- aktywne ssanie. Teraz jednak są za małe objętościowo i chciałam je wymienić na większe, ale w sklepie LOVI akurat nie mieli. Naczytałam się kiedyś o NUKach, że są super ekstra i kupiłam. I mam mieszane uczucia- mała nie umie z nich chyba pić... Cieknie ej mleko po brodzie, bo w zasadzie jak tylko przechyli się butelkę, to mleko ciurkiem leci. Nie wiem czy to kwestia tego, że w LOVI musiała ssać tak jak pierś i dopiero mleko leciało, a w NUKu leci ciurkiem i nie nadąża z połykaniem? Męczymy się teraz i mieszamy mleko w dużej butelce i przelewamy do tych starych, bo inaczej nie da rady...;/
                        Może smoczek jest nieodpowiedni do wieku lub umiejętności Twojego dziecka i trzeba kupić stopień niższy? Ja mam dwie butelki NUK - małą i dużą i z obu jestem szalenie zadowolona. Są śliczne, praktyczne, bardzo dobrze wykonane z dobrych materiałów, nie niszczą się, a córka wcina z nich z radością i bez problemów od początku. Przy czym my wprowadziliśmy NUKa ok 6 miesiąca dopiero. Wcześniej używała Chicco, Dyduś i Canpol Babies.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Butelka NUK

                          Moja córeczka też korzysta z butelek Nuk i nie miała problemu z piciem. Nawet bardziej jej pasowały niż inne. Nigdy nam się nie zdarzyło, żeby z butelki samo mleko ciekło, zawsze trzeba było ścisnąć smoczek.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Butelka NUK

                            Butelki NUK są rzeczywiście bardzo fajne jednak swoją ceną też dają do myślenia. Jednak jeśli mam wybierać między jakością a ceną to oczywiście wybieram jakość z troski o swoje dziecko. Poza tym NUK ma wspaniałą rekomendację wielu matek i jest polecana nawet przez lekarzy.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X