Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

oriflame kosmetyki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oriflame kosmetyki

    Cześć dziewczyny

    Jeśli któraś by była zainteresowana ofertą kosmetyków Oriflame bądź próbkami to polecam się. Udzielę wszelkich informacji.

    A to katalog świąteczny z którego zamówienie zbieram do 27 listopada, wysyłka 1 grudnia.
    http://pl.oriflame.com/products/cata...wer-next.jhtml

    wszelkie pytania i kontak na priv

    PAMIĘTAJ! od ceny w katalogu robię rabat 20%


    Pozdrawiam
    Last edited by ulcia04; 16-11-2013, 13:08.



  •    
       

    #2
    Odp: oriflame kosmetyki

    lubie kosmetyki oriflame ale zdcydownie wole podskoczyc samodzielnie do rossmana i kupic od reki. Od czsu do czasu sobie cos zamowie ale troche dlugo trzeba czekac

    Skomentuj


      #3
      Odp: oriflame kosmetyki

      Z ciekawości przejrze ofertę, bo już katalogu nie widziałam chyba od 2 lat.A ile później się czeka na swoją paczkę? I czy zawsze jest to co się zamówi?



      Skomentuj


        #4
        Odp: oriflame kosmetyki

        ja teraz aktualnei z avonu zamowilam bo fajne rpzeceny perfum mieli. Ale czekam na pewno ponad 2 tyg jak nei dluzej. Nigdy nie zdazylo mi sie ze cos zamowilam a nie dostalam. Zawsze dostaje tylko czasami z mega opoznieniem co mnie irytuje Dlatego wole zawsze podskoczyc do rossmana

        Skomentuj


          #5
          Odp: oriflame kosmetyki

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          ja teraz aktualnei z avonu zamowilam bo fajne rpzeceny perfum mieli. Ale czekam na pewno ponad 2 tyg jak nei dluzej. Nigdy nie zdazylo mi sie ze cos zamowilam a nie dostalam. Zawsze dostaje tylko czasami z mega opoznieniem co mnie irytuje Dlatego wole zawsze podskoczyc do rossmana
          Ja właśnie kilka razy nie dostałam z Avonu,bo zapas im się skończył A tak to też jestem częstą bywalczynią Rossmanna Tam to cuda zawsze można znaleźć



          Skomentuj


            #6
            Odp: oriflame kosmetyki

            w ogole w rossmanie terazzaczelam kupowac nowe kosmetyki mixa jak dla mnie genialne! Krem jest idealny, doskonale nawilza, i skor jest po nim taka delikatiutka, ale nie dla kazdego bo moja koleznaka z pracy tez go uzywla i jej nei podpasowal. z avonu lubie te blotne maseczki planet spa, kupuje tez tam szampony dla dzieci pan jabłko czy jakos tak nie pamietam :P I dla meza zele pod prysznic no i perfumy czsami po przecenie jak sa jakeis fajne. Z oriflame kupilam sobie do kapieli taki plyn czekoladowy mniammm az chce sie go wypic pachnie cudownie!

            Skomentuj


              #7
              Odp: oriflame kosmetyki

              Płyn czekoladowy...mniam!!! Zaraz przejrzę ofertę Oriflame
              Ja akurat w rossmanie kupuję dużo kosmetyków do włosów i do makijażu. Uwielbiam tam też kupować spinki do włosów dla Mai...mają tam takie fajne kokardy



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: oriflame kosmetyki

                o tak te kokardy sa takie fantastyczne Sama bym chciala je nosic. Tez mam ich sporo w domu. A z kosmetykow mozna kupic tam wsyzstko dlatego to moja ulubiona drogeria i mam ja dosc blisko, i zawsze sa jakies fajne promocje dla wszystkich. a ostatnio kupilam tam mydlo na plamy jakis dr cos elegancko usuwa plamy na ubraniach. tanie i bardzo skuteczne. Kolezanka mi polecila jak w pracy spodnie poplamialam jakims smarem

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: oriflame kosmetyki

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  o tak te kokardy sa takie fantastyczne Sama bym chciala je nosic. Tez mam ich sporo w domu. A z kosmetykow mozna kupic tam wsyzstko dlatego to moja ulubiona drogeria i mam ja dosc blisko, i zawsze sa jakies fajne promocje dla wszystkich. a ostatnio kupilam tam mydlo na plamy jakis dr cos elegancko usuwa plamy na ubraniach. tanie i bardzo skuteczne. Kolezanka mi polecila jak w pracy spodnie poplamialam jakims smarem
                  To jak będziesz miała czas i chęci prześlij mi foto tego cudeńka najlepiej na FB Ja mam sporo niedopranych rzeczy i bardzo mnie to wkurza. Majka ciągle coś od pisaka ma albo długopisu ;P A mój mąż to w ogóle ciągle coś poplami...masakra



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: oriflame kosmetyki

                    Ja wolę jednak wybrać się do drogerii, poczytać składy poszczególnych kosmetyków i w ten sposób wybrać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: oriflame kosmetyki

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      w ogole w rossmanie terazzaczelam kupowac nowe kosmetyki mixa jak dla mnie genialne! Krem jest idealny, doskonale nawilza, i skor jest po nim taka delikatiutka, ale nie dla kazdego bo moja koleznaka z pracy tez go uzywla i jej nei podpasowal. z avonu lubie te blotne maseczki planet spa, kupuje tez tam szampony dla dzieci pan jabłko czy jakos tak nie pamietam :P I dla meza zele pod prysznic no i perfumy czsami po przecenie jak sa jakeis fajne. Z oriflame kupilam sobie do kapieli taki plyn czekoladowy mniammm az chce sie go wypic pachnie cudownie!
                      też lubie kosmetyki MIxa w szczególności polecam krem do rąk - działa cuda, a przyznam szczerze że ja z kosmetykami z katalogów nie miałam do czynienia - jakoś tak wyszło, moja szwagierka przynosi do domku katalogi oriflame i avonu - ale ja to nie umiem tak wybrać na sucho - jak nie powącham

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: oriflame kosmetyki

                        Zupełnie nie kojarzę tej marki, muszę to sprawdzić

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: oriflame kosmetyki

                          Mixa- słyszałam właśnie że są fajne ale jeszcze nie używałam. Może też się skuszę jak skończę posiadane balsamy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: oriflame kosmetyki

                            A stosowałyście kosmetyki Mixa dla dzieci, bo rozważam kupno i nie wiem czy warto wydać trochę więcej kasy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: oriflame kosmetyki

                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              A stosowałyście kosmetyki Mixa dla dzieci, bo rozważam kupno i nie wiem czy warto wydać trochę więcej kasy
                              napewno na Babyonline dziewczyny testowały te kosmetyki z tego co kojarze mi sie nie udalo załapać do testów ale w katalogu produktów napewno nasz szczerze opinie dziewczyn o tych produktach

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X