Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?

    Czytaj więcej o słynnych mamach >>

    Zasady konkursu >>
    59
    Agnieszka Cegielska
    0,00%
    0
    Reni Jusis
    8,47%
    5
    Olga Borys
    1,69%
    1
    Joanna Koroniewska
    10,17%
    6
    Paulina Holtz
    5,08%
    3
    Martyna Wojciechowska
    15,25%
    9
    Viola Kołakowska
    0,00%
    0
    Aldona Orman
    0,00%
    0
    Magdalena Schejbal
    1,69%
    1
    Dorota Chotecka
    3,39%
    2
    Anna Dereszowska
    6,78%
    4
    Katarzyna Cichopek
    20,34%
    12
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    10,17%
    6
    Marta Kuligowska
    3,39%
    2
    Agata Rubik
    1,69%
    1
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    8,47%
    5
    Magdalena Różczka
    3,39%
    2

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

    Pani Matra Kuligowska, podziwiam "bliźniacze" mamy !!!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

      Moim zdaniem mama roku to pani Martyna WOJCIECHOWSKA,ktora mimo,ze została mamą-nie boi się kontynłować swoich pasji.W kilku programach widziałam panią Martynę,z coreczką.Mała Marysia widać jak związana jest z mamą,i bardzo ją kocha,choć na codzień jest z babcią lub nianią.Podziwiam Martynę Wojciechowską za odwagę,ze robi swoje czyli podróżuje,choć jest zato krytykowana.Pracująca mama-jest wspaniałą mamą,ktora kocha swoje dziecko i dba o nie tak samo jak mama,ktora jest w domu-to jest moje zdanie -brawo dla pani Martyny.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

        zagłosowałam na Kasię gdyż dla mnie ona jest wzorem do naśladowania. potrafiła pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem. wiem sama jakie to trudne gdy trzeba iść do pracy a dziecko trzeba zostawić z opiekunką. podziwiam ją za to ze mimo ciąży, pracy, ciągłego braku czasu nadal jest zgrabną i zadbaną kobietą, i za to że napisała książkę by pomóc matkom powrócić do dawnej sylwetki. uważam tak i dlatego na nią oddaje swój głos.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

          ja wybrałam Joannę Koroniewską ponieważ potrafi łączyć życie zawodowe z opieką nad dzieckiem a do tego wygląda prześlicznie :-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

            bo to mam wielodzietnej rodzinki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

              Małgorzata Ostrowska-Królikowska

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                Jak Martyna Wojciechowska może być dobrą mamą skoro jej córka praktycznie jej nie widuje?Wcale bym się nie zdzwiła gdyby do swojej niani mówiła mamo.W ważnych debiutach swojej córki pewnie nie było.Ja też bym mogła "olać" swoje dziecko i robić co mi sie podoba i każdy by na mnie patrzył z góry jaką jestem okropną matką.Każdy ma swoją pasje, kariere zawodową itd. ale dla dziecka potrafi poświecic wszystko.Widocznie dla niej ważniejsze są podróże niz własna córka.Jak dla mnie najlepszą mamą roku jest Reni Jusis.Stawia na zdrowy tryb życia.Można się od niej wiele nauczyć.Jest wzorową mamą!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                  Ja zagłosowałam na Paulinę HOlz według mnie to wzorowa mama, bardzo lubię jej wypowiedzi w dzień dobry tvn poza tym udziela sie równiez harytatywnie i jest skromną osobą

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                    Głosuję na Monika Mrozowska-Szaciłło. Jest ona wzorem do naśladowania jako kobieta i matka. Podoba mi się jej styl, śledzę jej poczynania w kuchni, wydania książek. Sądzę, że mamy powinny brać z niej przykład. Każda mama znajdzie coś w Monice, co przypomina siebie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                      Dla mnie na miano Mamy Roku zasługuje Marta Kuligowska. Tak jak ja urodziła bliźniaki i mimo iż czynnie powróciła do pracy zawodowej, zawsze znajdzie czas dla swoich dzieci i to właśnie one stały się jej pasją. A co do Martyny Wojciechowskiej, to prawda, dalej realizuje swoje pasje, ale jakim kosztem. Mama, którą dzieci mogą oglądać częściej na zdjęciach i w telewizji, niż we własnym domu, nie daje w 100 % dziecku, tego, czego ono potrzebuje. Czasami jeden uścisk i buziak, w trudnym dla dziecka momencie jest więcej wart niż najdroższa zabawka, czy najlepsze ubranka.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                        Słowo MAMA kryje w sobie tyle aktywności, że żaden zawód mu nie dorównaPoza praca zawodową każda z nas spełnia sie w domu. Nie zawsze z uśmiechem i werwą, jednak zawsze z myślą, że dzieci i dom zbyt wiele dla nas znaczą, by tego nie robić. Na mamę roku wybieram Monikę Mrozowską Szaciłło, ponieważ we wszystkim co robi widzę pasję, radość, profesjonalizm. Zdaję sobie sprawę, że nad jej telewizyjnym wizerunkiem pracują inni ludzie, jednak jej młodzieńczy wygląd, zdrowe podejście do życia, małżeństwa i rodzicielstwa napawa mnie przekonaniem, że i ja tak potrafię.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                          Moim zdaniem mama roku to pani M.Ostrowska-Królikowska. Pogodziła pracę i opiekę nad dzieckiem nie musiała rozstawać się z córeczką-ponieważ mała też gra w serialu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                            [B]Zagłosowałam na Martynę Wojciechowską jest to kobieta,która mimo,że ma małe dziecko umie się spełniać zawodowo-robi to co kocha,podróże,samochody-rajdy,wspinaczkiWogóle jest super babką i tyle.Skromna i pełna rozumu[/B]

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                              Moj glos oddalam na Kasie Cichopek poniewaz jest mloda mama i swietnie radzi sobie z wychowaniem synka oraz nie zaniedbuje kariery zawodowej,wspiera mlode mamy w swojej ksiazce sexy mama i Jest warta tego tytulu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X