Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Monte Snack (wątek zbiorczy)

    WItajcie. Dostałam się do projektu trnd Monte Snack. Mamy przyjemność testować mleczną kanapkę. Czy któraś z Was takze się dostała? Jak oceniacie produkt?

    Mój mąż i córka uwielbiają Monte Snack. Ja akurat za takimi słodyczami nie przepadam, więc to oni głównie testują i oczywiście znajomi. Póki co wszyscy chwalą produkt. Jest smaczny, sycący. Oryginalne jest to,że w nadzieniu jest także czekolada:-)
  •    
       

    #2
    Odp: Monte Snack

    Witaj serdecznie,
    u mnie dzieci oszalały, mówią że to najlepsza mleczna kanapka. a ta czekolada w srodku jest najlepsza.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Monte Snack

      Kanapeczka do schrupania! Miękka, słodkie wnętrze kryje w sobie tajemnicę. Dobra dla każdego, i rodziców, i dzieci. Ma w sam raz rozmiar. Oj, kusi, gdy leży w lodówce.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Monte Snack

        Ja też dostałam się do kampanii
        Otrzymałam sporą paczkę dobrze zapakowaną w której na suchym lodzie leżało pudełko z 24 mlecznymi kanapkami .
        Ostrożnie je przełożyłam do lodówki a po jakimś czasie słychać było już mlaskanie
        starszy syn sam się poczęstował , później kanapeczkę zjadła córcia i ja
        Powiem ,że w smaku od razu można wyczuć ,że to Monte co jest dla nas wielkim plusem . Idealne jest też serwowanie pysznego , zdrowego i pożywnego deseru w formie kanapki - łatwo zabrać do szkoły czy do parku
        Na prawdę polecam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Monte Snack

          Mleczna kanapka jest fajną alternatywą dla dzieci niepijących mleka. W tej kanapce łatwo przemycić ten produkt. Nie spotkałam się z dzieckiem które by nie lubiło Monte Snack.
          Bardzo fajnie komponuje się z kawą, po prostu rozpływa się w ustachpolecam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Monte Snack

            Witam ja również dostałam się do testów Monte Snack i serdecznie polecam te mleczne przepyszne kanapeczki!Moja rodzina oszalała na ich punkcie na pewnie te pyszne biszkopciki wypełnione mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem zostaną z nami zdecydowanie na dłużej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Monte Snack

              mi rowniez udalo sie dostac do projektu Monte Snack.
              coprawda dzisiaj otrzyalam paczuszke ale od razu z córką przeszlysmy do testowania nowej, pysznej kanapeczki mlecznej.
              jest napawde smaczna, od razu zjadlysmy po dwie kanapeczki, bo byly takie pyszne.
              naprawde polecam mleczna kanapeczke jako przekaske, lub jako drugie sniadanie dla maluszka
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Monte Snack

                Ja też biorę udział w kampanii Monte Snack w ramach trnd. Trafiły do mnie zimne kanapki składające się z delikatnego i miękkiego biszkoptu, wypełnione zwartymi kremami: mlecznym i orzechowym. Osobiście wolę ten mleczny. Kanapka jest słodka i sycąca. Ładne ma też opakowanie. Moje dziecko też ja lubi.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Monte Snack

                  Kanapeczka Monte Snack to pyszna przekąska dla dzieci, ale nie tylko , Dzięki TRND mam mozliwosc przetestowania jej i jestem mega zaskoczona smakiem, pyszne połaczenie Biszkoptu z kremem mlecznym i czekoladowo-orzechowym, pychotka polecam serdecznie

                  Skomentuj


                    #10
                    Przepyszne monte snack

                    witam
                    dziś pare słow o moim testowaniu Monte Snack
                    Przepyszne kanapeczki nadające się na drugie śniadanie.
                    Moje dzieci zajadały się więc jeśli dzieciom smakują to wszystkim będą smakowały NAPRAWDĘ POLECAM..NIE DROGO I SMACZNE

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Monte Snack

                      Witam wszystkich! Mi również udało się przetestować Monte Snack. Moja córka oszalała na ich punkcie. Codziennie przed szkołą każe sobie zapakować dwie sztuki. Jedną dla siebie a drugą dla koleżanki. Mi również zasmakowała mimo, że przedtem nie przepadałam za mlecznymi kanapkami. Najlepsza jest nadzienie. To nowy i smaczny pomysł. Jesteśmy zachwycone tym produktem i wszystkim gorąco polecamy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                        Proszę o usunięcie tego wątku. Pomyliłem sie. Nie tutaj powinien się on znajdować.

                        Skomentuj


                          #13
                          "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                          Jestem 1 z 5000 testerów mlecznej kanapki "Monte Snack". Testuję ją dla "trnd Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce" (http://www.trnd.com/pl/).

                          Dzisiaj odebrałem przesyłkę z 24-a kanapkami, "Przewodnikiem projektu trnd", "Twoim badaniem opinii", listem przewodnim i specjalnymi zasadami przechowywania produktu. Dlaczego specjalnymi? Dlatego, że: produkt należy w ciągu 48 godzin od zapakowania włożyć do lodówki i przechowywać w temperaturze +4 °C do +8 °C. W przeciwnym razie przestaje być zdatny do spożycia i należy go wyrzucić.

                          Przesyłka była solidnie zapakowana i zawierała przyklejoną kartkę z ostrzeżeniem, że w środku znajduje się suchy lód. Nie wiedziałem, czym on jest, ale się rychło przekonałem. Po otwarciu kartonu ukazała mi się solidna "styropianowa lodówka". W jej środku, w lodzie o temperaturze - 78 stopni Celsjusza, spoczywały wymieniowe wyżej przedmioty. Cóż mi zostało?

                          Zutylizowałem lód i karton, kanapki schowałem do lodówki (styropian zostawiłem, bo pewnie się przyda do chłodzenia czegoś innego) i zabrałem się za lekturę materiałów, a po obiedzie poczęstowałem żonę, mamę i dzieci kanapkami.

                          Są pyszne

                          Wkrótce podzielę się dalszymi opiniami. Poniżej przedstawiam zdjęcia otrzymanego produktu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                            Ja rowniez otrzymalam mleczne kanapki Monte.Moje dzieci z niecierpliwosci oczekiwaly listonosza poniewaz byly ciekawe jak smakuja.Gdy w koncu mozna bylo posmakowac,doslownie opanowaly lodowke hehe Posmakowaly i powiedzialy ze jest bardzo dobra,smietanka lekka i puszysta,czekolada slodka ale nie az tak,bardzo dobrze sprawdza sie jako drugie sniadanie poniewaz jest sycaca.Kolezanki w szkole probowaly,zgodnie stwierdzily ze nadaje sie dla dzieci i dla doroslych.Jak nie mam nic slodkiego do kawy to biore Monte Snack i bardzo dobrze smakuje ;-)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Monte Snack

                              Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem świetnie się nadaje dla dużych i małych łakomczuchów jako smaczna i pożywna przekąska :-) Polecam!!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X