Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka"

    Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
    Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie dzieciaki zasłużyły na nagrody! Ich uśmiechy są przepiękne, śmieszne, absolutnie urocze. Dla takich uśmiechów naprawdę warto żyć, warto nie przespać nocy...

    Niestety nagrody są trzy, więc musieliśmy wybrać trzech laureatów. Zostały nimi osoby o nickach:

    micha2505
    monikajon
    maadlen1989

    Gratulujemy!

    Przy okazji, chciałabym przypomnieć o wpisywaniu w profil adresów (to jedna z zasad konkursów organizowanych przez nas). Jeśli nie ma podanego adresu, nagroda przepada.
    W jaki sposób można dodać adres do profilu? Przy edycji wyskakuje tylko możliwość dodania dziecka lub zmiany danych przy dziecku.

    Skomentuj


      #32
      Odp: Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka"

      Adres należy wpisać w swoim profilu na ja.w.polki.pl. Trzeba się zalogować na stronie (login i hasło takie, jak na forum). W prawym górnym roku jest link "edytuj profil" i tam jest miejsce do wpisania adresu.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka"

        Napisane przez butterfly_13 Pokaż wiadomość
        Adres należy wpisać w swoim profilu na ja.w.polki.pl. Trzeba się zalogować na stronie (login i hasło takie, jak na forum). W prawym górnym roku jest link "edytuj profil" i tam jest miejsce do wpisania adresu.
        Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka"

          Dziękujemy Nagroda już do nas dotarła ekspresowo

          Skomentuj

                 
          Working...
          X