Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ospa wietrzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ospa wietrzna.

    Dzieci zwykle przechodzą łagodinie. Ja przechodziłam mając 15 lat mój brat miał wtedy 16 lat a mama 35 lat Wszyscy przechodzilismy tydzień po tygodniu. Ja przeszłam najłagodniej a bart i mama to męka

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ospa wietrzna.

      Nie wiemy w końcu czy Mała przeszła czy nie. Zastanawiamy się nad zrobieniem badań na obecność przeciwciał i zaszczepienie właśnie na ospę...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ospa wietrzna.

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Dzieci zwykle przechodzą łagodinie. Ja przechodziłam mając 15 lat mój brat miał wtedy 16 lat a mama 35 lat Wszyscy przechodzilismy tydzień po tygodniu. Ja przeszłam najłagodniej a bart i mama to męka
        u mnie moja mama też jak my chorowałyśmy z siostrą na te choroby zakaźne przechodziła razem z nami i potwierdzam ona przechodziła każdą chorobę wieku dziecięcego duuuzo gorzej i dłużej

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ospa wietrzna.

          Nie wiem czy szczepienie na ospę jest takie dobre ? Lepiej jak dziecko przejdzie to i to w wieku dziecięcym... Później w przyszłosci może przechodzić to gorzej... Jak dziecko ma ospę ważne jedynie by nie wychodzić na dwór, by nie dostało to powietrza i najlepiej zasłonić w pokoiu rolety, wtedy przechodzi lekko i bez takich mega bąbli.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ospa wietrzna.

            No dzieci z reguły przechodzą łagodnie różnego typu choroby, w tym ospę wietrzną. Z tego, co chyba pamiętam to szczepienie to nie jest obowiązkowe? Ja na pewno nie będę szczepiła na to swojego synka, bo ryzyko jest niewiele mniejsze, że nie zachoruje, szczególnie, że jak będzie miał 2 latka to oddam go do żłobka. Jedynym dodatkowym szczepieniem, które chcę żeby synek miał to na pneumokoki. Za duzo się o tym naczytałam i najbardziej przeraza mnie fakt zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych ehm

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ospa wietrzna.

              Nam też własnie o pneumokokach lekarka coś wspominała, ale my nie wiemy co robić. Mały xle reagował ogólnie na jedną ze szczepionek, nie chcemy by mu coś było by miał jakieś powikłania po nich. Też tylko obowiązkowe lecimy, choć i nad tym momentami sie człowiek zasnawia.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ospa wietrzna.

                Ja też nie skłaniam się ku szczepieniu na ospę, ale mój mąż się nakręcił...Mam nadzieję, że może jakoś mu to minie Moim zdaniem, to taka choroba, którą każdy kiedyś przechodził i jakaś straszna nie jest, ale zobaczymy

                Skomentuj

                       
                Working...
                X