Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chusta czy nosidełko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: chusta czy nosidełko?

    Ja jestem przeciwna używania nosidełek, więc jeśłi już to kupię chustę . Poza tym w chuście super wygląda i mama i dziecko Są rewelacyjne.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: chusta czy nosidełko?

      Ja też jakbym już miała wybierać, to wybrałabym chustę. Nosidła są jakieś takie nie pewne, wykrzywiają nogi czy coś, czytałam o tym ostatnio.

      Skomentuj


        #48
        Odp: chusta czy nosidełko?

        Nosidełka nie są zdrowe dla nierozwniniętej miednicy naszych maluszków i moga prowadzić do złego rozwoju , jeśli mama często w nim nosi dziecko. W tym nosidle dziecko w ogóle tak dynda brzydko.

        Skomentuj


          #49
          Odp: chusta czy nosidełko?

          Czyli tak jak myślałam, chustę najlepiej wybrać

          Skomentuj


            #50
            Odp: chusta czy nosidełko?

            lady na początek to trzeba zobaczyć czy nam będzie to potrzebne. To dobra alternatywa dla mam, które nie chcą się tłuc z wózkami. Jak mama chce zakładać bardzo sporadycznie to myślę że też krzywdy dziecku nie zrobisz. Ale mimo to- chusta, ja dziecka do nosidełka bym nie włożyła- ale każdego wybór (tak samo jak chodziki).

            Skomentuj


              #51
              Odp: chusta czy nosidełko?

              A czy nosidełko nie wydaje się wam bardziej stabilne niż chusta? Wszystko ma swoje plusy i minusy,poniekąd to kwestia naszego przekonania i przyzwyczajenia do danej rzeczy. Np w górach bardzo fajnie sprawdzą się takie specjalne nosidła dla dzieci.

              Skomentuj


                #52
                Odp: chusta czy nosidełko?

                Chusta, chusta i jeszcze raz chusta ! Super wygodna i można jej używać od pierwszych dni praktycznie, w przeciwieństwie do nosidełek. Sprawdza się rewekacyjnie i na spacerach i w domu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: chusta czy nosidełko?

                  a nie bolą was czasem plecy od tych chust lub nosidełek ?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: chusta czy nosidełko?

                    Napisane przez marika244 Pokaż wiadomość
                    a nie bolą was czasem plecy od tych chust lub nosidełek ?
                    no właśnie chusta jak i nosidło obciąża kręgosłup i mama na wole rączki a ciężar dziecka jest równomiernie obciążony ja polecam to i to wiadomo też, że dziecka nie nosi sie godzinami - dla mnie chusta była zbawieniem w czasie gdy Zosia miała kolki - kołysanie w chuście ją uspokajało i przytulenie dawało poczucie bliskości i łatwiej radziła sobie z kolkami

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: chusta czy nosidełko?

                      Właściwie, to jak się dobrze dowiąże, to praktycznie nie czuć aż tak bardzo tego ciężaru Poza tym, dużo wygodniej miać dziecko zawiązane, niż dźwigać na rękach ciągle- przynajmniej można coś w domu zrobić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: chusta czy nosidełko?

                        Ja nosiłam moje dziewczyny w nosidełku bardzo długi czas. Miałam też chustę ale nie mogłam się do niej przekonać - te wiązania, długość itd mnie dobijały więc ją sprzedałam. Ostatnio czytałam jak nosić dzieci w chuście zimą - xxxx i stwierdziłam że gdybym trafiła na to wcześniej to może bym się tak łatwo nie poddała
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 21:47. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: chusta czy nosidełko?

                          Mam i chustę i nosidło ale jak zobaczyłam ułożenie synka w jednym i drugim to nosidło schowałam głęboko do szafy...

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: chusta czy nosidełko?

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Mam i chustę i nosidło ale jak zobaczyłam ułożenie synka w jednym i drugim to nosidło schowałam głęboko do szafy...
                            a nosidło masz ergonomiczne czy takie zwykle?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: chusta czy nosidełko?

                              [QUOTE=pradip;364019]Mam i chustę i nosidło ale jak zobaczyłam ułożenie synka w jednym i drugim to nosidło schowałam głęboko do szafy...[/QUOTE

                              przy pierwszym dziecku tez nie mogłam używać nosidełka bo dziecko układało się w literkę C i neurolog zakazał noszenia w pozycji pionowej

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: chusta czy nosidełko?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                a nosidło masz ergonomiczne czy takie zwykle?
                                Nosidło niestety mam tylko takie zwykłe firmy Womar choć na metce i na stronie producenta jest napisane że nadaje sie dla dzieci od 6 kilogramów to Synek nawet jak ważył ponad 7 przy maksymalnie ściśniętych szelkach w nim latał

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X