Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Program Rossnę - korzystacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Program Rossnę - korzystacie?

    Kartę miałam a raczej gdzieś jest Ale dawno w rossmanie nie byłam Zawsze zakupy z dziećmi a tak źle robić Może kiedyś uda mi się tam zabawić na dłużej

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Program Rossnę - korzystacie?

      Polecam bo z karta często maja fajne rabaty np teraz są na mokre chusteczki pampers i johnsons,I mydło bambino.Ostatnioa były pampersy i maść bephanten 100 także warto korzystać

      Skomentuj


        #18
        Odp: Program Rossnę - korzystacie?

        hmm wczoraj się pierwszy raz zawiodłam na tej karcie, kupowałam w Rossmannie takie skarpetki z antypoślizgową, grubą podeszwą i okazało się że na nie karta nie działa, spytałam Pani dlaczego, to w sumie do końca nie wiedziała i powiedziała że może rozmiar za duży, a kupowałam 19-21. Szkoda bo same skarpetki trochę drogie - 14 zł. Dziwne...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Program Rossnę - korzystacie?

          Ja rowniez korzystam z karty Rossnet, i często maja bardzo fajne promocje, wczoraj kupiłam np. chusteczki hipp nawilżane 4 szt za 21 zł - więc bardzo korzystnie cenowo

          Skomentuj


            #20
            Odp: Program Rossnę - korzystacie?

            To nie wiem co z tymi skarpetkami,bo wiem ze kiedyś jak kupowałam skarpetki dla malutkiej karta normalnie weszła i było wszystko oki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Program Rossnę - korzystacie?

              To nie wiem, może trafiłam na jakąś niedoszkoloną kasjerkę

              Skomentuj


                #22
                Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                To nie wiem, może trafiłam na jakąś niedoszkoloną kasjerkę
                może spróbuj napisac do biura obslugi programu rossnet - na stronie rosnetu znajdziesz namiary i wowczas sie dowiesz czy powinna nabic Ci te skarpeteczki według mnie tak bo to artykuł dla najmłodszych

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                  Moze ale z doświadczenia wiem,bo pracowałam w takich sklepach warto zawołać kierownika zmiany żeby on to szybko określił.Moze nie są to duże rabaty ale zawsze coś zostaje w kieszeni dla Nas po to wkoncu mamy ta kartę moje drogie mamusie Wiem,ze często jest tak ze nie chcemy robic problemu kasjerowi ale on nie bedzie miał kłopotów bo nikt nie jest nie omylny

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                    Napisane przez zoooja1988 Pokaż wiadomość
                    może spróbuj napisac do biura obslugi programu rossnet - na stronie rosnetu znajdziesz namiary i wowczas sie dowiesz czy powinna nabic Ci te skarpeteczki według mnie tak bo to artykuł dla najmłodszych
                    Rabatu byłoby 1,12 zł więc tym razem rabanu robić nie będę, ale masz rację jak znajdę chwilę to napiszę do biura obsługi i zapytam czy jest jakiś regulamin korzystania z karty i są określone jaki produkty objete są programem, tak żeby na przyszłość wiedzieć i nie zdziwić się kolejny raz przy kasie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                      Kiedyś pytałam co mogę kupować z rabatem i pani powiedziała że wszystko dla niemowlaków, oprócz mleka 1 i witamin. Więc nie wiem dlaczego rabat nie wskoczył, może pani źle przeciągnęła kartę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                        Korzystamy..zawsze jakiś rabacik..jakieś produkty taniej :-) fajna sprawa

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                          Raban raczej by nie był myśle,ze oddali by Ci różnice moze coś na ich serwerze było nie tak Ty byłaś uprzejmy klijentka a nie każdy niestety taki jest...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                            Korzystamy jak najbardziej za parę dni przejdziemy na próg 5% mam tylkl nadzieję, że nie będzie problemu z dostaniem prezentu, bo przeczytałam na wielu forach, że czasem go nie przyznają

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                              Napisane przez aagnieszka84 Pokaż wiadomość
                              Korzystamy jak najbardziej za parę dni przejdziemy na próg 5% mam tylkl nadzieję, że nie będzie problemu z dostaniem prezentu, bo przeczytałam na wielu forach, że czasem go nie przyznają

                              Czasem nie przyznają prezentu bo mają awarię w systemie. My przeszliśmy na rabat 7 % i powinniśmy dostać skarpetki a e-mail nie przyszedł. Napisałam do nich e-maila i dostałam odpowiedź że przepraszają ale była awaria właśnie i w ramach przeprosin oferują wysyłkę prezentu na adres domowy

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                                Ja ciagle zapominam tej karty rossne powinni dawać dwie takie same to myśle,ze coś bym uzbierają xD

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X