Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorszy prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Najgorszy prezent

    Ja ze swoją teściową zawsze żyłam dobrze, tak samo zresztą mój mąż z moją mamą, więc ja też chcę być taką teściową dla partnerów moich dzieci

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Najgorszy prezent

      ja też nie zyje z moją jakoś zle tylko mamy odmienne zdanie na wychowanie dzieci a ja jakos nie moge siebie kiedys wyobrazic w roli teściowej hehe - ale mam nadzieje, że na stare lata bede truskac humorem i zieciu bedzie mnie lubił - bede sie trzymac zasady ze Młodzi ludzie powinni sami przezyc swoje wspólne życie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Najgorszy prezent

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        no własnie chyba lepiej miec ziecia niz synową bo z zieciem jakos chyba tesciowe bardziej sie dogaduja - widze to na przykladzie mojego męża cz szwagra - ja z moja dogaduje sie w miarę , ale w kwestii wychowania Zosi sa sgrzyty oj wielkie zgrzyty
        haahh bo chlop zawsze ma lepiej w zyciu nawet w kwestii tesciowych haha

        Skomentuj


          #34
          Odp: Najgorszy prezent

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          haahh bo chlop zawsze ma lepiej w zyciu nawet w kwestii tesciowych haha
          evelinek13 i o to stu procentowa prawda = faceci zawsze mają lepiej - ale ale mi w skórze kobitki jest dobrze i bym sie nie zamieniła

          Skomentuj


            #35
            Odp: Najgorszy prezent

            Chyba miom najgorszym prezentem był swetr od teściowej, właściwie nie wiem czy to mozna nzazwać swetem, może bardziej ponczo - nie wiem co to było i nie wiem jak to się powinno nosić, zabrałam do mojej mamy krawcowej do poprawki ale i tak nie wiele wskrała, a szkoda bo ogólnie taki wełniany, brazowy, wizualnie całkiem, całkiem tylko nie bardzo wiedziłam w jakiej formie to coś nosić.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Najgorszy prezent

              moim najgorszym prezentem były perfumy za 500 złoty, jestem z natury bardzo oszczędną osobą i chociaż pieniędzy nam nie brakuje nie lubię wydawać na takie bzdury, wolałąbym dać bezdomnemu jeść za tą kasę

              Skomentuj

                     
              Working...
              X