Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Dzień dobry Wstawać śpiochy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Kasia super przygoda

      ja miałam kiepska noc, nie dość że nie mogłam długo zasnąć, to budziłam się co parę godzin jakieś bzdury mi się śniły i nie mogłam ogólnie spać Amelkę przebrał i nakarmił m bo wstawał o 7 a ja nawet nic nie słyszałam, obudziłam się po 8..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Kasia są pieniążki nareszcie
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Witam,
          Hania waży 4600 i wszystko ok, troszkę płakała na szczepieniu a potem wtuliła się w cycusia.Karolinka poszła do przedszkola więc mam dziś nawet luzy...


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dzien dobry , ja juz wstałam a reszta

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Prosimy o głosik na Facebook http://apps.facebook.com/wygrajfotel...p?photo_id=393 Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja o swojej nocy nie wspominam :/ oliwia spala z nami bo nos ma zawalony i tak chrapala ze ciezko mi bylo zasnac do tego brzuch mnie bolal pol nocy bo @ dostalam kiepsko sie czuje grrrr jutro ide z mala do lekarza bo dzisiaj juz full stwierdzilam ze niech ja osucha ( i matka mi marudzi zebym z nia poszla) i przy okazji zapytam co mozna by jej bylo dac na wzmocnienie bo nie wiem skad ten kaszel zupelnie a od rana prawie nikogo nie ma

                kasia zazdroszcze takiej wyprawy czyli dobrze mowisz po angielsku?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Sloneczko - pewnie, idź, niech ją osłucha i powie co masz brać na wzmocnienie, bo faktycznie biedaczka Ci choruje non stop..

                  a ja zabieram się za szarlotkę, choć Amelka nie chce mi znów zasnąć to będę pewnie ja robiła pół dnia
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja mam dzisiaj olew total :P leze w lozku nic nie robie :P ale od jutra juz sie musze zabrac bo nie zdarze ze wszystkim do niedzieli

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      mialam kilka dni zaleglosci, a Wy tyle napisalyscie ze nie nadazam czytac

                      wtrace swoje 3 grosze do tego co juz przeczytalam

                      Czacza ja tez uwielbiam grac, a zwlasza w diablo kilka razy przeszlam - zwlaszcza 2. teraz czekam na nowa czesc ale obawiam sie ze moj komp nie wyciagnie

                      Kasiu na allegro znalazlam sklep z grami odboir osobisty w suchym lesie http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=55055

                      a zabawki chce zamowic tu http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=446359

                      kasiu polecam Ci kolejke firmy jixin - chyba chinska moj antos dostal ja na 2 urodziny i do tej pory jest nia zachwycony, a i wytrzymala jest bo czego ona juz nie przeszla, a ciagle dziala. normalnie w sklepie kosztuje 60zl a u tego sprzedajacego jest za 31zl. i pasuje do klockow duplo, co dla mnie duzy plus bo mamytakowe

                      jesli chodzi o ciastoline to antek dostal na zeszle swieta i ja schowalam, bo pelno jej bylo na dwnie i ogolnie wszedzie. chyba jeszcze za maly byl. ona jest fajna jak sie ksztalty robi, ale zeby z niej cos ulepic to niekoniecznie. chodzi mi o to ze jak sie zrobi 2 kuli to po zlaczeniu nie chce sie ze soba trzymac
                      Antoś 24.01.2008r


                      Julianka 06.01.2010r


                      Moje dwa łobuzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czacza ty to rzeczywiscie co 5 min cos robisz gdybym miala swoja kuchnie to chyba tez bym sie pokusila wiecej robic a tak wiecznie ktos przeszkadza i patrzy sie na rece a tego nie lubie

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czacza obecnie wciagnela mnie farmerama.pl polecam na wciagniecie
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            po prostu się nudzę, więc wykorzystuje to w kuchni..

                            mroovcka fajnie że się odezwałaś a jak dzieciątka, zdrowe już? no to witaj w świecie Diablo, nie spodziewałam się, że jeszcze jakaś "wariatka" będzie grała w taka grę mnie też udało się już parę razy zabić Diablo i Baala.. chciałabym nową ale obawiam się, że na razie mnie nie stać..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              dzieciakom na swite kupilam kuchnie znalazlam u nas w lumpeksie nowa za 65zl, a na allegro najtansza byla za 150

                              od mojej mamy dostana basen z pileczkami

                              ja wlasnie kompletuje prezenty dla dzieciakow, bo sporo mamy do obdarowania. z moimi 7
                              Antoś 24.01.2008r


                              Julianka 06.01.2010r


                              Moje dwa łobuzy

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                dzieciaki juz zdrowe na szczescie. wlasnie Antos julce ksiazeczke pokazuje a ja musze isc polozyc mala spac. zazwyczaj spi 2,5 - 3h wiec moge cos zrobic, ale i tak czasu brakuje
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X