Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 31-07-2013, 14:34
AlicjaMaj AlicjaMaj jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
AlicjaMaj.polki.pl

Domyślnie Odp: Perfekcyjna Pani domu

dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2013, 11:27
Flexi157's Avatar
Flexi157 Flexi157 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Flexi157.polki.pl

Jestem w stanie zrozumieć, że każdemu zdarza się nabałaganić i nie sprzątnąć tego przez tydzień. Rozrzucone ciuchy, nieodkurzony dywan czy poplamiony obrus - ok, ale nie na dłuższą metę. Nasz dom powinien być miejscem do relaksu, czystym i schludnym. Nie wyobrażam sobie, żeby w moim domu był taki syf. To zwykłe zaniedbanie, lenistwo i nic więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-2013, 23:24
Mol_Ag Mol_Ag jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mol_Ag.polki.pl

Gdzieś czytałam, że te mieszkania przed programem się bałagani, robi to ekipa, żeby efekt był większy. Nie wiem czy to prawda, ale na pewno jest to prawdopodobne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2013, 13:11
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury

no cos musi byc w tym bo nie wyobrazam sobie zeby miec taki syf i zapraszac znajomych, rodzcow, tesciow itp do takiego burdelu
Nieprzeczytane 15-07-2014, 08:18
happybird happybird jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
happybird.polki.pl

Dla mnie to jest straszne wkręcanie kobietom, że będą szczęśliwe jeżeli będą stale sprzątały i utrzymywały dom w idealnej czystości. Czytałam ostatnio ten ciekawy artykuł, który trochę rozprawia się z tym stereotypem kobiety wiecznie sprzątającej: http://www.hellozdrowie.pl/blogi/bez...e/porzadnickie Naprawdę warto sobie go poczytać by trochę się zastanowić nad ideą tego programu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2014, 15:15
szdzisaw szdzisaw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szdzisaw.polki.pl

Dla mnie to sprzątanie to mój wybór i nie potrzebuje do tego Pani perfekcyjnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2014, 17:06
ninoczka90 ninoczka90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ninoczka90.polki.pl

Poza tym jak jest syf to trzeba posprzątać, a nie pokazywać to jeszcze w tv.
A jak się samemu tego nie lubi to się najmuje panią do sprzątania. Nie rozumiem co za problem. Przecież mamy prawo nie lubić sprzątania, prasowania. Jak mi kran przecieka w kuchni, a nie umiem, a nawet jak umiem to nie lubię wymieniać uszczelki, to dzwonię po hydraulika.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2014, 10:14
janina1916 janina1916 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
janina1916.polki.pl

No niestety w różnych domach różnie bywa :/ jak rodzice nie wpoją nawyku sprzątania to kto? Masakra po prostu co tam się dzieje w ich domach, ale dla mnie takie programy są potrzebne, żeby uświadamiać jak ważny jest porządek, szczególnie przy małym dziecku w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2014, 10:10
cwiklak cwiklak jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
cwiklak.polki.pl

Bałagan tak, każdemu się zdarza nie sprzatać przez kilka dni. Zwałszacza przy dzieciach trudno jest utrzymac "idealny porząded". Ale bałgan a brud i syf to już całkeim inna sprawa :/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2014, 17:26
betiwu betiwu jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
betiwu.polki.pl

No właśnie, ja nigdy w życiu nie widziałam tak zadawnionego wieloletniego brudu co w tym programie. No czasem w amerykańskich programach pokazują ludzi, którzy cierpią na zbieractwo - to z tym mi się kojarzy...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania