Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla mamy, taty, domu i ogrodu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla mamy, taty, domu i ogrodu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-01-2020, 11:41
aleksa36 aleksa36 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aleksa36.polki.pl

Domyślnie Budowa domu

Cześć, zastanawiam się długo nad budową domu. Chciałbym by był on niewielki - nie mam tu wygórowanych projektów na myśli, bardziej skromne natomiast, urokliwe propozycje. Zastanawiałam się jakiś czas nad budową lub kupnem gotowego domu, opartego na modułach gotowych. Choć koszt byłby większy, a czasu z pewnością poświęcę na to więcej, postanowiłam porwać się z motyką na słońce i zaryzykować od fundamentów Ale do sedna, moglibyście polecić mi jakieś niewielkie firmy budowlane, które zajmują się budową domów i zleceniami od indywidualnych klientów? Z góry dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2020, 06:36
alka98 alka98 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
alka98.polki.pl

Domyślnie Odp: Budowa domu

My kupiliśmy dom gotowy, w zasadzie wystarczy go ocieplić. I poniekąd przyłączę się do tematu, bo również poszukuję specjalistów. takich właśnie od ociepleń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2020, 09:04
momonia momonia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
momonia.polki.pl

Jeśli szukasz specjalistów od ociepleń budynków, warto poznać https://www.attic.pl/ - świetna hurtownia budowlana, w sumie nie zdziwię się, jeśli o niej słyszałaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2020, 12:27
andrzejd andrzejd jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
andrzejd.polki.pl

Podczas wyboru technologii zawsze warto najpierw sprawdzić i przeliczyć wszystko. Budowa domu to dość skomplikowany proces i duże koszty, a za błędne decyzje płaci się potem całymi latami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2020, 08:14
kobitkazkrk kobitkazkrk jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kobitkazkrk.polki.pl

Czy ktoś z Was stosował może łupek grafitowy na ścianach wewnętrznych? Słyszałem, że jest on dobrym materiałem izolacyjnym i dobrze sprawdza się podczas ocieplania domu. Czy zgodzicie się z tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2020, 15:01
ragi27 ragi27 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ragi27.polki.pl

Budowa domu to spore przedsięwzięcie i wydaje mi się, że warto jest zadbać o bezpieczeństwo w jej trakcie stosują odpowiednie rusztowania do prac na wysokości. Takie rusztowania dostarcza firma robtomspzoo i jak najbardziej polecam wam zainteresować się ich ofertą w tym zakresie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2020, 16:07
blondyneczka_83 blondyneczka_83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
blondyneczka_83.polki.pl

Najpierw to cała papierologia, a ta może zająć nawet 1,5 roku w zależności jak szybkiego macie architekta, geodetę, urząd gminy i starostwo :P Później załatwiacie kierbuda, przygotowujecie teren po fundamenty (Małmar - super firma od robót ziemnych, polecam), przyjeżdża geodeta i tyczy teren pod ławy, później wpisuje się jako pierwszy do dziennika budowy, następnie kierbud zgłasza rozpoczęcie budowy i wtedy już naprawdę się zaczyna Od tego momentu potrzebujecie dużo kasy, stalowych nerwów i jeszcze więcej kasy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2020, 18:55
camilla08 camilla08 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
camilla08.polki.pl

Moim zdaniem to świetny pomysł wybudować bądź kupić dom. Obecnie mieszkam w bloku i po prostu nie mogę już wytrzymać. Każdy każdego o coś się czepia. Masakra. A jak ostatnio mój mąż robił szafę, do której specjalnie zamówiliśmy w sklepie https://balticfasteners.pl/ wkręty, to ohoho jak się sąsiadka z dołu czepiała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2020, 12:57
Bozydar20 Bozydar20 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Bozydar20.polki.pl

Kolejny pomysł to grill na trójnogu do przydomowego ogrodu. Grill taki jak tutaj: https://gotowanienapowietrzu.pl/grille/ Często spotykam się z przyjaciółmi na grillu, to super sprawa. Rozmawiamy, śmiejemy się i bawimy. Miło spędzamy czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania