Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-04-2017, 22:01
henril's Avatar
henril henril jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
henril.polki.pl

Domyślnie Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

Dobrych miejsce jest wiele. Wystarczy się rozejrzeć.
Nieprzeczytane 28-04-2017, 16:06
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Nie ulega wątpliwości, że sprzęt użytkowany w kawiarni musi być jak najlepszej jakości. Pojawia się tylko pytanie, gdzie szukać profesjonalnych urządzeń w korzystnych cenach. Odpowiedź znajdziecie na stronie http://kedu.pl/jaki-mlynek-do-kawy-e...ercie-sklepow/, która pokieruje Was w miejsce, gdzie dokonacie najlepszego zakupu w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2017, 12:28
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Dobrze jest mieć razem z kawiarnią także cukiernię. Bo zawsze kawa z ciastem smakuje lepiej Przy takim przedsięwzięciu sprzęt już musi byc konkretny, więc trzeba się dobrze rozpatrzeć i wybrać najlepszy. Jest teraz tyle różnego rodzaju maszyn cukierniczych np do wyrobu małych ciastek [KLIK] które sprawdziłyby się w takim biznesie i na pewno znacznie ułatwiłyby pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2017, 10:17
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Sprzęt powinien być dobrej jakości, a w internecie mozna znaleźć wiele firm, które zajmują się produkcją czy dystrybucją takiego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2017, 19:20
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Jeśli szukasz sprzętu i urządzeń potrzebnych do kawiarni zerknij sobie tu https://sklep.technica.pl/ekspresy-do-kawy/0,jura . Wybór mają spory a ceny rozsądne. Poza tym w sieci cieszą się pozytywnymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć. Dobre wyposażenie lokalu to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-06-2017, 09:37
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

własna kawiarnia to takie marzenie z dzieciństwa ale wtedy wszystko było prostsze :P nawet wiedziałam jak chciałam ją nazwać.. hehe mogłam już wtedy pomyśleć jak zastrzec nazwę firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2017, 22:12
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

nooo to zastrezganie jest całkiem rozsądne. ja czytałam o tym tutaj https://zastrzezone.pl/pl/oferta/zas...-firmy/3,17,25. znak towarowy też by się przydał na pewno.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2017, 13:55
Celina Celina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Celina.polki.pl

Ja mogę się wypowiedzieć tylko o tym, co sama mam. Nie prowadzę żadnej kawiarni, więc w tej kwestii się nie wypowiem. Mam jednak w domu ekspres automatyczny do kawy firmy Krups http://www.krups.com.pl/ Mogę powiedzieć, że sprawuje się bardzo dobrze. jestem z niego zadowolona, kawusia jest pyszna. Mogłabym więc polecić, gdybym mnie ktoś pytał.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2017, 12:55
anisiale anisiale jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anisiale.polki.pl

w takich branżach tak samo naming jest wazny. fajny poradnik o tym jest a tej stronie: https://rmarket.pl/pl/jak-wybrac-naz...jacego/34,10,0 tak włansie fajnie opisane, dla początkujących
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-2017, 18:41
magdzia1122 magdzia1122 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
magdzia1122.polki.pl

Jak chcesz dobre zmywarki to zerknij sobie na ofertę firmy Winterhalter mają zmywarki do wszystkich rodzajów naczyń więc zarówno do restauracji, hoteli czy kawiarni pasują
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania