Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tildowy królik - wykrój i tutorial

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tildowy królik - wykrój i tutorial

    Korzystając z okazji ze mój maluszek spi wkleję kolejna zabawkę uszytą rok temu dla mojego ukochanego skarba
    Kiedyś przegladając w internecie wykroje zabawek natknęłam się na króliki Tildy, w których po prostu nie da się nie zakochać
    Zakupiłam wiec naturalny kolor materiału na ciało zająca i kilka bawełnianych kawałków innych tkanin, trochę to trwało zanim uszyłam pierwszego królika Tildę najpierw wykroje potem zszycie wypełnienie i strój (wykroje można znaleźć w internecie)

    Nie spodziewałam się że ten zajączek tak przypadnie do gustu mojej wówczas półtorarocznej córeczce, podpatrywała co ja robię kiedy zszywałam kawałki materiału, kiedy ciało królika było gotowe zabrała golasa i nie chciała go oddać
    Przyszedł czas na zszycie spodenek i kapelusza, gotowe wdzianko ubrałyśmy królikowi, który zachwycił małą do tego stopnia, że stał się jej ukochaną zabawką na przeszło rok czasu, w śladem za pierwszym królikiem uszyłam kolejnego dla bratanicy, która wówczas miała nieco ponad pół roku, która również była nim zachwycona.
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Tildowy królik - wykrój i tutorial

    O szyciu królików i w ogóle zabawek Tonne Finnanger znajdziemy w internecie multum stron!

    Prawie każda rękodzielniczka choc raz uszyła coś z jej kolekcji.

    Tu znajdziecie link do tutoriala i wykroju na takiego królika http://materialistki.blogspot.com/20...wy-krolik.html

    Last edited by A.Korpa; 14-05-2014, 23:36.
    Agnieszka Korpa
    www.materialistki.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

      I następny królik, tym razem wysoki lub długi, wg uznania Te dwa miały aż 70cm wzrostu!

      Tu znajdziecie link i tutorial do uszycia królika: http://materialistki.blogspot.com/20...z-jeszcze.html

      Last edited by A.Korpa; 14-05-2014, 23:38.
      Agnieszka Korpa
      www.materialistki.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

        Zapewnie niedługo trafią tutaj moje króliki tildowe zamieszczone w innym wątku, niestety minus takich zabawek jest taki że jak sie uszyje jednego to zaraz chce się uszyć kolejnego moje na szczęście trafiaja do kuzynek i córci, bo tak to nie wiem co bym z nimi robiła

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

          to czekamy na zdjęcia!

          ja od pewnego czasu szyje kocyki z minky, kołderki i chustki/apaszki - to też uzależnia ;-)

          pozdrawiam
          kocyki dla dzieci - poznaj nasze cudne rękodzieło!
          kocyk minky dla Twojego maluszka ręcznie robiony!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

            Patrze na te fotki i widzę że moje królisie mają zbyt skąpe uszka chyba przy olejnym nie bedę żałowała długości, chociaż z wykroju wyszły takie właśnie krótkie, o własnie uszy dodają uroku tym zajączkom

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

              Napisane przez szafa-olafa Pokaż wiadomość
              to czekamy na zdjęcia!

              ja od pewnego czasu szyje kocyki z minky, kołderki i chustki/apaszki - to też uzależnia ;-)

              pozdrawiam
              oj prawda! uzależnia!
              Agnieszka Korpa
              www.materialistki.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                Patrze na te fotki i widzę że moje królisie mają zbyt skąpe uszka chyba przy olejnym nie bedę żałowała długości, chociaż z wykroju wyszły takie właśnie krótkie, o własnie uszy dodają uroku tym zajączkom

                a moze to zające, a nie króliki?
                Agnieszka Korpa
                www.materialistki.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                  królik jest piękny! naszła mnie ochota by uszyć takiego mojemu synkowi, niestety nie szyłam wcześniej zabawek i to będzie nie lada wyzwanie, ale podziwiam wykonanie autorki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                    swietny krolik! Dziekuej za tutorial.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                      Śliczne króliczki. Ja niestety nie mam takich zdolniści.. A szkoda bo zawsze chciałam zrobić zabawkę dla mojego synka. Podziwiam za wytrwałość i piękne króliczki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                        ale fajne może odkurzę wreszcie maszynę i sama zacznę coś robić

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                          Świetny wykrój, polecam sztywne materiały!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                            Patrze na te fotki i widzę że moje królisie mają zbyt skąpe uszka

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tildowy królik - wykrój i tutorial

                              Prześliczne Chyba zaraz się zabiorę za tworzenie swoich

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X