Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzien dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzien dziecka

    czy w tym wyjatkowym dniu dla naszych dzieci pozwalamy na "wszystko"??
  •    
       

    #2
    Odp: dzien dziecka

    No co ty, na głowe by mi wlazły....idziemy na lody i jakieś mega niezdrowe jedzenie,Olka tradycyjnie na wesołe miasteczko i po bólu
    Dzień jak co dzień, jestem bardzo tolerancyjną i wyluzowaną matką i moje mają co dziennie Dzień Dziecka


    Skomentuj


      #3
      Odp: dzien dziecka

      Ja też jestem za tym nie daję prezentów ten dzień spędzamy razem na wspólnych zabawach i wypadach do kina itp i oczywiście kończy się niezdrowym jedzeniem ale raz do roku można.
      szukam dobrego prawnik grudziądz

      Skomentuj


        #4
        Odp: dzien dziecka

        i do tego jeszcze czerwiec... przepiekna pogoda i naprawde z dziecmi mozna udac sie wszedzie)))) ja w tym roku dzieci zabieram do zoo na dzien dziecka)

        Skomentuj


          #5
          Odp: dzien dziecka

          W tym roku będzie to nasz pierwszy Dzień Dziecka. Synek będzie miał 10 miesięcy. Na pewno go gdzieś zabierzemy, spędzimy ten dzień razem i radośnie. Może jakiś mały upominek, ale jeszcze nie wiem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: dzien dziecka

            Gdy moj synek zacznie domagac sie swoim naleznosci i praw w dzien dziecka nie pozwole na wszystko:P na wszystko trzeba zasluzyc nie prawda?

            Skomentuj


              #7
              Odp: dzien dziecka

              Nie, na wszystko to nigdy nie pozwalam mojemu synkowi. Zasady obowiązują zawsze i nie ma od nich wyjątków. Jest wesoło i radośnie, ale w granicach normy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzien dziecka

                Napisane przez malenka1996
                My w tym roku wraz z przedszkolem moich bliźniaków i resztą rodziców postanowiliśmy zorganizować dzieciakom piknik w ogródku przedszkolnym. Jednak wiadomo, dzieci trzeba jakoś zabawić i w tym temacie zleciliśmy organizacje pikniku http://wyjatkoweurodziny.pl będzie animator i dużo atrakcji. Zabawa będzie kilka godzin. Na prawdę nie wyszło drogo a zabawa pewnie będzie świetna nie tylko dla dzieci.
                Świetny pomysł na taki piknik w ogórdku, oby tylko pogoda dopisała i na pewno będzie świetna zabawa na świeżym powietrzu.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X