Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzień chłopaka..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzień chłopaka..

    przypominam, że 30 września jest święto naszych chłopaków dużych i małych
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: dzień chłopaka..

    dzieki za przypomnienie)ja niby pamietam ale...a ja mam trzech w domu o raju-co robic Dominik autko dostanie i ok a reszta?







    Skomentuj


      #3
      Odp: dzień chłopaka..

      dzien chlopaka 30.09 ale dzien mezczyzn 10.03... wiec? jak to w koncu jest? dwa razy obchodza swieto? bezsensu! 10.03 jest to swieto takie jak dzien kobiet, czyli kazdego faceta na ziemi a jutro? jak to nazwac? jak o tym myslec? moze to dzien facetow, ktorzy maja dziewczyne, narzeczona itp? ale dlaczego wiec nie ma czegos takiego jak dzien dziewczyny... a moze w tym jutrzejszym dniu chodzi o to, ze chlopcy moga robic co im sie podoba a my sie nie wtracamy, czyli taki dzien tylko dla nich...


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: dzień chłopaka..

        ja tam nie uznaje tego dnia co do 10.03 to też nigdy u mnie był obchodzy a raczej 04.04 i tak samo będzie w tym roku mój był bardzo grzeczny i mam dla niego super niespodziankę, wraz z jego siostrą i mamą kupiłyśmy mu gitarę elektryczną. Od zawsze uwielbia gitary elektryczne a najbardziej to mi marudził jak to podczas przeprowadzki zniszczyła mu się gitara. To teraz dostanie i niech wie że mam dobre serce
        Profesjonalnie wykończone kartony klapowe od producenta

        Skomentuj


          #5
          Odp: dzień chłopaka..

          Nie uznaję tego święta. Jest dzień kobiet, nie dziewczyn, więc powinien być to dzień mężczyzn. Mam wrażenie, że dzień chłopaka został "wynaleziony" na potrzeby młodzieży szkolnej, coby tym chłopakom też coś sprezentować, w ramach odwetu za 8 marca

          Skomentuj


            #6
            Odp: dzień chłopaka..

            jest rozniaca między chłopakiem a mężczyzną

            Skomentuj


              #7
              Odp: dzień chłopaka..

              No tak dziwnie nazwali ...dzień kobiet to i dzień mężczyzn ; p ale wiadomo ze każdy mężczyzna to chłopaczek

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzień chłopaka..

                Ja zamierzam prezent kupić tutaj http://www.fru.pl Czyli tanie loty, weekend w jakimś ciekawym miejscu za granicą. Będzie super.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dzień chłopaka..

                  Taka podróż to świetny pomysł - zawsze można zobaczyć coś nowego

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dzień chłopaka..

                    Ja obchodzę dzień chłopaka, natomiast nie dzień mężczyzn. U nas nie jest w regionie to popularne. Na dzień chłopaka rzecz jasna mąż dostaje ode mnie prezenty Tym razem będzie to klasowa torba na ramię
                    http://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-m...ramie-148.html
                    Niepoprawna romantyczka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dzień chłopaka..

                      Ja w tym roku chłopakowi kupuje słownik jezyka angielskiego http://www.taniaksiazka.pl/longman-s...a-p-85621.html . Przygotowuje się do egzaminów, także będzie pasować jak ulał

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: dzień chłopaka..

                        Warto czasem zrobić jakiś nietypowy prezent , ja tak zrobiłam ostatnio. Sprezentowałam swojemu mężowi zapalniczkę z seriihttp://www.zegarkowy.pl/category/zippo-playboy. Zippo jest firmą z dużą renomą i dużym doświadczeniem , a ich produkty często występują w filmach.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X