Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

    Wielokrotnie słyszałam rozmowy na ten temat. Jak dla mnie to najbardziej skuteczny są pilingi chemiczne.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

      Jeszcze całkiem niedawno moja twarz nie wyglądała najlepiej… zmagałam się z tak zwanym podwójnym podbródkiem… nic nie pomagało, diety też nie… Aż koleżanka poleciła mi skorzystanie z takiego zabiegu jak ten xxxxxxxxx . Zapisałam się na wizytę bez zastanowienia i nie żałuję… wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji a moja twarz wygląda teraz szczuplej i młodziej.
      Last edited by disne; 20-06-2020, 00:13. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

        A jakie maseczki stosujecie w domu na zmarszczki? Zbiór kilka fajnych znalazłam w tym artykule xxxxxxxxxx chociaż nie wszystkie z nich są moimi ulubionymi. A Wasza która jest ulubiona i najbardziej skuteczna?
        Last edited by disne; 20-06-2020, 00:13. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

          U mnie świetne efekty daje zabieg urządzeniem o nazwie Dr Pen. Plus jest taki, że zabieg wykonuję sama regularnie, bez wizyt u kosmetyczki. Także polecam i wam Zerknijcie na stronę xxxxxxxxx to hurtownia kosmetyczna, gdzie znajdziecie wszystko co niezbędne, aby o siebie zadbać.
          Last edited by disne; 20-06-2020, 00:13. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

            Zabieg na juz istniejace zmarszczki to chyba tylko laser... Dlatego lepiej zapobiegac ich powstawaniu uzywajac odpowiednich kremów przeciwzmarszczkowych np z bielendy z linii red ginseng

            Skomentuj

                   
            Working...
            X