Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

    Jeżeli ma być to przyjęcie urodzinowe dla dorosłych to w domu jeżeli dla dziecka najlepiej na jakiejś sali zabaw. Boja nie wyobrażam sobie pilnować gromadki dzieci. Wiem, że oni http://www.incaplay.pl/pl/dla-szkol mają świetną sale zabaw z masą atrakcji

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

      Nigdy nie organizowałam urodzin w żadnym lokalu, zawsze były to imprezy typowo domowe.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

        Teraz w grę wchodzą jeszcze inne rozwiązania, a dokładniej impreza plenerowa. Zajrzyjcie do https://dascompany.com/namioty-imprezowe i sami się przekonajcie, jak przyjemnie może wyglądać taka impreza zorganizowana w ogrodzie pod namiotem. Mi się ta wizja bardzo podoba i z chęcią z niej skorzystam.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

          Zależy od tego ile osób planujemy zaprosić, czy mamy możliwości, aby pomieścić ich w domu/mieszkaniu oraz czy znamy jakieś dobre miejsce, w którym dobrze będą czuli się wszyscy goście. Ja część mniejszych imprez robię u siebie, ale jeśli mam w planach coś większego na kilkanaście osób, wtedy już decyduję się na lokal - wiem, że wszystkim będzie wygodniej i nie będę musiała stać trzy dni wcześniej przy kuchni, a potem nie trzeba będzie sprzątać (to jest chyba jedna z większych zalet!).

          Skomentuj


            #35
            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

            Zdecydowanie w domu, nie przesadzajmy, ja nawet chrzciny w domu robiłam, do lokalu to ew na 18 urodziny, ale nie wcześniej

            Skomentuj


              #36
              Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

              w domu zdecydowanie lepiej. Można samemu zorganizować bardzo fajną imprezę, zakupując wszelkie elementy dekoracyjne na https://godanparty.pl/ , zrobić dobre jedzenie i zaprosić gości. Ja już kilka razy sama robiłam imprezę i wszystkim bardzo się podobało

              Skomentuj


                #37
                Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                Urodziny naszego syna zorganizowaliśmy w domu. Nie ma potrzeby organizowania imprezy tego typu w lokalu, skoro możemy stworzyć idealne warunki w naszym domostwie. Kupiliśmy tort, sama przygotowałam jedzenie, zaś największą atrakcją wieczoru okazały się petardy, które zamówiliśm od http://www.fajerwerkigorzow.pl/ . Dzieciaki oszalały na ich punkcie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                  Ja takie uroczystości organizxuję w restauracji. Jest dużo wygodniej i nie musisz potem sprzątać ostatnio urodziny robiłam w restauracji Chata z Zalipia w katowicach. Zarezerwowalismy stoliki zjedliśmy z rodziną obiad.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                    My organizujemy w domu i wszyscy lubia do nas przychodzić, bo jest taka swojska, rodzinna atmosfera.
                    W domu tez można wymysleć całe multum zabaw i atrakcji dla dzieci.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                      Zdecydowanie w domu My najczęściej organizujemy przyjęcia tematyczne, ale stawiamy też na jakieś niespodzianki. W tym roku atrakcją okazały się lodowe kuleczki minimelts Każdy uczestnik przyjęcia dostał swoją czapkę z daszkiem wypełnioną tymi lodami. Fajny pomysł na imprezę nie tylko dla dzieci

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                        W Łodzi fajna restauracja to Lawasz http://lawasz.pl/ Ostatnio tam wyprawiliśmy urodziny. Mają tam pyszne jedzenie, gruzińskie smaki, niesamowite, zostałam fanką tej kuchni. Sama obsługa bardzo miła, lokal przyjemny, było bardzo fajnie.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                          Dla maluchów chyba bardziej wolę przyjęcie w domu. Wiadomo w lokalu nie ma takiej swobody, mimo przystosowania do dzieci wszystkiego. Tym bardziej jak ma się ogród do dyspozycji to w lecie nie ma nic lepszego niż zabawa na świeżym powietrzu dla takich maluchów. Powiem z doświadczenia, że większą popularnością cieszyła się piaskownica niż stół z przekąskami czy balony

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                            Według mnie urodziny urządzone w domu to także może być świetny pomysł. Trzeba tylko kupić trochę dekoracji jak balony, kubeczki czy girlandy (np. stąd - https://www.partybox.pl/) i ładnie udekorować pokój. Do tego warto wyciągnąć jakieś gry dla dzieci bądź zorganizować urodziny przebierane. W ten sposób wyjdzie znacznie taniej i będziecie mieć dzieciaki cały czas na oku.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                              Moja chrześniaczka niedługo będzie obchodziła 18-kę i wzięłam na siebie organizację jej imprezy. Będzie obecnych sporo osób, więc pomyślałam, że najlepszym miejsce stanie się Restauracja Akademia w Warszawie. Dysponują profesjonalną obsługą i salą dużą na 60 gości. Przy tym serwują posiłki stosowne do okazji, które połechcą najbardziej wymagające podniebienie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                                My organizowaliśmy ostatnio urodziny w knajpie bo fajnie raz na jakiś czas coś takiego zrobić dla odmiany. W fajnej restauracji we Wrześni – Gospa Ejo www.gospaejo.pl/ Mają tam pyszne, staropolskie i śródziemnomorskie jedzenie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X