Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

    w pierwszej ciąży przybrałam 16 kg i po porodzie brzuszek wyglądał jak galaretka ale do 6 mies. wróciłam do formy z przed ciąży a w drugiej przybrałam 14 kg.i do 4 mies. wróciłam do wagi i figury z przed ciąży i do ciuchów oboje dzieci karmiłam piersią po 1,5 roku i teraz ważę mniej niż przed ciążami i próbuję trochę przytyć co wcale nie jest łatwe ale po troszku się udaje i czuję się świetnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

      Ja nie byłam w ogóle zadowolona, ale znalazłam na to sposób, żeby się zmobilizować do ruszenia się.. Kupiłam już jakiś czas temu strój kąpielowy , który był oczywiście za mały na mnie, ale pasowałby na mnie przed ciążą i postanowiłam sobie, że na wakacje go założę.. Sposób stary i oklepany ale skuteczny..bo już byłam w nim na plaży

      Skomentuj


        Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

        Ja po porodzie miałam po prostu taką załamkę z powodu mojej figury, że z domu nie chciałam wychodzić. Urodziłam naszą córeczkę 1,5 roku temu, a do tej pory nie mam takiej figury jak przed ciążą... pewnie już nigdy nie będę miała. Pomimo, że ćwiczę, dużo sportu uprawiam i stosuję racjonalnie zbilansowaną dietę.

        Skomentuj


          Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

          Jestem zadowolona, przed ciążą miałam niedowagę, teraz wyglądam bardziej kobieco. Nad brzuchem sporo pracuję, ale lubię to

          Skomentuj


            Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

            Och troszke brzuszka i boczków zostało ale da sie z tym żyć. Njaważniejsze ze dziciątko śliczne i zdrowe.

            Skomentuj


              Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

              No zostało około 5 kg więcej niż przed ciążą. Odpukać nie miałam rozstępów. Piersi na plus , bo z A poszły na pełne B i są uniesione. Trochę cellulit mnie dopadła, ale chyba przez przytycie. Mam bliznę po cc, ale nie jest widoczna szczególnie.

              Skomentuj


                Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                Moja figura przeszła rewolucję, ale 5 lat temu jak w ciągu trzech miesięcy schudłam 30 kg Co dwa tygodnie zmieniałam garderobę Chciałabym ten sukces powtórzyć teraz po ciąży, ale póki co coś mnie blokuje i nie udaje mi się. Teraz mam do zrzucenia mniej ale jakoś do końca nie wychodzi mi to. MAm nadzieję, że jak skończę karmić i będe już mogłam wszystko robić łącznie z dieta i ziołami, to pójdzie do przodu jak należy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                  Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                  No zostało około 5 kg więcej niż przed ciążą. Odpukać nie miałam rozstępów. Piersi na plus , bo z A poszły na pełne B i są uniesione. Trochę cellulit mnie dopadła, ale chyba przez przytycie. Mam bliznę po cc, ale nie jest widoczna szczególnie.
                  Moje piersi w ogóle się w zasadzie nie zmieniły. Na początku były troche większe, ale teraz chyba są takie jakie były. Jeśli o ich kondycję chodzi i wygląd, to też nie zauważyłam zmian mimo, że nie używałam żadnych preparatów do biustu

                  Skomentuj


                    Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                    Przy pierwszym dziecku miałam fajną potem metabolizm się zmienił i po porodzie 2 dziecka musiałam wrócić do swojej firgury z therm line fast , to mi pomogło i nawet łaknienie znikneło także jestem teraz zadowolona

                    Skomentuj


                      Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                      Ja niestety nie jestem zadowolona ze swojej figury po ciąży.. Sporo przytyłam w ciąży, a dużo z tego zostało po porodzie. Dodatkowo pojawiły mi się rozstępy na brzuchu. Mimo prób odchudzania i ćwiczenia nadal ciężko się tego wszystkiego pozbyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                        Ja z kolei walczyłam długo z cellulitem po porodzie i nie mogłam się go pozbyć... na szczęście poczytałam na forach w necie i znalazłam idealny zabieg ujędrniający skórę i redukujący cellulit, a dokładnie endermologia. Mi pomógł i od razu było widać efekty, to zasługa zwłaszcza Pani Lidki z Instytutu New Look w Warszawie: http://instytut-urody.com/endermologia.html Polecam osobom walczącym z tym odwiecznym problemem, jeśli jak ja macie cellulit nie do pokonania domowymi sposobami, bo trochę ich wcześniej na sobie przetestowałam, z wymyślnymi dietami włącznie..

                        Skomentuj


                          Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                          Ja osobiście problemów z figurą po porodzie nie miałam, ale wiele zależy od diety i ćwiczeń. Podczas ciąży starałam się dostarczać swojemu organizmowi najwięcej witamin dla mnie i dziecka, więc po porodzie nie przestałam kontynuować tego nawyku i jest super Najchętniej sięgam po dania z kaszą gryczaną http://melvit.pl/kaszenasze/gryka.html . Dzięki niej odstawiłam całkowicie ziemniaki, które są bardzo kaloryczne. Stosuję ją też przy różnych słodkich daniach. Podsumowując wiele zależy od przyzwyczajenia organizmu do pewnych produktów.

                          Skomentuj


                            Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                            Należę do tych osób, które po dwóch porodach mają dużą fałdkę na brzuchu. Do tego za nic mi nie idzie powrót do wagi sprzed ciąży. Obecnie ważę prawie tyle co pod koniec pierwszej ciąży. Trudno mi z tym.

                            Skomentuj


                              Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                              Ja w sumie wagowo wrocilam szybko do normy natomiast lekki brzuszek mi zostal ktory wymaga ćwiczeń ale mysle ze do wakacji wyrobie i to chociAż mąż nie narzeka

                              Skomentuj


                                Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                                Kornelia widzę, że Twój wpis to chyba jakieś spamowanie bo już w trzecim wątku widzę, że wkleiłaś to samo nie fajnie ;/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X