Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Ja dziś miałam rybkę z piekarnika z przyprawą kamis do pstrąga, bardzo smaczne, polecam bo fajnie doprawiło nam to rybkę, do tego mieliśmy pieczone ziemniaczki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Ja miałam dzisiaj wielką ochotę na naleśniki. Oczywiście na słodko. Jeszcze nie wszystkie się usmażyły, a ja i mój syn już po kilka posypanych cukrem zjedliśmy

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        A ja dziś nie mam pomysłu jeszcze na obiad Jak nic nie wymyśle to chyba placki ziemniaczane usmażę
        smerfetka - i jak obiad się udał ?

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Myślałam co zrobić na obiad, a Beata podsunęła mi pomysł. Dawno nie miałam placków ziemniaczanych wiec dzisiaj zrobię i do tego zupa pomidorowa z ryżem i koperkiem

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Teresa właśnie były u nas placki ziemniaczane bo jednak mąż stołował się w pracy gdzie robi więc juz nie musiałam się wysilać z obiadem Dziś jednak mąż zażyczył sobie kapuśniaczek na golonce Więc taki dzisiaj będzie obiad ale dzieci też kapuśniak lubią wiec każdy zadowolony

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Beata u nas kapuśniaczek był we wtorek. Wczoraj mąż z placków zadowolony bo bardzo je lubi. A dzisiaj mamy kotleciki mielone duszoen w sosie pomidorwoym z soczewica. Bardzo szybki i pożywny obiad. A ja z teściową warzywka jemy bo na diecie jesteśmy już drugi tydzień.

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                U nas zupa pomidorowa z makaronem (tym razem w kształcie diozaurów) - to zjamy za chwilkę, bo zupa została nam od wczoraj. A jak tata wróci z pracy będzie ryż i strogonov.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Teresa - a jak robisz ten sos z soczewicą ? Na diecie razem lepiej
                  U nas dzisiaj makaron spaghetti z pesto bo mąż też dzisiaj obiad je w pracy więc będzie tylko dla nas

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Beata teściowa wymyśliła tą dietę a ja sie dołączyłam i tak razem nam raźniej i pilnujemy sie na wzajem żeby nie podjadać.
                    A sos robię tak.
                    Soczewicę gotuję do miękkości później do tego dodaję przecier pomidorowy i razę duszę. Nie trzeba zagęszczać bo soczewica to ładnie zagęści i pod koniec dodaje smażone kotleciki. Kiedyś smażyłam je owinięte boczkiem ale to takie tłuste i teraz robie bez boczku. doprwaiam to wszystko solą i pieprzem i dodaję bazylię.

                    Bobusie dzieci uwielbiają makaron w różnych kształtach, u nas króluje ostatnio zoo.
                    A dziś na obiad rybka na parze z ryżem i sosem koperkowym a do tego marchewka tylko jeszcze nie wiem pod jaką postacią ( surowa czy może lepiej gotowana) zobaczymy.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Teresa dzięki wypróbuję po niedzieli ten sposób u mnie dzieci soczewicę lubią to i na pewno im posmakuje Trzymam kciuki za waszą dietę i życzę dużo silnej woli w postanowieniach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Dziś na szybko po chińsku, czyli pierś z kuraka w marynacie z octu ryżowego, sosu sojowo-grzybowego i oleju sezamowego, smażona w woku z warzywami i podana z makaronem gryczanym
                        Program do pitów ips pity-program.pl - pobierz za darmo

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Ale dziewczyny szaleją z obiadami, chińszczyzny to ja nigdy nie serwowałam rodzinie ale brzmi ciekawie i pysznie
                          Ja dziś w planie mam fasolkę po bretońsku na prośbę męża

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Lara5 dobrze, że mój mąż tego nie czyta, bo też lubi fasolkę po bretońsku i pewnie upomniałby się o nią, a mam już obiad, bo od wczoraj została mi karkówka i sos. Tylko ziemniaki dogotować.

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Co myślicie dziś o spaghetti ?

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ostatnio spróbowałam nowy przepis na pierożki które okazały się bardzo smaczne Można je jeść na ciepło i na zimno jako przystawkę . Nadzienie jest z piersi z kurczaka i pierożki się smaży a ciasto się robi też inaczej niż zwykłe pierogi Robi je się nawet szybko
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X