Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Castangus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Castangus

    Kiedyś brałam castangus na uregulowanie miesiączki. Nie wiem czy to od niego, ael potem regularność była w miarę. Teraz znów miesiączki pojawiają się nierugularnie. Co Pani sądzi o tym leku?
  •    
       

    #2
    Odp: Castangus

    Witam,

    Jak już wspominałam dobrą alternatywą dla leczenia hormonalnego są preparaty naturalne z niepokalankiem mnisim, które między innymi regulują miesiączki. Należy je przyjmować co najmniej 3 miesiące.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Marta Blumska-Janiak
    specjalista położnictwa i ginekologii
    ginekologia estetyczna
    www.blumska-janiak.pl
    e-mail: marta@blumska-janiak.pl

    Mężatka. Mama trójki wspaniałych dzieci. Z pasją i uśmiechem pracuje zarówno w szpitalu ginekologiczno-położniczym jak i prywatnym gabinecie ginekologicznym. Zajmuje się problemami ginekologicznymi, prowadzi ciąże.
    Wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej. Czas wolny spędza aktywnie z dziećmi oraz gra w tenisa ziemnego.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Castangus

      Co najmniej prze 3 miesiąca a jak długo... Czy można zażywac go stale np przez rok. Czy po odstawieniu leku nie będzie problemów?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Castangus

        mi lekarz powiedział że musi się sama uregulowac leki az tak nie pomogą gdyż po ich odstawieniu może byc znowu chaotycznie i odradzał mi jakiekolwiek leki , wiec nie przyjmuje nic

        Skomentuj


          #5
          Odp: Castangus

          Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
          mi lekarz powiedział że musi się sama uregulowac leki az tak nie pomogą gdyż po ich odstawieniu może byc znowu chaotycznie i odradzał mi jakiekolwiek leki , wiec nie przyjmuje nic
          Mój lekarz uważał identycznie. Na lekach fajnie jest regularnie, ale cęsto potem wraca problem. u mnie poprawiło się po porodzie i może po prostu z wiekiem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Castangus

            równiez miałam problem z nieregularnym okresem z biegiem czasu smamo sie jakos wyregulowało. natomiast i tak odstępy pomiędzy okresami są co 32 dni- tak średnio. Gdy mam jakieś stresujące sytuacje to okres może się wydłużyć nawet o 2 tygodnie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Castangus

              Kobiety z okresami co 28 dni to rzadkość tak naprawdę, a ja sama mam 34 dniowe cykle. A stres ma ogromne znaczenie, tak samo jak przemęczenie też.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Castangus

                Dokładnie stres niestety nie wpływa na nas dobrze i okres siłą rzeczy się wydłuża i mamy problemy z uregulowaniem tego, czasami pozostaje tylko zastosowanie leczenia. Jednak o tym juz zadecydować może tylko lekarz chyba, że nam to nie przeszkadza

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Castangus

                  Okres reguluje się chyba dopiero po ciąży i porodzie, a czasami wcale. Ja mam nieregularne cykle i jakoś już się przyzwyczaiłam do nich, bo mi nie przeszkadzają aż tak bardzo.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X