Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cytologia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Cytologia

    Ja wykonuję cytologię regularnie i mam nadzieję, że w razie czego pomoże to w zdiagnozowaniu jakichś zmian na szyjce macicy. Wiadomo, że nigdy nie ma 100% pewności ale lepiej wykonywać niż później mieć jakieś pretensje do siebie, ze czegoś się nie zrobiło.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Cytologia

      Wybór dobrego ginekologa jest niezwykle wazny. Trzeba spor się naszukać by znaleźć osobę ze dużym doświadczeniem i byśmy mogli obdarzyć go zaufaniem. Też szukałam dobrego specjalisty, któremu mogę całkowicie zaufać, wiem ze Ci lekarze właśnie tacy są. Im na pewno można zaufać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Cytologia

        Dokładnie wybór odpowiedniego lekarza jest bardzo ważny. Szkoda, że tylko trzeba chodzić prywatnie bo na nfz trzeba by było o 3 nad ranem ustawiać się w kolejkach...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Cytologia

          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
          Dokładnie wybór odpowiedniego lekarza jest bardzo ważny. Szkoda, że tylko trzeba chodzić prywatnie bo na nfz trzeba by było o 3 nad ranem ustawiać się w kolejkach...
          U nas na szczęście nie trzeba, owszem trzeba zapisywać się z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, ale można to spokojnie zrobić przez telefon.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Cytologia

            U nas mie ma możliwości umówienia sie przez telefon. Zawsze nie starcza numerków aby przyjąć wszystkich pacjentów. Więc wolę chodzić na wizyty prywatne, zresztą tak było całą ciążę.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Cytologia

              Ja regularnie robię cytologię, z resztą nawet się o to nie upominam, bo mam tak fajnegoginekolog, że tylko pyta się-robimy cytologię ? A ja oczywiście się zgadzam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Cytologia

                Ja w sumie chodze na NFZ miałam wszystkie badania robione na kase chorych, no nie mówie że nie trzeba czekać, ale w sumie wizyta akurat mam co 3-4 tygodnie czyli tak jak akurat wyniki sa. Teraz czekam miesiac na wynik i bede miała zabieg, ale pan doktor nie chce by robic go na kase chorych bo jest jakiś lipny sprzet i nie ma znieczuleń. Wiec bede musiała isc prywatnie, ale wole prytanie a by on mi zrobił.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Cytologia

                  Ja na wizyte u ginekologa na nfz zapisuję się rano w dniu wizyty. Cytologię mam pobieraną przy okazji rutynowej wizyty kontrolnej raz do roku, a na jej wynik czekam ok dwa tygodnie, bo tyle trwa przekazanie materiału, badanie i przekazanie wyników przychodni.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Cytologia

                    Ostatni raz miałam miałam robioną cytologię ponad 2 lata temu. Kiedyś robiłam to badanie profilaktycznie co pół roku. Muszę o tym pomyśleć... Tylko zastanawiam się czy iść prywatnie czy na NFZ.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Cytologia

                      Na nfz wykonują to badanie co dwa lata częściej się nie da natomiast prywatnie jak najbardziej można wykonywać raz w roku i tak chyba byłoby najbezpieczniej bo nasze zdrowie jest najważniejsze a cytologia pozwala wykryć wczesne zmiany gdyby takowe były.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Cytologia

                        co dwa lata na NFZ? ja byłam pewna że co roku...ogólnie na moich wynikach jest napisane, że jak się nie ma żadnych zmian, to za dwa lata można przyjść na kontrolę.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Cytologia

                          cytologia na nfz to śmiech na sali :/ prywatnie bez problemu robię sobie co roku, ostatnio udałam się do gin na nfz, bo bliżej, a tam powiedzieli mi, że co 2 lata robią... to ja jednak dalej pochodzę sobie prywatnie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Cytologia

                            Na nfz najpierw czekaj na wizyte u ginekologa, potem na wynik cytylogii i kolejna wizyte bo oczywiscie lekarz moze ci ja tylko przekazac. Absurd. A potem sie dziwic ze kolejki kilometrowe.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Cytologia

                              Ja ogólnie chodzę do doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu, konkretnie to ma ona swój gabinet przy ulicy Szpitalnej. Chodzę do niej średnio raz na pół roku i także wykonuje ona cytologię. Na szczęście jak do tej pory wszystko było w porządku. A samo badanie straszne nie jest.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X