Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Desery Monte- testujemy....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Desery Monte- testujemy....

    Witam, my również dostaliśmy się do projektu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Desery są pyszne, każdy rodzaj przypadł nam do gustu. Już kilka razy dokupywałam, ponieważ dzieci nie chcą już innych jogurtów czy deserów. Nawet moja 11-miesięczna córcia bardzo polubiła deserek. Polecam wszystkim i życzę smacznego

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Desery Monte- testujemy....

      Desery Monte. Pycha!!! 8 smaków, wszystkie pyszne. Mi najbardziej smakuje cacao cookies i cappuccino balls, za to mój synek uwielbia choco flakes. Polecamy !!!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Desery Monte- testujemy....

        OSTATNI SMAK PROJEKTU MONTE WAFFLE STICKS-Wyjątkowy duet: kruche wafelki pokryte delikatna czekoladą w połączeniu z pysznym mlecznym kremem Monte to niezwykle pyszna kompozycja i idealny deser. Do kawy, w pracy, na podwieczorek. Polecam każdemu ten smak jest bardzo dobry
        Attached Files

        Skomentuj


          #49
          Odp: Desery Monte- testujemy....

          Testowanie monte najlepsze jest chery

          Skomentuj


            #50
            Odp: Desery Monte- testujemy....

            Uwielbiam Monte z dodatkami i bardzo się cieszę że mogłam uczestniczyć w kampanii TRND Niestety czas testowania kończy się ale za to Monte z dodatkami są zawsze dostępne w sklepie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Desery Monte- testujemy....

              Monte zawsze było moim ulubionym deserem, małym rarytaskiem w ciągu dnia. Ale teraz przeszło samo siebie !! Monte cacao cookies, waffle sticks, choco balls oraz cappuccino balls urzekło me podniebienie ! Teraz goszczą w mej lodówce już codziennie

              Skomentuj


                #52
                Odp: Desery Monte- testujemy....

                Dla mnie Monte jest idealnym sposobem na małe, słodkie i apetyczne co nieco w ciągu dnia- zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uwielbiam to połączenie delikatnego puszystego kremu mlecznego z czekoladą, orzechami laskowymi i smakowitą"niespodzianką". Smaków do wyboru jest tak dużo, że aż trudno się zdecydować, jednak po spróbowaniu wszystkich najbardziej przypadły mi do gustu: Monte Cherry, Monte Cookies,Waffle Sticks, i Cappucino Balls. Uwielbiam i szczerze polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Desery Monte- testujemy....

                  Monte Zott to mój sposób na małe przyjemności, które mogę mieć przy sobie w każdych okolicznościach. Smakuje obłędnie, zniewala swoim smakiem i aromatem. Uwielbiam chwile popołudniowego lenistwa , kiedy z Monte w dłoni mogę relaksować się po pracy. Dlatego też Monte jest dla mnie synonimem przyjemności, radości , jest odskocznią i wytchnieniem od obowiązków dnia codziennego.Klasyczne, kultowe Monte z ulubionymi (a jest ich bardzo dużo) dodatkami. Każdy znajdzie coś dla siebie.Wiśnia, kuleczki czekoladowe, kuleczki capuccino i , ciasteczka maślane, oreo, wafelki, do wyboru do koloru.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Desery Monte- testujemy....

                    Dla mnie Monte to słodka przekąska, która działa (zawsze bezbłędnie) niesamowicie odprężająco i kojąco na moją dusze i ciało .Jego smak rozpieszcza moje zmysły aja odczuwam błogość, spokój i harmonię. Aksamitny i jednocześnie intensywny smak mlecznego, czekoladowo-orzechowego kremu z nutami nadających mu charakteru dodatków przywołują wspomnienia beztroskiego dzieciństwa.Monte z dodatkami jest świetną, pożywna i lekką przekąską i znakomitym urozmaiceniem pomiędzy posiłkami.Nie wiem jak u Was ale u mnie Monte znikały z lodówki w tempie ekspresowym .

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Desery Monte- testujemy....

                      Dla mnie Monte to słodka przekąska, która działa (zawsze bezbłędnie) niesamowicie odprężająco i kojąco na moją dusze i ciało .Jego smak rozpieszcza moje zmysły aja odczuwam błogość, spokój i harmonię. Aksamitny i jednocześnie intensywny smak mlecznego, czekoladowo-orzechowego kremu z nutami nadających mu charakteru dodatków przywołują wspomnienia beztroskiego dzieciństwa.Monte z dodatkami jest świetną, pożywna i lekką przekąską i znakomitym urozmaiceniem pomiędzy posiłkami.Nie wiem jak u Was ale u mnie Monte znikały z lodówki w tempie ekspresowym .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Monte z dodatkami

                        Kochani, chciałam się z Wami podzielić opinią na temat Monte z dodatkami firmy Zott. Jak dla mnie deser doskonały. Dostępny w ośmiu wariantach smakowych, co sprawia że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Każdy smak fajnie wyważony. Nie za mdły, nie za słodki. Idealny na do szkolnej śniadaniówki czy na podwieczorek. Nie tylko dzieciaki ale i my dorośli oszaleliśmy na jego punkcie. Polecamy każdemu Emotikon smile #zott #trnd #momentzmonte

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Desery Monte- testujemy....

                          Monte miałam okazję testować dzięki Trnd. Testowałam wszystkie smaki. Wiem że na stałe w moim menu ulubionych deserów zagoszczą waffle sticks z pysznym orzechowym kulkami które trochę smakują jak miniaturowe grzeski które bardzo lubię. Drugi smak to cappuccino bals które idealnie komponuje się z monte. Moim zdaniem totalnie do monte nie pasuje smak wiśniowy, choć sam kubeczek z zawartością wiśni wykorzystywałam w inny sposób bo same w sobie są pyszne.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Monte z dodatkami

                            Monte miałam okazję testować dzięki Trnd. Testowałam wszystkie smaki. Wiem że na stałe w moim menu ulubionych deserów zagoszczą waffle sticks z pysznym orzechowym kulkami które trochę smakują jak miniaturowe grzeski które bardzo lubię. Drugi smak to cappuccino bals które idealnie komponuje się z monte. Moim zdaniem totalnie do monte nie pasuje smak wiśniowy, choć sam kubeczek z zawartością wiśni wykorzystywałam w inny sposób bo same w sobie są pyszne.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Desery Monte- testujemy....

                              Dzięki TRND miałam okazję przetestować Monte z dodatkami.Każdy z ośmiu smaków były pyszne lecz moim ulubionym deserem został Monte Cherry.Uważam że sos wiśniowy trochę kwaskowy fajnie komponuje z mlecznym deserem z czekoladą i orzechami.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Monte z dodatkami

                                Czy kiedyś wyobrażaliśmy sobie monte z dodatkami? Zapewne nie, przyzwyczailiśmy się do klasycznego kremowego smaku, którym rozkoszują się głównie nasze dzieciaki, a tu taka niespodzianka, aż 8 różnych wariantów smakowych dodatków do monte. Dla każdego coś innego. Jeśli zastanowimy się nad tą propozycją, to mnie i moim słuchaczom bardzo przypadła ona do gustu. Ciekawe połączenia, każdemu odpowiada inny wariant, jednakże w moim gronie furrorę zrobił cacao cookies. Dwoma jedynymi minusami jogurtów są: cena która niestety nie jest na każdą kieszeń, ponieważ jest dość wysoka jak za 125g - 2.49, oraz zawartość karagenu, mimo iż jest dopuszczony do użytku w Polsce, we mnie budzi spore kontrowersje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X