Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

brak okresu po duphastonie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    brak okresu po duphastonie

    Witam
    Od 6 miesięcy przyjmuje duphaston na wyregulowanie okresu ponieważ miałam bardzo niski progesteron . Ostatni raz wzięłam 13.08.14 po tym nie dostałam okresu to już 55 dc i nadal nic. Testy robiłam dwa w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny drugi zrobiłam 7 dni po spodziewanej miesiaczce również wyszedł negatywny. Jedynie miałam planienia w 31 dc. Bardzo się martwię mieszkam za za granicą więc nie mam możliwości spodkania się z moim lekarzem. Dodam że staramy się o dziecko bez skutków.
  •    
       

    #2
    Odp: brak okresu po duphastonie

    Czy jest ktoś w stanie mi doradzić co robić i czy ktoś miał podobną sytuację dziś jest 56 dc po duphastonie i okresu nadal nie ma.

    Skomentuj


      #3
      Odp: brak okresu po duphastonie

      Karoo ja brałam duphaston na wyrównanie okresu, po długim czasie zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Ja miałam po nim nieregularne krwawienia. Sprawdź czy na pewno bierzesz go w odpowiednim dniu cyklu. Ja źle reagowałam na ten lek i lekarz zmienił mi go na luteinę, którą znoszę dużo lepiej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: brak okresu po duphastonie

        ja narazie reguluje hormony ziołami, ale dopiero zaczynmy więc też nie chce od razu z grubej rury uderzać i dlatego teraz to tylko Regularne Cykle albo coś na owulację z naturalnych rzeczy - jak to będzie po tem wyglądac , to zobaczymy

        Skomentuj


          #5
          Odp: brak okresu po duphastonie

          Teraz to sobie jeszcze relaks i przyjemność dodałam, bo mnie praca wykańcza, ale zastanawia mnie jak ja w takich warunkach mam dzieci rodzić - generalnie jak widzę współczesna kobieta to tytan pracy i niekt tego nie dostrzega i nie docenia...

          Skomentuj


            #6
            Odp: brak okresu po duphastonie

            a ja mam pytanie do osób które brały duphaston, czy wasza pierwsza miesiaczka po nim też była bardzo intensywna?

            Skomentuj


              #7
              Odp: brak okresu po duphastonie

              Myślę, że odpowiednie tabletki antykoncepcyjne nie powodowałyby braku miesiączki... Może poczytaj o tym tutaj. Nigdy nie miałam problemów z cyklem...

              Skomentuj

                     
              Working...
              X