Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    gratulacje graza2008 chlopaki fajne sa! hihi wiem, bo mam juz jednego, a teraz po cichu licze na coreczke, termin mam na 24 kwietnia, a na precyzyjne usg musimy poczekac do 8 grudnia, wtedy wyjdzie szydlo z worka, czy Maja nie okaze sie Guciem
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Ja ide do ginekologa 25 listopada i tam tez mam zawsze usg i nim też sie zachwycałam, ale teraz jak byłam na tym 3D to zwariowałam i juz odliczam dni do nastepnego - dopiero w styczniu
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        #93
        Witam!Mam termin na 23 stycznia a Amelka już całkiem szaleje w brzuszku.Ja nie mam problemów ze spaniem śpię jak suseł.Ale są dni,że bardzo boli mnie dolny odcinek kręgosłupa i za nic nie mogę sobie znaleźć pozycjiwcześniej miałam problemy z obrzękiem nóg,szczególnie wieczorem,ale pomogły specjalne skarpetki i teraz jest okMam pytanie....macie problemy z rozstępami?Podobno to sprawa troche dziedziczna-ja się pocieszam tym,że moja mama nie ma i ja na razie (odpukać!) też nie mam z tym problemu

        Skomentuj


          #94
          madzik291 - no proszę już zakupy ? A co z przesądami ? Ja jeszcze troszkę poczekam , choć już nie mogę się powstrzymać
          A właśnie to pytanie do wszystkich mam - Co z Przesądami ? Co myślicie na ten temat ..

          Skomentuj


            #95
            Witam wszystkie przyszłe mamy. Ja rowniez zaliczam sie do szczesliwych kwietniowek. Termin mam na 15 kwietnia. Dzidzia w brzusiu rosnie i macha raczkami. 2 dni temu usg.
            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

            Skomentuj


              #96
              Napisane przez jablonka81 Pokaż wiadomość
              madzik291 - no proszę już zakupy ? A co z przesądami ? Ja jeszcze troszkę poczekam , choć już nie mogę się powstrzymać
              A właśnie to pytanie do wszystkich mam - Co z Przesądami ? Co myślicie na ten temat ..
              Też bym już kupowała ale czekam do stycznia nie ze wzglądu na siebie tylko na innych bo mówią że jeszcze za szybko i z moim kochanie sie dogadałam że w styczniu pojezdzimy i kupimy wszystko od a do z
              A przesądy dla mnie nie istnieją
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                #97
                jesli moge sie wtracic w rozmowe to ja rowniez w przesady nie wierze i duzzzo juz mam do dzidzi przygotowane.
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Zakupy dla maluszka,to będą najtrudniejsze zakupy jakie zrobię w życiu przecież tyle tego jest że zwariować można, a kupiło by się wszystko ! Ja też zakupy zacznę w lutym - mam nadzieję że dwa miesiące wystarczą na przygotowania do powitania maluszka

                  Skomentuj


                    #99
                    Napisane przez Pinka512 Pokaż wiadomość
                    jesli moge sie wtracic w rozmowe to ja rowniez w przesady nie wierze i duzzzo juz mam do dzidzi przygotowane.
                    Ja staram się nie wierzyć w przesądy ale jak w kołko na okrągło słyszysz tylko : Bo tego Ci nie wolno, bo tamto zaszkodzi dziecku , a przez to pępowina się owinie itd .. Wraz z mężem mieszkamy z rodzicami, a domyślasz się jakie przesądne mogą być mamy , teściowe ,a już nie wspomnę o mojej kochanej babuni Więc dla świętego spokoju poczekam jeszcze troszkę .

                    Skomentuj


                      Napisane przez jablonka81 Pokaż wiadomość
                      Ja staram się nie wierzyć w przesądy ale jak w kołko na okrągło słyszysz tylko : Bo tego Ci nie wolno, bo tamto zaszkodzi dziecku , a przez to pępowina się owinie itd .. Wraz z mężem mieszkamy z rodzicami, a domyślasz się jakie przesądne mogą być mamy , teściowe ,a już nie wspomnę o mojej kochanej babuni Więc dla świętego spokoju poczekam jeszcze troszkę .
                      Tylko wiesz kochana ciężarnej niczego się nie odmawia więc jak mamy ochote na zakupki to nikt nie powinien nam odmawiać bo go myszy zjedzą
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja mam termin na 6 kwietnia, i też bym chętnie już wszystko kupowała!!!, ala ja akurat boje sie tych wszystkich przesądów, a poza tym mam za soba bardzo trudne i przykre doswiadczenia, i ta ciąża to naprawde cud !!! dlatego poczekam do lutego albo nawet marca , najważniejsze żeby moja dzidzia rosła i dobrze sie rozwijała, usg dopiero za dwa tygodnie już nie mogę sie doczekać!!!! pozdrawiam wszystkie mamusie kwietniowe
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                          ja mam termin na 6 kwietnia, i też bym chętnie już wszystko kupowała!!!, ala ja akurat boje sie tych wszystkich przesądów, a poza tym mam za soba bardzo trudne i przykre doswiadczenia, i ta ciąża to naprawde cud !!! dlatego poczekam do lutego albo nawet marca , najważniejsze żeby moja dzidzia rosła i dobrze sie rozwijała, usg dopiero za dwa tygodnie już nie mogę sie doczekać!!!! pozdrawiam wszystkie mamusie kwietniowe
                          Wiem o czym mówisz kochana ja też jestem po przejściach i gdy zrobiłam test i wyszedł pozytywnie to dwa razy czytałam co oznaczają 2 kreski i po 10 minutach zrobiłam jeszcze jeden tescik dla pewności .
                          Byłam zadowolona ale też przerażona co będzie dalej ale powiedziałam sobie że napewno będzie wszystko ok bo tak ma być.
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Ale może by tak jakiś weselszy temat bo my musimy sie dużo uśmiechać
                            Właśnie ze spacerku z psiakiem wróciłam i pękna pogoda dziś u mnie jest (Gdańsk) i tylko zjem śniadanko i do mamci ide i do lasu jedziemy pooddychać świeżym powietrzem:
                            A wy dziewczyny z kąd jesteście i jaka u was dziś pogoda
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              sorry dziewczyny nie chciałam nikogo smucić, ja też zrobiłam dwa testy , bo nie mogłam uwierzyć , ale masz racje graza2008, musi byc dobrze!!! i będzie!!! a tak zmieniajac temat , ja jestem z Łodzi i pogoda u nas dzisiaj też nie najgorsza, można spacerować
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Przestań Kala nikogo nie smutkasz ;
                                Dzwonie do mamci aby sie szykowała i jedziemy do lasku. Jak wróce to sie odezwe papapa.
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X