Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mleko Gerber

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mleko Gerber

    Witam serdecznie wszystkie Mamy,

    W ramach kampanii promocyjnej Gerbera otrzymałam paczkę 2 opakowań mleka Gerber 2 do sprawdzenia i ocenienia. Troszku boję się robić z mojego dziecka "królika doświadczanego", nigdy wcześniej nie słyszałam o mleku modyfikowanym Gerbera. Obiadki owszem, ale nie mleko.
    Czy któraś z Was podawała to mleko swojemu maleństwu? Co o nim sądzicie? Czy pojawiły się jakieś uczulenia?

    Z góry dziękuję za wszystkie oceny.

    Pozdrawiam
    Aya7
  •    
       

    #2
    Odp: Mleko Gerber

    Ja też dostałam to mleczko i niestety u nas porażka. Mała chętnie piła ale ona wszystko zje co jej dam. Po 2 dniach pojawiły się straszne biegunki.
    Dziś byłam u pediatry i kazała odstawić to mleko (już to zrobiła wcześniej) i za 2-3 tyg spróbować innego mleczka


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mleko Gerber

      a u nas mały je pil i to chetnie zadnych skutkow ubocznych nie mial poza tym sama go sprobowalam i wydaje mi sie najsmaczniejsze ze wszystkich


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mleko Gerber

        u nas wysypka teraz dostalam gerber 3 do testowania i czekam az mala skonczy roczek ale probki rozdjae

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mleko Gerber

          Jestem z Rzeszowa i doslownie koło mojego domu jest Gerber-wszystkie posilki jakie teraz tz.w ciągu 1.5 roku weszły na rynek testowałam osobiście z moją Olką w siedzibie firmy-mleko było testowane lecz z kaszkami i nie bylo skutkow ubocznych.Polecam wszystkie produkty gerbera i nestle.Nowe obiadki do,re mi szczegolnie te były najlepiej zjadane przez testujacych.


          Skomentuj

                 
          Working...
          X