Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent na roczek??

    Nic nowego tu nie dodam bo wszystko możliwe już wymieniłyście Wybór w zabawkach dla dziecka jest ogromny i to może nawet bardziej problem bo im większy wybór tym większy problem co tu wybrać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent na roczek??

      Tak, maluch z zabawki będize się najbardzije cieszył, a jest ich mnóstwo

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent na roczek??

        Lara wymieniac można i to długo, bo asortyment jest szeroki tylko warto wybierać zabawki które posłużą na dłużej niż miesiąc czy dwa ja np. nie kupowałam zbyt dużo zabawek na okres typowo niemowlęcy, wolałam kupić na wyrost jak np. garnuszek fisher price który może posłużyć i takiemu 3 latkowi, jednak jako prezent typowo dla 3 latka to juz nie koniecznie

        Skomentuj


          Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

          Hej, poszukuję inspiracji na prezent dla chłopca 1,5 letniego, syna przyjaciółki. Wiem, że lubi książeczki, ma już prawie wszystko z wydawnictwa Dwie Siostry, co innego można mu kupić?

          Skomentuj


            Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

            zabawki drewniane sa ostatnio bardzo w modzie wiec moze cos z drewna a moze pociąg lego duplo z cyferkami uczy i bawi jednoczesnie

            Skomentuj


              Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

              Napisane przez zoooja1988 Pokaż wiadomość
              zabawki drewniane sa ostatnio bardzo w modzie wiec moze cos z drewna a moze pociąg lego duplo z cyferkami uczy i bawi jednoczesnie
              dzięki za pomysł a polecasz jakąś konkretną markę albo sklep?

              Skomentuj


                Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

                a do jakiej kwoty moja droga ma byc ten prezent bo chetnie zapodam konkrety tylko cenowy przedzial podaj

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

                  klocki drewniane to też Hit Moje dzieci mają Są trwałe hmm niezniszczalne i wiadomo że zabawka posłuży na długo
                  Lego to dla starszych dzieci ale Lego cenowo to drogie są :/ szkoda bo sama kupiłabym więcej

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

                    Polecam puzzle i domino Czuczu. Moja córa pierwsze puzzle dostała własnie w takim wieku i dzięki temu mając teraz trzy lata układa wszelkie puzzle (ale oczywiście takie dużo typu 3+, 5 +) jak burza.

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

                      Dla dziecka w tym wieku z zabawek można kupić no dużą pluszową maskotkę,na pewno bezie to trafiona rzecz,ewentualnie drewniane klocki do układania co już od najmłodszych lat będzie uczyło go kreatywnego i logicznego myślenia,podobnie jak mata edukacyjna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent na roczek??

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        Lara wymieniac można i to długo, bo asortyment jest szeroki tylko warto wybierać zabawki które posłużą na dłużej niż miesiąc czy dwa ja np. nie kupowałam zbyt dużo zabawek na okres typowo niemowlęcy, wolałam kupić na wyrost jak np. garnuszek fisher price który może posłużyć i takiemu 3 latkowi, jednak jako prezent typowo dla 3 latka to juz nie koniecznie
                        Masz rację, ja zawsze patrzę na to żeby dziecko mogło się tym dłużej pobawić niż tylko parę tygodni. Przy wyborze warto zwrócić uwagę czy dziecko nie ma już podobnej rzeczy w domu

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

                          Pluszowa zabawka chyba właśnie nie, on nie za bardzo lubi się nimi bawić. Ale te drewniane klocki to moze dobry pomysł, wiem, ze duplo się bawi.
                          Myślałam o czymś tak do 100 zł

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla chłopca 1,5 rocznego

                            Do 100zł spokojnie się zmieścisz zarówno jeżeli chodzi o pluszaka jak i drewniane klocki,więc czemu nie W końcu najlepiej wybrać coś z czego dziecko będzie w pełni zadowolone i czym faktycznie będzie się bawić.

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                              Na Prezent Marzeń jest np. trening squasha. W sumie niewiele kosztuje, a przynajmniej robi wrażenie i być może w ten sposób uda wam skierować dziecko nie na siedzenie przy komputerze, lecz na prezenty na prawdę praktyczne.

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                                Nie znam się, ale dzieci już rozpoznają kształty w tym wieku? W ogóle na pogrzebie wujka miałem okazje odświeżyć znajomość z rodziną. Okazało się, że moja kuzynka jest szczęśliwą mamą i prowadzi w wolnej chwili blog poświęcony jak to ona nazywa małym pociechą. Na jej blogu jest właśnie wpis poświęcony jakimś puzzlom. Może takie coś się nada?

                                http://www.dzieci.faktoring.waw.pl/

                                Może jak jej podpowiedzi się sprawdzą zyska nowych czytelników. Btw. polecacie jakiś hosting, albo coś takiego, znacie się coś na tym? Bo ten adres tragicznie wygląda? Może doradzić jej żeby to przeniosła na blogspota czy coś w tym stylu?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X