Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Mamy za soba próbowanie kolejnego sosiku.
    Oczywiście wybrałam do tego ryż zagrzałam sosik serowo brokułowy i..
    moje dziecko pięknie bez jakiegoś zawachania wciagneło i to cały słoik
    Moja córcia uwielbia brokuły i ten posmak też jej odpowiadał
    I co mnie zdziwiło smakował jej bardziej niz sos boloński próbowany ostatnim razem.
    No i moja opinia jak najbardziej pozytywna Propozycja podania szybkiego i zdrowego obiadu a w dodotku sytego.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Moje Maleństwo obiadki z sosikami Gerber jadło,aż mu się uszy trzęsły! Synek lubi wybrzydzać przy jedzeniu ale tym razem obyło się bez marudzenia i bardzo mnie to cieszy. Na pewno będę kupowała produkty Gerber,ponieważ są pożywne,smaczne i mogę dzięki nim wprowadzać nowe smaki dla mojego Malca. Nie zawsze mam czas by samej coś ugotować,uważam że warto mieć zawsze w zanadrzu gotowy posiłek. Co się tyczy deserków do picia są bardzo smaczne (nawet ja z chęcią bym je piła ). Oluś dużo się rusza,biega,tańczy i przy tym dużo pije. Soczki bardzo mu smakują, a rurka była nowym doświadczeniem więc podczas picia było dużo śmiechu jak sok tryskał w różne strony. Polecam wszystkim mamą produkty Gerber, bo są przygotowane z najwyższej jakości składników, dzięki którym można mieć pewność, że zaspokoją potrzeby naszych dzieci.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Chciałabym zmodyfikować efekty testu sosu brokułowo-serowego, gdy spróbowałam zapodać córce go następnego dnia, to zaczęła nim pluć. Przyznam, że rozumiałam skąd taka reakcja.
        Natomiast sosik boloński z dodaną kiełbaską i makaronem zjadła, ale bez większego entuzjazmu.

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Franek- 2 letni smakosz. Miłośnik owoców i wszystkiego co słodkie. Jego paczka dotarła kilka dni temu. Test deserku wypadł świetnie!
          Forma- kartonik ze słomką to dla nas strzał w dziesiątkę. Zakupione wcześniej przeze mnie kubki niekapki nigdy nie zostało użyte. Natomiast picie ze słomki Franek opanował bardzo szybko. Dlatego wszelkiego rodzaju napoje ze słomką od razu przypadają nam do gustu. Smak bardzo owocowy. Franek określił go jednym słowem "smaczny". Trudno wymagać od dwulatka dokładniejszego opisu To że od razu wypił połowę świadczy o tym, że było smaczne. I od razu picie ze słomką zostało okrzyknięte przez Franka "deserkiem", więc chyba spełniło swoje wymagania.
          Osobiście uważam, że pomysł świetny. U nas na pewno się sprawdzi. Deserek można zabrać na spacer, do piaskownicy, nad jezioro i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna smaczna i pożywna przekąska.
          Podejrzewam, że gorzej u nas wypadną testy sosików, ale o tym napiszę już później
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Zakończyliśmy testowanie produktów Doremi. Testowanie tych specjałów było dla mnie i mojego syna czystą przyjemnością.
            Sosy mają kremową konsystencję, idealnie pasują do ziemniaków, makaronu i ryżu. Jest to szybki i zdrowy pomysł na obiad. Mój syn zjadał je ze smakiem. Porcja wystarczająca aby zaspokoić potrzeby mojego łakomczuszka. Co najważniejsze, składniki tych sosów są tak dobrane aby dostarczyć niezbędnych witamin dla naszych maluszków. Doprawione są warzywami oraz ziołami. Bez dodatków konserwantów i barwników.
            Deserki są naprawdę świetne. Mają bogaty owocowy smak. Konsystencja pozwala na swobodne picie przez słomkę. Do tego, tak jak w przypadku sosów nie zawierają barwników i konserwantów, dzięki czemu wiemy że podajemy dzieciom to co najlepsze.
            Osobiście mojemu synowi najbardziej smakował sos pomidorowy z papryką i kurczakiem. Sosik boloński z wołowinką również przypadł mu od razu do gustu (może dlatego, że lubi wszystko co pomidorowe). Natomiast, gdy podałam mu sosik brokułowo-serowy z indykiem, patrzył się chwilę w miseczkę i po prostu wąchał. Może na początku zapach nie zachęcał go zbytnio, ale często tak zachowuje się w przypadku nowości. Po krótkim namyśle zjadł całą porcję.
            Jeśli chodzi o deserki to oba smaki (brzoskwinia, banan i jabłko oraz jabłko, banan, mango i ananas) przypadły mu do gustu. Juz byliśmy na zakupach w celu zaopatrzenia się w pyszności Doremi.
            Polecam wszystkim mamom!!!

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Niestety po burzliwych brzuszkowych dolegliwościach musieliśmy zrobić w niedzielę głodówkę Czekamy do przyszłego weekendu na dalsze testy sosików.
              Tymczasem wczoraj Filipek dostał kolejny deserek do picia.Jak tylko go zobaczył nie było mowy żeby jakkolwiek odciągnąć jego uwagę Wypił tak szybko, że znowu nie zdążyłam nawet kropelki spróbować
              Z tego oto miejsca pragnę podziękować producentom, że jest "soczek" przez słomkę który nie zawiera cukru!!!! BRAWO!!!! I dziękujemy

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                słonko wstało,ptaszek śpiewa na spacerek wyjść by trzeba ,więc przekąski zabieramy DoReMi w torbie schowany.Na przechadzce pić się chce więc deserek w sam raz jest .Spacer miły i ciekawy w brzuszku burczy ,więc wracamy w domku czeka sosik pyszny Gerber DoReMi to oczywiste,i już brzuszek najedzony i maluszek zadowolony

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Jesteśmy po ostatniej próbie;sosik boloński z wołowiną.Dla odmiany podałam go z ryżem i wbrew moim obawom smakował znakomicie(sądząc z opr€żnionego talerzyka).Sprawdziłam sama;zapach zachęcający,konsystencja również.Jestem pod wrażeniem produktów Gerber.
                  Gdybym się pokusiła o małe podsumowanie to soczkom dałabym pełną szóstkę,dania w słoiczkach pełna piątka,no może dla sosiku brokułowo-serowego piątka z minusem bo nie został ślicznie zjedzony,jak pozostałe dania,ale podejrzewam,że to już odzywają się po prostu gusta kulinarne córci.Tak więc naszym zdaniem produkty Gerber zdecydowanie godne polecenia innym mamom i pociechom.Porcje odpowiedniej wielkości,smaki odpowiednie dla maluchów.Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić.Zachęcam do próbowania.

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Witam ponownie! Moja Michasia wypróbowała ostatni już sosik DoReMi - z serem i brokułami...nie mogłam uwierzyć, że pomimo tego, że moja córeczka na sam widok, czy chociażby zapach brokułów robi "blee" zaczęła nieco przyglądać sie przyrządzonemu jedzeniu...tym razem zrobiłam dwie wersje jedną z ryzem, drugą z drobniutkim makaronem muszelkami spokojnie starczyło na dwie małe porcje. Michasia wybrała wersję muszelkową, wzięła w lewą dłoń łyzeczkę i...najpierw ciekawie przyglądała się temu co ma w miseczce, potem nieco "dziobała" w muszelki i chlapała nieco sosikiem haha! po chwili zajęła się druga miseczką, z tym, że połowa ryżu wylądowała na stoliku.. wybrała jednak znów makaron! następnie zaczęła wtykać język w miseczkę i zaczeła próbować.O jakież było moje zdziwienie!!! moje dziecko po raz pierwszy zajadało się produktem zawierającym brokuły...o losie słodki! może w końcu coś się zmieni i na widok zielonych warzyw nie będzie uciekać z kuchni:P zobaczymy, narazie jestem zadowolona, że zjadła ponad połowe porcji. Na koniec - także niestety - już ostatni deserek, wypity jednym tchem No i mój bąbelek zakonczył degustację z wynikiem jak najbardziej pozytywnym. Żadnej alergii pokarmowej, żadnego bólu brzuszka, wszystko jak najbardziej ok.
                    Według mnie sosiki, jak i deserki do picia są bardzo fajnym pomysłem.
                    Dla mnie, jako pracującej mamy pragnącej karmić dziecko produktami zawierającymi odpowiednie wartości odżywcze, do tego próbującej oszczędzać czas na tzw. obowiązkach dnia codziennego - aby spędzić wiecej czasu po pracy z dzieckiem tego typu produkty są "strzałem w dziesiątkę". Można sosiki łączyć z innymi produktami, tworząc nowe przepisy Poza domem, na wyjeździe także uproszczą przygotowanie posiłku. Do tego np. deserki do picia są bardzo praktyczną przekąską do podania w domu jak i poza domem. Według mnie, spokojnie sprawdzą się np. na spacerze, jak i w drodze, w podróży, czy np. podczas pobytu u znajomych. Dziecko na pewno zaspokoi głód.
                    Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanej, wesołej "degustacji" pozostałym mamom i maluszkom biorącym udział w testowaniu. Iza i Michasia

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Witam i na wstępie chcielibyśmy,ja i Kubuś podziękować za możliwość testowania sosików i napojów. Na pierwszy rzut do żołądka popłynęły napoje w kartoniku,które bardzo posmakowały synowi,tak bardzo że chciał je wypić wszyskie,jedno po drugim.Ale trudno się dziwić,wszystkie dzieciaki uwielbiają pyszne deserki.A mamy cieszy fakt ze sa zrobione z zdrowych i świeżych owoców,bez konserwantów i innej chemii.Oczywiście postanowiłam,że będą one gościć często w menu mojej pociechy.
                      Sosiki także pozytywnie oceniamy,ze względu na możliwości ich podania. Zawsze -nie wiem czemu-sosy bolognese z mięskiem podawane były przezemnie z makaronem.Tym razem zrobiłam wyjątek i za sprawą rady od Gerber przygotowałam z ryżem.Ta odmiana na początku wzbudziła ciekawość i niechęć spróbowania,ale już po pierwszym kęsie poszło jak spłatka,5 minut i pusty talerzyk wylądował w zlewie.
                      Drugim podejściem do testowania sosiku brokułowo-serowego z indykiem podanego z ziemniakami,miałam wątpliwości,czy Kuba nie przestraszy się zielonkowo-żółtej papki?
                      Ale nic z tego mój odważny urwis również i to zjadł z apetytem.Sosik musiałam lekko doprawić.
                      Myślę, że testowanie przebiegło prawidłowo.Wniosło ono do naszego menu wiele pozytywnych,zdrowych,nowych i fantastycznych pomysłów na obiadki.
                      Dziękujemy
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        witam.Paczuszke otrzymalismy w piatek,jest wtorek i juz po paczuszce
                        Z przyczym wyzszej koniecznosci musial moj synek sie podzielic ze swoja ciocia,ale tylko ze soczkiem.Ciocia jest osobą duzo ,duzo starszą ale za to jest jak małe dziecko ( jest chora).Soczki poszły od razu dwa,nie wiem gdzie sie to zmiesciło w tym mały brzuszku.Soczki rewelacja nawet ja troszke spróbowalam ,przecież mama musi wiedziec co daje synkowi Zupi też,bardzo smakowalo zwlaszcz jedna sosik pomidorowy moze dlatego ze zupa pomidorowa to numer jeden w jego karcie dań ( to po tatusiu).pozdrawiam Gerbera i dziekuje w imieniu mojego dziecka i cioci

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          U nas Synek osobiście wybierał który słoiczek najpierw, najchetniej zjadłby wszystkie naraz jak powiedział ;-) W końcu zdecydował się na sos brokułowy. Bardzo lubimy brokuły. Z doświadczenia wiem jednak, że te zamykane w słoiczkach (a nie świeżo gotowane) zazwyczaj są kompletnie bez smaku i martwiłam się na zapas jak Synkowi zasmakuje? Nie potrzebnie :-) Sos jest kremowy, bardzo smaczny i pachnie i smakuje Prawdziwym Brokułem! Mniam! Trochę żałowałam, że tylko jeden słoiczek tego sosiku mamy bo sama bym chętnie taki zjadła - a Syn mi nie dał takiej możliwości i wciągnął makaron z sosikiem brokułowym do końca i jeszcze wylizał miuseczkę ;-) Pycha!

                          Brokułowy na duży PLUS :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Dostaliśmy paczuszke, aż się zdziwiłam , że taka hojna Kubuś pochłania sosiki z dodatkiem ryżu, najbardziej przypadł Mu pomidorowy i boloński z wołowinką, oczywiście po obiadku deserek do picia. Sądząc po minie Kubusia smakowało MuNiestety nie widziałam jeszcze Sosików w sklepach także czekamy

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              dzisiaj niestety ostatni słoiczek zdegustowany moja opinia jak najbardziej pozytywna na zakończenie testów wymnyśliłam wierszyk

                              Wielka radość w domu była
                              Gdy paczuszka się pojawiła
                              Napoczątku deserki Julka piła
                              a na weekend słoiczkami się zadowoliła
                              Mamusia sie rozchorowała
                              i obiadu gotować nam nie chciała
                              Dzięki Doremi jest to prostsze
                              15min makaron gotujemy
                              i Gerberkowym sosikiem lejemy
                              Malutka się zdrowo zajada
                              i Tatuś jej podjada
                              A więc opinie dobrą dajemy
                              i na tym testowaniu nie przestajemy!

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Napisane przez polcia83 Pokaż wiadomość
                                My rowniez dzis dostalismy paczuszke testujemy od jutra
                                mam problem z dokladnym opisem nie chce mi wejsc i zapisac wiadomosci
                                my tez juz po probach deserku-narazie jeden poniewaz corka ma atopowe zapalenie skory i wszytsko powoli jej musze wprowadzac zebym wiedziala co ja uczulilo pila jak soczek i byla zadowolona sosiki bolonski i brokulowy bardzo dobre z makaronem i pyzami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X