Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Napisane przez brydzia-beer Pokaż wiadomość
    minusy
    - szybko się kończy
    bardzo trafna uwaga i faktycznie duzy minus

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Dzisiaj był pyszny obiadek z sosikiem pomidorowym DoReMi, super smakował i apetycznie wyglądał w połączeniu z makaronem w kształcie zwierzątek

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Zaczęliśmy od deserku. Mała była tak zachwycona, ze nie chciała oddac nawe pustego już kartonika

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          do nas paczka dotarła kilka dni temu.Ola (2,5 roku) widząc deserki do picia wykrzyczała mniam mniam i od razu chciała spróbować.była zachwycona smakiem i opakowaniem ze słomką. słoiczki z sosami ok,jak każde inne od Gerber

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Za nami przetestowane dwa obiadki a więc pora coś o nich napisać. Wczoraj synek dostał pierwsze danie a był nim Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem. Długo zastanawiałam się z czym mu go podać, aż w końcu padło na makaronik orkiszowy. Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że Kacperek póki co (odpukać) zjada praktycznie wszystko, co mu zaserwuję, choć ma już ponad 13 miesięcy i pewne gusta kulinarne ma już z pewnością nieco wyrobione. Starałam się od początku, aby jadał urozmaicone dania i próbował nowe rzeczy. Aczkolwiek jedne rzeczy potrafi zjadać z większym entuzjazmem od innych i po tym właśnie mogę poznać, co było dobre a co… PYSZNE. Jedyne co czasem powoduje jego protesty, to zbyt duże kawałki niektórych produktów. Dlatego staram się, aby jadał dania w miarę papkowate, ale nie za bardzo, tak aby musiał się też trochę wysilić i coś samemu przeżuć. I to jak na razie zdaje egzamin. KONSYSTENCJA sosiku pomidorowego jak dla nas IDEALNA. Dużo sosu i gdzie niegdzie większe kawałki. Za to duży plus. Kacperek zjadł do ostatniej łyżeczki i miał po tym pięknie umorusaną na pomarańczowo-czerwono buzię. Uwielbiam na niego patrzeć jak po jedzeniu jest taki umazany i uśmiechnięty zarazem Nie mogę się doczekać, jak zacznie jadać sam. Ale to tak na marginesie. Ja oczywiście też skusiłam się i muszę powiedzieć, że sosik ma bardzo CIEKAWY SMAK. Intensywnie czułam tą słodką papryczkę, ale smak jest na tyle wyważony, że ogółem sosik wcale NIE JEST ZA SŁODKI. Mięsko z kurczaka czuć delikatnie, w połączeniu z pomidorem całość bardzo fajnie się komponuje. Sosik jest WYDAJNY, myślę, że z 2 słoiczków spokojnie starczyłoby nam na 3 obiadki. Kolejną porcję podam Kacperkowi dla odmiany z ryżem OGÓLNA OCENA 5



            Last edited by wilma_es; 17-03-2013, 22:25.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Kontynuując mój wątek, dzisiaj synkowi podałam na obiad kolejny słoiczek. Nie wiem jeszcze jak Kacperek zareaguje na danie z wołowinką, ale mam przeczucie, że Sosik brokułowo-serowy z indykiem to był STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ. Po pierwsze MEGA PLUS ZA INDYKA. Jak wiadomo ciężko dostać w sklepach dobre mięso z indyka, gdyż to chyba numer jeden, jeśli chodzi o faszerowanie antybiotykami A nie każdy ma możliwość zakupienia indyka od zaufanego gospodarza ze wsi. Z kurczakiem jest o wiele prościej. Ja akurat mam zaufanie do dań ze słoiczków i wierzę, że w ich skład wchodzi naprawdę dobre mięso. Po drugie świetnie, że PODSTAWĄ tego sosiku są BROKUŁY, gdyż mój synek od początku je sobie upodobał i wcina je gotowane na parze praktycznie codziennie. Ser to dla niego od niedawna nowość, ale zjada z zaciekawieniem. Także ten sosik zniknął z talerza naprawdę bardzo szybko i Kacper zjadł go więcej niż pomidorowego. Podałam mu z puree z ziemniaczków. Sosik jest PRZYJEMNIE KWASKOWATY, z dominacją brokuł, ale wyczułam lekko słonawy POSMAK SERA. Uważam, że jest bezkonkurencyjny w porównaniu z „Risotto z brokułami i królikiem” innej znanej firmy. OGÓLNA OCENA 5+
              Do testowania pozostała nam jeszcze wołowinka i jeden deserek, także wkrótce znowu się odezwę
              Dobrej nocy wszystkim.



              Last edited by wilma_es; 17-03-2013, 22:31.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Deserki już wypite- wszystkie, już zdążyliśmy dokupić
                Co do sosów, brokułowy bardzo posmakował z ulubionym makaronem, słoiczek starczył na dwie porcje.
                Sos boloński moja córcia zjadła praktycznie cały za jednym podejściem- tak jej zasmakował. To co zostało zjadła po tych 3 godzinkach intensywnych zabaw.
                Niestety sos pomidorowy z papryką- o paprykę tu chodzi, nie bardzo jej zasmakował, jak już wspomniała wcześniej któraś z mam- jedzenie rosło jej w buzi. Nie smakuje jej, czuć paprykę- taki specyficzny posmak, ale nie każdemu musi smakować. Sama jak spróbowałam, to mi jakoś nie do końca odpowiada ten smak papryki.. no nie wiem jest zbyt wyraźny...
                Cóż mamy jeszcze jeden słoiczek tego sosiku i jutro spróbuję go podać z innymi dodatkami- może zasmakuje. Córcia jest podziębiona, może miała zły dzień do nowości...
                pozdrawiamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Kolejny dzień testów a ściślej mówiąc weekend. Muszę przyznać że deserek pitny, który w składzie posiada MANGO jest dla mnie i mojej córki odkryciem roku. Zapach, smak, konsystencja bez zarzutu, deserek wypity za jednym dossaniem się do słomki. Stwierdzam, że takie rozwiązanie jest dla mnie idealne. Deserek w podełeczku jak soczek w sytuacjach takich jak spacer czy wyjście poza dom jest luksusem. Uważam że podczas zabawy na placu zabaw karminie dziecka bananem, jabłkiem czy brzoskwinią mija sie z celem jeśli mogę zaopatrzyć się w opisane deserki. Po pierwsze owoce podczas zabawy na dworze mogłyby wylądować szybko na ziemi, lub zabrudzić ubranka i ręce. Nikomu nie życzę plamy po bananie lub innym owocu, gdyz są makabryczne. Moim odkryciem są owe deserki, szybkie i higieniczne podanie szczególnie poza domem to dla mnie priorytet. Poza tym są to czyste owoce bez chemii, wody i sztucznych barwników i innych świństw. Dlatego z całą pewnością owe deserki zagoszczą w naszym domu na stałe. Dziękujemy GERBER. Na kolejne opinie sosików zapraszam w kolejnych dniach.

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Dzisiejszy dzień to testowanie sosu brokułowo-serowego z indykiem
                    Po otwarciu,zapach mnie nie przekonał,po spróbowaniu-smak też nie.Ale dla mnie wszystkie dania słoiczkowe mają taki charakterystyczny zapach którego nie lubię.Ale to przecież nie danie dla mnie,tylko dla dziecka i jego opinia się liczy.Wiadomo,że dzieci są przyzwyczajone do innych smaków niż dorośli więc co dla dziecka dobre,dla mnie nie koniecznie Sosik podałam z makaronem-kokardkami.Spokojnie wystarcza na dwa razy.Całego na raz, córka nie zdołałaby zjeść. Mi nie smakowało,ale Emilce za to,bardzo. Jadła rączkami,nie grymasiła choć brokuły nie zawsze chce zjeść.Minusem dla mnie jest konsystencja.Córka jest na etapie jedzenia rączkami,lubi wybierać z obiadu większe kawałki warzyw a ten sosik jest bardzo rozdrobniony.Roczne dzieci,raczej radzą sobie z większymi kawałkami,więc myślę,że i w tym obiadku powinny być większe cząstki brokuł czy indyka. Poza tym,danie fajne,można podać z ryżem,makaronem czy kaszą. Na pewno jest to coś innego,niż do tej pory jadła.Jej przypadł do gustu,więc myślę,że jeszcze nie raz go kupimy.

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Dzisiaj w końcu udało nam się zjeść sos brokułowy Nie wygląda on za pięknie i Adaś miał co do niego pewne podejrzenia, ale po pierwszej łyżeczce wątpliwości zniknęły i cała porcja (sos z makaronem) została szybko zjedzona.

                      Cieszę się, że powstają dania, w których można przemycić dziecku tak mało popularne wśród maluchów warzywa jak właśnie brokuły, szpinak itp. Nie raz próbowałam synkowi zaproponować brokuły gotowane ale nieodmiennie lądowały one z powrotem na talerzu, więc taki sos to dla nas dobre rozwiązanie.

                      Co ciekawe, Adaś zajada surowy czosnek, cebulę, ogórki kiszone, jogurt naturalny - więc skąd ta niechęć akurat do brokułów? Może są za mało wyraziste jak na potrzeby mojego dziecka? Mały nigdy nie miał żadnej wysypki itp. po tego typu produktach, a wiele osób ostrzegało mnie, że nie wiadomo co się stanie po podaniu np. czosnku. I co? I nic! Zdrowy jak rybka!
                      Kolejny słoik to będzie wielkie wyzwanie - sos boloński Do tej pory jedynie sos mamy był jedynym słusznym, więc kto wie, jak będzie teraz?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Też już testujemy słoiczki i deserki...jak narazie najsmaczniejszy dla mojej Ali jest sosik boloński bo jak sosik boloński to spagetti a jak spagetti to Świnka Peppa niestety Alcia nie umie pić przez słomkę ale z kubeczka wciąga aż miło

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          no i tak własnie po weekendzie mogę pisać dalej o poczynaniach małego pana Bobiego ...........deserki rurkowe już nie istnieją zostały pochłonietę od razu bez grymaszenia i bez marudzenia ....starsza córka rónież skosztowała i mimo że to produkty dla maluchów i takie tam to powiedziała że jest pyszne.tak wiec jeśli chodzi o owocowy aspekt testowania to bardzo duży plus za smak, konsystencncję i zapach
                          No i obiadki...........sosik z brokułami......super .Bartek zjadł go samego bez żadnych dodatków ....od potraktowalismy go jak gęsta sytą zupkę i na prawdę smakowało ......Bartek nie znosi jakichkolwiek grudek czy "papaji" pływających w jedzeniu....a takie rozwiązanie jak ten sosik bardzo mu odpowiadało i kazał iść po dokładkę....wziął mnie za ręke i zaprowadził do kuchni pokazując na półkę z obiadkami no i cóż zrobić trzeba było jechac dokupić dokładke
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            1. Janek lat 2

                            Testowanie rozpoczęliśmy od deserku- soczku jabłko, banan, mango i ananas . Bardzo smaczny, mega owocowy i szybko się skończył. Jedyny minus, to to że Janko nie potrafi pić przez słomkę, więc troszkę się pomęczył, ale jak coś wpadło mu do buźki i posmakowało to walczył dzielnie o kolejne kropelki.
                            W końcu przelałam do kubeczka i tu już deserek zniknął raz dwa i było go mało.
                            To był pierwsze opakowanie, mam nadzieje,że kolejne pójdą nam lepiej jeśli chodzi o picie przez słomkę. Plan jest aby nauczyć się aby w cieplutkie dni można było zabierać soczki na spacer

                            - deserek jabłko, banan, mango i ananas:trochę gęsty, trudno pić przez słomkę ( ale nad tym popracujemy), ale bardzo smaczny i zdrowy
                            Last edited by justynaXsanko; 18-03-2013, 09:22.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam

                              Wczoraj premierę miał u nas Sosik pomidorowy z papryką i kurczakiem.

                              Akt I
                              Kubuś (lat 2) spojrzał na talerz - bardzo lubi zupę pomidorową więc danie spodobało mu się, ale jak to rozkapryszona gwiazda, pierwszą łyżkę potraktował ostrożnie.
                              Po chwili słychać było: mmmm... Wzięłam to za dobry znak.

                              Akt II
                              Kubuś jest w "siódmym niebie" - co chwilę słychać mniam, mniam. Poza tym głaszcze się po brzuszku. Drobne kluseczki z sosem Gerbera na prawdę mu smakują!

                              Antrakt
                              Kubuś bierze łyk soczku a potem znacząco daje mi znać, że pora na Akt III

                              Akt III
                              Kubuś zjada resztę i jest wyraźnie zadowolony, że napełnił brzuszek

                              Na koniec pojawia się element konieczny w takim wypadku, czyli... brawa!

                              Kolejny udany obiadek

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Paczka dotarła w całości- 4 słoiczki z sosami i 4 kartoniki z owocowymi musami do picia.
                                zaczęliśmy od sosu pomidorowego. Synek otrzymał go z makaronem, świderkami. Bardzo mu smakowało, zjadł prawie wszystko na raz
                                Sos jest bardzo delikatny w smaku i zapachu.
                                Dzisiaj spróbujemy sos brokułowy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X