Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

    ja zwracałam uwagę na wygodę dziecka. Oczywiście szukałam takich w kolorze białym, ale najpierw wybierałam spośród tych które juz miałam w domu, nie że kupowałam specjalnie na tę okazję cos,

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

      Wygoda dziecka jest w tym dniu najważniejsza. Ale teraz można znaleźć śliczne i komfortowe ciuszki. Widziałam ubranka do chrztu Warszawa na Balumi.pl i sądzę, że warto byłoby się nad nimi zastanowić. Z tego co widzę to są bardzo dobrze wykonane i co najważniejsze - z wysokiej jakości materiałów.

      Skomentuj


        #33
        Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

        Mi też zależało głównie na wygodzie dziecka. Kupiłam jej śliczną sukieneczkę tiuolową na ramiączkach i białą opaskę na główkę. I tyle, miała bose nóżki i stópki, bo był upał straszliwy. Po chrzcie na chrzciny założyłam jej bawełniane cienkie body z kołnierzykiem i tiulową spódniczkę tutu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

          U nas w pierwszej kolejności była wygoda, zeby dziecko szybko ubrać. Zależało mi tez na takim ubranku, żeby synek później jeszcze trochę w nim pochodził, wiec na białe body z kołnierzykiem kupiłam kamizelkę.

          Skomentuj


            #35
            Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

            Uważam, że pierwsze skrzypce gra jakość i aby dziecku było w ubranku wygodnie, w końcu to one będzie w tym się prezentować No a za jakością idzie wysoka cena niestety...ale to zawsze idzie w parze U nas ważne też było aby ubranka dla córki i dla synka były białe.

            Skomentuj


              #36
              Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

              Najważniejsza jest wygoda dziecka, a dopiero potem wygląd. W chłodniejsze dni trzeba zadbać, aby maluch nie zmarzł w kościele, bo w kościołach często jest dużo chłodniej.

              Skomentuj


                #37
                Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                A ja zanim zdążyłam pomyśleć o ubranku na chrzest, dostałam w prezencie dla synka właśnie ubranko chrzcielne. Problem rozwiązany Gdybym jednak miała czegoś szukać, to na pewno byłaby to biała koszulka i jakieś "eleganckie" spodenki i sweterek. Mąż kiedyś wspominał, że chciałby ubrać synka do chrztu na warszawskiego cwaniaka - w koszulę, spodnie w kant, kamizelkę i muszkę oraz kaszkiet. Cóż. Znając mnie, pewnie pomysł męża by przeszedł

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                  Jak jest możliwość skorzystania z używanego ubranka do chrztu to czemu nie? Ja niestety tak dobrze nie miałam -musiałam kupić wyprawkę. Ale wybierając zwracałam uwagę na wygodę dziecka.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                    oprócz tego, że ubranko musi być przede wszytskim adekwatne do pogody, to ja osobiście najbardziej zwracam jednak uwagę na jakość materiału, z którego zostało wykonane oraz możliwe ewentualnie wykorzystanie poszczególnych elementów już w codziennym ubiorze, tak jak butki, czapeczka, czy sweterek. Wiadomo, że koronkowej sukienusi szybko nie ubierzemy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                      Tutaj chyba każda opinia będzie raczej jednoznaczna.,czyli raz iż ubranie dziecka do chrztu jest zależne od pogody,a dwa liczy się także sama jakość materiału. Jeżeli mamy używane ubranko które jest w bardzo dobrym stanie,to czemu nie,jestem za.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                        U nas dzieciaczki były ubrane na biało w wygodnych i przewiewnych ubrankach. Chrzty mieliśmy zimą więc dzieci w kościele były w rożkach i nie wiele było je widać. W domu po 2-3 godzinach przebraliśmy w ubranka które dzieci nosiły na codzień

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                          ubiór synka: biała koszulka, muszka, kaszkiet i jasne, eleganckie krótkie spodenki. miał zakupione inne spodnie - takie długie, brązowe na szelkach, ale niestety temperatura była taka, jaka była i chłopak by się nam zamęczył w takich długich, grubych spodniach.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                            U nas tez byl kaszkiet. A synek wygladal eleganko, jak warszawski cwaniak ubrany na szaro-bialo. Z mucha oczywiscie. Na koncu na obiezie i tak skonczyl w samych bodziakach bo temperatura byla ok 32st.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                              Moje dzieciaczki strój do chrztu miały od mojej siostry. Córcia miała biały wełniany komplecik z różowymi wstawkami , a synek biały z błękitnymi dodatkami. Do synek miał błękitne buciki które dostał od mojego brata a córcia miała ciepłe skarpetusie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                                My pierwsze dziecko chrzciliśmy zimą to kupiłam na na grupie na facebooku dla mam od innej , takie białe futerko, do tego koszulkę ze sklepu z dewocjonaliami http://www.meritohurt.pl/szatki-na-chrzest-swiety.html i taki biały sweterek śliski welurowy, więc małej było ciepło, a mróz był straszny, bo to 3 lata temu. Dużo nas to nie kosztowało ok. 200zł, ale chrzciny i uroczystość już swoją drogą...Nie popadajmy też w skrajność, wszytsko zależy od pogody i naszego budżetu, ale zadbać oto trzeba jak najbardziej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X