Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Kobieta może o siebie zadbać tak naprawdę na 1000 sposobów! To kwestia tego, co wybierzemy. Możemy zadbać o wygląd zewnętrzny, o naszą wygodę albo o dodatkową wiedzę. Ja wybrałam kursy - planuję zapisać się na kurs masażu. Nie wiem jeszcze dokładnie, co to będzie, ale rozglądałam się już po sieci i trafiłam na to xxx. Dodam, że nie mam nic wspólnego z masażem (jeszcze), ale myślę, że warto próbować czegoś nowego. Może się przy tym zrelaksuję.
    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:07. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Na razie nie mam zbytnio na to czasu, dziecko najważniejsze Staram się tylko ćwiczyć dwa trzy razy w tygodniu, bo sprawia mi to dużą przyjemność.

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        A czy jesteście w stanie doradzić jaką lampę do paznokci hybrydowych kupić? Ja się zastanawiam czy np. coś z tego byłoby warte uwagi xxx Co o tym sądzicie?
        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:07. Powód: link
        Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz. Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Ja uważam, że bardzo ważną kwestią jest zadbanie o siebie od wewnątrz. Przede wszystkim trzeba zrobić najważniejsze badania u lekarzy, jak się to zrobi to myślę, że wtedy można zacząć od diety, ćwiczeń typu joga, rozciąganie itd. Ja mam już swoje lata i ostatnio zainteresowałam się tematem xxx i myślę że wiele z was powinno szerzej zapoznać się z tematem. Nie powiem, jest on bardzo wstydliwy, ale na pewno wielu z was pomoże, tak jak mi ostatnim punktem na liście są paznokcie i rzęsy, regularnie odwiedzam w tym celu kosmetyczkę
          Last edited by disne; 17-08-2020, 19:08. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Jak? No cóż, możliwości jest wiele, a przede wszystkim trzeba pamiętać o zdrowym trybie życia - sporcie, diecie, pielęgnacji itp.

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Widzę, że nie jestem jedyną osobą która boryka się z takimi nieprzyjemnymi problemami... dlatego no ja zaczełam się zagłębiać w temacie xxxtreningów mięśni dna macicyx W starszym wieku naprawdę można się nabawić wielu dolegliwości kobiecych, a wykonując ćwiczenia istnieje szansa ze wszystko będzie dobrze. Myśle, ze warto o tym poczytać dla własnego dobra i zdrowia.
              Last edited by disne; 17-08-2020, 19:08. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Ważne to mieć na siebie pomysł, jeśli wiemy co chcemy osiągnąć wtedy jest łatwiej. Fajnie jest dobrać do siebie kilka fajnych kobiecych ciuchów. I buty, nie zapominaj o szpilkach!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Przede wszystkim trzeba naprawdę bardzo dużo ćwiczyć. Pomocny do tego może być np. któryś z tych orbitreków xxx
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 19:08. Powód: link
                  Za piękne było, żeby trwać.

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Po ciąży zazwyczaj w najgorszym stanie jest figura, włosy i żeby. I od tego należy czać. Najlepiej żeby zębami zając się kompleksowo. Robią to wxxx. Już na pierwszej wizycie są konieczne konsultacje, badania i ustalany jest plan leczenia. To daje pewnośc, że skońćzysz leczenie z pięknym uśmiechem.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:08. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Z upływem lat warto zastanowić się nad skorzystaniem z zabiegów medycyny estetycznej, albo bardziej radykalnych zabiegów. Tutaj xxxmacie wiele z nich szczegółowo opisanych wraz z cenami oraz zdjęciami, które porównują wygląd przed operacją i po.
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 19:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Ja jakiś czas temu namówiłam w końcu mojego faceta do wzięcia się za siebie Nie było z nim jakiejś tragedii, ale siedzący tryb życia, piwko po pracy i tak dalej doprowadziły do pogorszenia się jego sylwetki. Tak czy owak, namówiłam go i wyszukał sobie ćwiczenia na barki takie jak na przykład te xxx Muszę przyznać, że rzeczywiście działają one świetnie. Przy regularnym treningu efekty są dość zauważalne. Także polecam też Waszym facetom treningi
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:06. Powód: link
                        Ostatecznie przypominamy samotne bryły metalu krążące po osobnych orbitach. Z oddali wyglądamy jak piękne spadające gwiazdy, które jednak w rzeczywistości są więzieniami, gdzie każda z nas tkwi zamknięta samotnie, zmierzając donikąd.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Najpierw trzeba zadbać o kondycję skóry, żeby wyglądała zdrowo. Ja podbieram dziecku emulsję do ciała La Roche-Posay Lipikar Lait i jeszcze pare innych kosmetyków. Produkty dla dzieci mają bezpieczny skład, nie uczulą i nie podrażnią skóry, a nawilżona na pewno będzie lepiej wyglądać

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Dostępnych jest teraz ogrom kosmetyków. Zastanawiam się czy nie skorzystać z jakiś nowosci typu kosmetyki z azjii. Widziałam, ze na stronie asianclub jest ich bardzo duży wybór. Podobno są bardzo skuteczne

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Koreańskie kosmetyki są teraz na czasie, ale bardziej słyszałam, że chodzi o zdrową dietę i typ pielęgnacji - dużo oczyszczania cery - niż o same kremy

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Ja chyba przerzucę się teraz na eko kosmetyki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X