Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzest-w domu czy w restauracji??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

    My też robiliśmy w domu bo nigdzie w okolicy nie znalazłam miejsca z ogródkiem a na tym mi zależało Z tym że obiad zamówiliśmy ze sprawdzonego barku a resztę sama robiłam

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

      ja robilam w domku bo w moim odczuciu bylo mi tak wygodniej niz jezdzic z dzieckiem gdzies - jak Zosia byla spiaca to poprostu ja odkladalam do lozeczka i wszystko tez dla niej bylo pod reka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

        Ja jak dowiedziałm się ile mam zapacić za obiad i to w miom odczuciu bardzo skromny, to od razu odechcialo mi sie restauracji. Zrobilismy chrzciny w domu, mama i tesciowa mi pomogły i jedzenia było pełno i każdy najadł się do syta i nie miał na telrzyku wydzielonej porcji jak poponowano mi w restauracji.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ja robilam w domku bo w moim odczuciu bylo mi tak wygodniej niz jezdzic z dzieckiem gdzies - jak Zosia byla spiaca to poprostu ja odkladalam do lozeczka i wszystko tez dla niej bylo pod reka
          Dla nas też to był istotny argument pomimo że synek postanowił zdrzemnąć się jedynie podczas mszy a potem już nie w głowie mu było spanie
          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          Ja jak dowiedziałm się ile mam zapacić za obiad i to w miom odczuciu bardzo skromny, to od razu odechcialo mi sie restauracji. Zrobilismy chrzciny w domu, mama i tesciowa mi pomogły i jedzenia było pełno i każdy najadł się do syta i nie miał na telrzyku wydzielonej porcji jak poponowano mi w restauracji.
          Ja dostałam dobrą ofertę z restauracji i nawet ją rozważałam przez chwile ale jednak w domu to w domu

          Skomentuj


            #35
            Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Dla nas też to był istotny argument pomimo że synek postanowił zdrzemnąć się jedynie podczas mszy a potem już nie w głowie mu było spanie

            Ja dostałam dobrą ofertę z restauracji i nawet ją rozważałam przez chwile ale jednak w domu to w domu
            pradipw koncu synekbyl najwaznziejszym gosciem nie spanie bylo mu w głowie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              pradipw koncu synekbyl najwaznziejszym gosciem nie spanie bylo mu w głowie
              Nie no oczywiście od małego syn wie jak sie zachować przy gościach szkoda tylko że mąż jak jest zmęczony to potrafi iść się położyć a mnie zostawić ze wszystkimi ehh

              Skomentuj


                #37
                Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                Nie no oczywiście od małego syn wie jak sie zachować przy gościach szkoda tylko że mąż jak jest zmęczony to potrafi iść się położyć a mnie zostawić ze wszystkimi ehh
                nio niestety dzieciaczki są takie ze kiedy powinny spac nie spia a kiedy czlowiek akurat potrzebuje zeby nie spalo dziecie spi - przynajmniej tak ma moja Zosia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  nio niestety dzieciaczki są takie ze kiedy powinny spac nie spia a kiedy czlowiek akurat potrzebuje zeby nie spalo dziecie spi - przynajmniej tak ma moja Zosia
                  Nie tylko Twoja tak ma
                  W zeszłym tygodniu jeździłam z młodym na masaże które wypadały zaraz po jedo porannej drzemce więc wychodziłam z domu w porze drzemki i łaziłam bo założyłam sobie że Kuba wtedy zaśnie a ja dopiero wsiądę do autobusu i pojadę a on co? jeśli już usypiał to 5 minut przed odjazdem i jak tylko wchodziliśmy do autobusu budziła go informacja o przystanku :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    Ja jak dowiedziałm się ile mam zapacić za obiad i to w miom odczuciu bardzo skromny, to od razu odechcialo mi sie restauracji. Zrobilismy chrzciny w domu, mama i tesciowa mi pomogły i jedzenia było pełno i każdy najadł się do syta i nie miał na telrzyku wydzielonej porcji jak poponowano mi w restauracji.
                    My też jak podliczylismy ile by wyszło w restauracji, do za głowę się złapaliśmy i zrobiliśmy u teściów w domu, mają duży salon. Tylko, że wynajęliśmy kucharki, dzięki temu wszystko poszło gładko i przyjemnie. Kucharki szybko wyliczyły ile czego kupić, więc nic się nie zmarnowało, a ja nie lękałam się, że pieczeń będzie przypalona

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                      My robiliśmy dzieciakom chrzest w domu, zawsze to taniej a do tego jakoś tak weselej. Mogliśmy sobie posiedzieć, pogadać i nikt na nas nie patrzył że już powinniśmy iść bo ile można siedzieć i gadać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                        My mamy jeszcze muzykalnych wujów, więc jeden grał na akordeonie, inny na gitarze i było naprawdę fajnie, w międzyczasie nawet jakieś pieśni biesiadne zaimprowizowano i nawet jak widziałam dobrze sie wszyscy bawili

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                          Zdecydowanie w restauracji. Może i zapłacę więcej ale nie muszę stać przy garach i latać co chwilę do kuchni by wszystkiego pilnować czy też potem dwa dni sprzątać.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                            Ale mnie rozśmieszyła pytanie: Chrzest-w domu czy w restauracji? Ja odpowiedziałabym: Ani w domu ani w restauracji, tylko w kościele!!! Choć rzeczywiście ochrzcić może każdy i wszędzie (tak jest w prawie kanonicznym), ale pytającemu pewnie nie o to chodziło...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                              Myślę, że każde z wyjść ma i plusy i minusy. W domu łatwiej jest nakarmić, uśpić i wyciszyć malucha, natomiast trzeba się trochę napracować przy przygotowaniach, podawaniu no i potem zostaje sprzątanie. W restauracji natomiast przychodzisz "na gotowe" ale dziecko nie jest u siebie i może czuć się trochę zagubione. To co się wybierze powinno się przemyśleć pod kontem wygody, przygotowań oraz oczywiście finansowym.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                                Wszystko zależy ile osób chce się zaprosić i jakie się ma warunki lokalowe. My mieliśmy małe mieszkanko a gości miało byc ok 25 osób więc zrobiliśmy przyjęcie w lokalu. Następne planuję zrobić w domu oczywiście przy o wiele mniejszej liczbie gości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X