Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu ?

    Witam, synek skończy wkrótce 2 latka. Szukam dla niego jakiś zajęć – najlepiej dopołudniowych.
    Siedzenie z nim w domu zwłaszcza teraz kiedy jest chłodno to chwilami prawdziwa „przyjemność”
    Marcel czuje muzykę, więc może jakaś zajęcia „umuzykalniające”. Poza tym słyszałam od siostry, że firmy oferują zajęcia przygotowujące dzieci do przedszkola ale poziom zajęć bywa bardzo różny. Siostra była z córką w kilku miejscach i żadnego nie poleca.

    Dlatego będę wdzięczna za sprawdzone miejsce, godne polecenia.

    Pozdrawiam,
    K.

    #2
    Odp: Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu ?

    Znajoma chodzi z 2-letnią córką do miejsca o nazwie MILUDY - gdzieś przy Legnickiej.
    Opowiadała, że dzieci uczą się zasad panujących w przedszkolu, na początku z rodzicami, z czasem zostają z Panią już bez rodziców. Dzieci uczą się piosenek, wierszyków, tańczą, robią prace plastyczne: malują farbkami paluszkowymi, lepią z masy solnej, plasteliny, robią jakieś zadania na kartach pracy. Mają przerwę na wspólne jedzenie śniadania. Na koniec zajęć jak już są wszyscy rodzice (podobno dzieci są w stanie zostać same już po 3, 4 zajęciach) są zabawy wspólne - chusta i jakieś tam zabawy integrujące. Co jest fajne, koleżanka mówi, że Pani prowadząca zajęcia (chyba pedagog i logopeda) rozmawia z rodzicami na temat obserwacji poczynionych podczas zajęć. Rzekomo mamy radzą się jej w kwestii problemów wychowawczych. Trochę mnie przeraża czas trwania zajęć - 2 godziny, my chodziliśmy na zajęcia do Urwiska, które trwały krócej i było ciężko żeby dziecko tyle wytrzymało - w mojej opinii te zajęcia powinny trwać max 1 godzinę. Koleżanka jednak mówi, że nawet nie wie kiedy ten czas mija, a dzieci mają problem żeby wyjść do domu bo jeszcze się chcą bawić.
    Spróbuję się zapisać w kolejnym tygodniu, nie wiem jak tam jest z miejscami w grupach, koleżanka mówi że ponieważ grupy są max 8 osobowe to robi się tam już problem z dostępnością miejsc. Jak tylko przejdziemy przez pierwsze zajęcia dam znać jak było.

    Skomentuj

           
    Working...
    X