Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 1996/97/98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

    Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

      Ostatnio syn przyniosł ze szkoły liste proponowanych ocen na półrocze i się załamałam grożą mu 3 mierne.Z historii,przyrody i religii ale pogoniłam go troszkę z nauką i na szczęście poprawił na trójki,leń jeden
      BAZUMIK będziesz mieć czwarte dziecko? Dobrze doczytałam?Jeżeli tak to GRATULACJE!


      Skomentuj


        #33
        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

        ANETYSLAW zdjęcia na pewno da się uratować.Ja teraz też pilnuje żeby zdjęcia były na płytach i to kilku bo kiedyś mieliśmy kilka zdjęć z wakacji w Zakopanem na kompie no i zepsuł nam się cały system facet przeinstalował go a zdjęcia zgineły bezpowrotnie


        Skomentuj


          #34
          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

          Witam!U nas już ferie.Mój syn ma 1 tróję a tak to 4 i 2 5tki.Córka lepiej-więcej 5 ek.
          Z dzidziusiem to prawda,niespodziewane, mAm na 24.08 to jeszcze 7 m-cy.






          Skomentuj


            #35
            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

            Aneta-co do zdjęć z komórki to ja też dużo straciłam,jak Mikuch był malutki.Jak syn przesyłał to nie sprawdził czy napewno nagrały się i od razu usunoł.






            Skomentuj


              #36
              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

              U nas ferie dopiero od 15 lutego,młodego zawożę do dziadków na wieś,odpocznie od komputera bo zwariowac mozna.
              Macie moje namiary Nk na priv.


              Skomentuj


                #37
                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                hej
                Bazumik gratulacje!!!!!
                u nas ferie juz sie zaczely narazie odpoczywamy
                oceny na polrocze nawet nie tragiczne u syna ocena opisowa wszystko na 6 a corka czwarte miejsce w klasie ze srednia 4.5
                oby tak dalej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                  Hejka, dzięki za zaproszenie.

                  Widzę, że oceny na tapecie.U nas to samo.
                  Tam gdzie mu słabiej idzie to pani się uwzięła na niego/albo na całą klase. Będzie miał 3+ z polaka. I tak dobrze.
                  Generalnie zdolny, ale ostatnio cholernie leniwy. Wszystko umie, szkoda mu czasu na naukę, a lekcję ponoć odrabia na przerwach. No i oczywiście nie da sobie pomóc, bo inny koledzy mają lepiej, bo rodzicom wisi czy lekcje odrobione czy nie. Tak więc my "wyrodni rodzice" od początku grudnia też już się nie denerwowaliśmy i uczył się sam.Nauczka podziałała, z ocenami spadł tylko ciut, albo pozostał na tym samym poziomie i już poprosił kilka dni temu czy od nowego semestru możemy choćby lekcje mu sprawdzać i gonić go do lekcji. Dobrej średniej mu się zachciewa na koniec , bo potem to już tylko 6klasa i gimnazjum. A od tego jakie oceny będzie miał jak wiemy zależy do jakiej szkoły trafi




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                    witam

                    widziałam że ktoś mnie wzywał hehehehe wiec jeszcze mnie ktoś pamieta
                    ehhhh...... czasu mi brak,sesja mi sie zaczeła wiec sie uczę,normalnie chyba umre od nadmiaru nauki buhahahah

                    No własnie oceny.......wrrrrrrrrrr......... mój dzieć ten duży ma trzy 3 na półrocze,wiec troche sie opuścil ale miejmy nadzieje ze na koniec roku to poprawi,bo szczerze mówiąc zawalil sobie głupstwami bo np brakiem zadania,albo brakiem ksiazki czy zeszytu ,no cóż nie bede już tego drążyć

                    U nas ferie od popniedziałku,wiec jedziemy do nysy i na narty do czech gdzie mamy po pierwsze rzut beretem,po drugie super trasy a po trzecie cenowo to polskie góry mogą się schować

                    bazumik gratuluje.............KUrcze ale ci zazdroszcze z jednej strony ,z drugiej byłabym przerażona ale chyba nie ma tego złego

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                      A ja dzisiaj doznałam szokuMój Kamil wstał rano sam,sam zrobił sobie śniadanie i sam wybrał się do szkoły Robi się samodzielny,ale moim zdaniem troszkę późno.A u was jak z samodzielnością nastolatków?
                      Dzisiaj idę na wywiadówkę,semestr kończą dziś a nowy zaczynają już od przyszłego tygodnia a ferie dopiero od 15-tego.
                      Last edited by anna31; 29-01-2010, 10:46.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                        Cześć!A Wy co dziewczyny,żyjecie już zimą i feriami?U nas po feriach już a zimy to ja mam dosyć-albo zimno albo ciepło i pełno śniegu że wyjść czasem nie można.Wczoraj były u nas zebrania-panie b.zadowolone z Zuzi.Bartek zdecydował iść do gimnazjum sportowego o profilu kolarstwo.






                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                          hej
                          dziewczynki co z wami???????????
                          co to za zastój sie zrobił
                          pobuuuuuuuuuuuuuuuudka
                          NIE SPIMY PISZEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                            Hej!Ja bym pisała,ale jak nikt się tak długo nie odzywa?
                            Widziałam na mamach styczniowych że miałybyśmy koleżankę wiolus,tylko trzeba jej o nas powiedzieć.






                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                              Nie musicie dziewczyny, już Was znalazłam

                              Mój Patryk jest z 19.11.1996
                              Mam również młodszego Bartka ze stycznia 2008

                              Chętnie poplotkuję o moich synach, młodszy to jeszcze nie daje we znaki, ale za to starszy, ohhhhh okres buntowniczy się zaczął.

                              Będę już teraz na bierząco tutaj zaglądała


                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                                Fajnie że zajrzałaś.Tutaj piszemy o starszakach tylko.






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X