Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oszczędność prądu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oszczędność prądu

    Wiem ile kosztuje utrzymanie dziecka. Jeżeli jest to pierwsze dziecko to dochodzi koszt wyprawki itp. W przyszłym roku musimy liczyć się z podwyżkami cen prądu, więc tutaj taka rada dla Panów. Zamieńcie zwykłe żarówki na LEDOWE, a przed domem zamontujcie lampę uliczną LED. Możecie o tym poczytać tutaj: xxx . Takie lampy sprawdzą się nie tylko w miastach, ale również w gospodarstwach domowych.
    Last edited by disne; 18-08-2020, 17:32. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Oszczędność prądu

    Przyznam, że oświetlenie LED to faktycznie całkiem dobry pomysł

    Skomentuj


      #3
      Odp: Oszczędność prądu

      Skoro mowa o oświetleniu, koniecznie zerknijcie na ofertę sklepu light Home. Ja xxx, które idealnie pasują mi do salonu
      Last edited by disne; 18-08-2020, 17:32. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oszczędność prądu

        Ledy to chyba najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o oszczędność prądu. Można po prostu pozmieniać same żarówki, ale jeśli komuś marzy się całkowita odmiana, to można np. wybrać lampę z niewymiennym modułem. Ogólnie to polecam sprawdzić na xxx czy nie mają czegoś ciekawego, bo zawsze u nich coś fajnego można znaleźć
        Last edited by disne; 18-08-2020, 17:33. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oszczędność prądu

          Ja sama wymieniając oświetlenie na xxx byłam w stanie ograniczyć zużycie prądu o nawet 50%. Na pewno na tym najszybciej zejdziemy, jeżeli chodzi o zużycie energii, bo wiadomo, że na telewizorze, czy komputerze będzie trudniej ograniczać się
          Last edited by disne; 18-08-2020, 17:33. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            W lecie to wentylator chodzi u nas non stop, w tym roku do pokoju sobie kupiłam tez klimator activejet, nie pobiera dużo prądu a bardzo dobrze chłodzi, bo napełnia się tam zbiorniczek wodą lub wkłada zamrożoe wkłady, powietrze jest przy okazji też nawilżone

            Skomentuj

                   
            Working...
            X