Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odstawic od piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odstawic od piersi

    mam problem dla mnie bardzo powazny. Jestem mloda mama i mam 20 miesieczna coreczke. od poczatku karmie ja piersia. Amelka nie akceptuje smoczka ani zadnych kaszek mleczek itd. Zasypia przy piersi, budzi sie prawie co godzine do cyca. Nie wysypiam sie nie daje sobie rady. nie wiem co robic. wiem ze sama doprowadzilam do tego ale czlowiek uczy sie na bledach ;/ pomozcie prosze Anna
  •    
       

    #2
    Odp: odstawic od piersi

    Witaj! Mojego syna oduczyłam karmienia piersią w nocy, tak że mąż podawał mu wodę. Dwa tygodnie budzenia się w nocy, za każdym razem woda i syn się oduczył. Był płacz, krzyk, ale dalismy radę. To było jak syn miał 8 m-cy, podziękował mi za pierś jak miał 13 m-cy. Nie najadał się, dałam mu butle z mlekiem i spodobała mu sie taka zamiana Twoja córka jest starsza, wiec może być większy problem. Jeśli masz możliwośc to poproś męża o pomoc. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Może pomoże ktoś, kto był w podobnej sytuacji.

    Skomentuj


      #3
      Odp: odstawic od piersi

      Witaj!ja mialam podobnie tylko na 13 miesiecy odstawilam lenke!mysle ze synek powinien choc troche zrozumiec jakmu powiesz ze cycusie sachore(poradzila mi to kolezanka)i dostanie mleko z butli polecam butelki z tommee tippeesmoczek podobny jest do piersi lenka akceptuje ta butle imleko z nestle junior gdyz ma inny smak i zapach niz bebiko sprobuj tlumaczyc i podawac dziecku wode w nocy powodzenia zycze

      Skomentuj


        #4
        Odp: odstawic od piersi

        Witaj imienniczko
        Ja swoją córe odstawiłam od piersi jak miała 19 miesiecy czyli prawie w wieku Twojej.Moim zdaniem jest na tyle duża ze mozna bardzo duzo jej wytłumaczyc że cycus jest dla malutkich dzieci a ona jest juz dorosła i powinna pic juz z kubeczka,jezeli nie zechce pic mleka to trudno w tym wielu nie musi juz tego robic wazne żeby jadła łyżeczka mleczne dania i wcale nie musi byc to kaszka moga byc to serki jogurty kanapeczki z nabiałem itp.
        Napewno powaznym błędem byłoby nauczenie jej teraz na butle jak radzą poprzedniczki
        Powodzenia.


        Skomentuj


          #5
          Odp: odstawic od piersi

          U nas było tak. Córka po za cyckiem świata nie widziała. Cycek był lekarstwem na wszystko- ból, strach, złość i do zasypiania. Wszyscy do o koła podgadywali, że to już czas małą odstawić, bo już duża etc. Ja nie ukrywam, że mi to jej ciągnie nie przeszkadzało, bo widziałam ile jej to radości sprawia. Ale bałam się tego co będzie później, że im dłużej będę to ciągnęła to później będzie jeszcze trudniej, a mała miała już 21 miesięcy. Koleżanka mi doradzała, żeby spróbować i spryskać sutki perfumą. Pewnego dnia się zawzięłam, spryskałam się perfumą i podałam pierś córce. Ona krzyknęła tylko beee, potem jeszcze robiła parę podchodów, ja za każdym razem miała spryskana pierś i za każdym razem mówiła, że bee. I już pierwszego dnia udało jej się zasnąć bez piersi. I uśnięcie zajęło jej jakieś 10 min, gdzie przy cycku potrafiło to trwać do 2 godziny. Podejrzewam, że ja bardziej przeżyłam to odstawanie niż ona, bo oni razu nie zapłakała za cycem i zasypiała bez problemu.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X