Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Prawo na co dzień
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Prawo na co dzień Poznajcie swoje prawa i możliwości

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-04-2015, 07:42
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40
Domyślnie Odp: jak wyjść z dlugów?

A do tego jeszcze dorzuciłabym wnikliwie czytanie etykiet cenowych, ja wczoraj mądra zdobiłam zakupy, myślałam że makrela w puszce jest w promocji za 2,55 więc wzięłam 2 szt. a na rachunku się okazało że po 4,39. Więc w sumie 4 zł w plecy, przy ilości zakupów jaka robimy może się tego trochę nazbierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2015, 19:11
sabina888 sabina888 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina888.polki.pl

jeśli interesuje cię pożyczka oddłużeniowa sprawdz ofertę szybkigrosz.pl mogą tam wnioskować osoby z zadłużeniem i z komornikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-05-2015, 17:41
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Mozna też pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym, może jest jeszcze na taki szansa? Na http://homebanking.pl/ sobie poczytaj i porównaj oferty banków, skontaktuj się z doradcą. Jeśli nie, to tylko kwestia porozumienia się z firmą windykacyjną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2015, 11:00
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Więcej pracować, skonsolidować zadłużenie. Żyć oszczędnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2015, 16:50
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

Poczytaj sobie o wychodzeniu z długów np na http://blog.kredytinkaso.pl/1948-jak...tli-zadluzenia takich artykułów jest dość dużo i bardzo pomagają. Grunt to nie unikać wierzycieli i spłacać w terminie. Wiem, że to nie jest łatwe ale niestety trzeba tak robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2015, 22:56
moniaaa33's Avatar
moniaaa33 moniaaa33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaaa33.polki.pl

Najlepsza jest konsolidacja...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2016, 09:44
agatacha agatacha jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agatacha.polki.pl

Kobitki, tylko uważajcie na te wszystkie kredyty chwilówki, oni mają takie warunki, że nie daj Boże się coś wydarzy i nie spłacicie raty, będą jeszcze większe problemy. Wszystkie szczegóły są jak zwykle małym druczkiem, a i tak jak sie to poczyta to nic z tego nie da się zrozumieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2016, 15:39
faworytka faworytka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faworytka.polki.pl

A myślałyście o pożyczce pod zastaw samochodu? To również bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeśli chodzi o warunki takiej pożyczki to warto poczytać sobie na stronie http://www.pozyczkisamochod.pl/. Mi wydaje się to o wiele korzystniejsze niż na przykład chwilówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2016, 18:29
juninka184 juninka184 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
juninka184.polki.pl

Moim skromnym zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Was będzie konsolidacja zadłużeń. Tylko w ten sposób będziecie w stanie uporać się z długiem i wyjść na prostą. Poczytaj sobie kredyt123 forum, mają dobrą ofertę konsolidacji. Niejednej osobie już pomogło to w trudnej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-2016, 12:39
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Jedną z metod na to, by wyjść z długów jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To dość świeża sprawa w polskim prawie. Tutaj: http://upadłośćkonsumencka.com.pl/wn...c-konsumencka/ przeczytacie więcej na ten temat, a także pobierzecie wniosek. Zerknijcie! Bloga prowadzi prawnik, więc znajdziecie tam mnóstwo przydatnych informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania