Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej

    Beata-też składam wyrazy współczucia, niezależnie od wieku zawsze to ogromna strata i pustka. Styczeń u nas też nie jest łaskawy, dziadek w szpitalu. Czyli na wiosnę już na swoim? Też bardzo chętnie obejrzę kuchnię już gotową Gotowa kuchnia to już takie namacalne spełnianie marzeń, a ile satysfakcji da gotowanie w takiej ukochanej kuchni
    Oleńka wciąż kreatywna, ostatnio widziała jak babcia się farbuje i potem gdy skorzystała z momenty, gdy się gorzej czułam i się położyłam, to dorwałą się do swoich farbek plakatowych i zaczęła malować swoje włosy...więc wciąż wulkan pomysłów

    Justyna-kobieto Ty to masz talent! niesamowicie się rozwijasz w tych arcydziełach, filc w Twoich rękach ożywa i powstają przepiękne rzeczy! Nie mogę się napatrzeć. Jak najwięcej zleceń, by to co tak lubisz robić mogło stać się twoją pracą

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dziękuję Dziewczyny to pierwsza filcowa lala więc ma trochę niedociągnięć podobnie jest z misiami, dziś w planach kolejna laleczka aniołek na chrzciny muszę kupić materiał bawełniany do tła ramki, chciałabym aby filc stał się moja praca ale mam obawy, że to tylko marzenie ale za nie się nie płacić chociaż

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam się, my od wczoraj u rodziców moich, byłyśmy na koncercie charytatywnym dla takiej Pani z mojej miejscowości rodzinnej co jest po wypadku i zbierane były pieniądze na rehabilitację, a potem była pizza na dzień babci i dziadka, laleczka uszyta z filcu dziś może też się udala coś poszyc, zostajemy do jutra albo do środy zobaczymy jeszcze

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam Już się sama nie mogę doczekać kiedy coś już ugotuję w kuchni nowej
          Patrycja - ależ szalone pomysły ma Oleńka
          Justyna -ja tam niedociągnięć niewidzę ale wiem co piszesz bo ja robiąc kartki to samo myślę ale tak to mało kto tak patrzy chyba że się na tym zna ...więc powodzenia w dalszych pracach Ja myślę nad walentynkowymi teraz

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Ja tvn24 i gazeta.pl

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej!
              Jak Wam idzie praca twórcza?

              Odkąd ola zrezygnowała z drzemki w dzień brakuje mi 2h godzin w dobie na robienie wszystkiego, bo wieczorem niby zasypia już o 20, ale już mi się nie chce robić nic konstruktywnego. Byle do wiosny!

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Patrycja u mnie dzieci jeszcze ferie mają i też ich pełno a sama nie mogę się przy nich skupić :/ i tak mi idzie mozolnie Jak się uda to Laura jeszcze pośpi w dzień z godzinkę . Też już wiosny wyczekuję ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam, my nadal u rodziców choć dziś się zbieramy już, teraz wybieramy się na małe zakupy, może uda się kupić mi materiał na ramki do laleczek.
                  Beata u Was już drugi tydzień ferii?
                  Patrycja zawsze jak jakaś zmiana w dziecku to czlowiek musi się przestawić, ale za chwilkę u Was kolejny śpiący maluszek będzie

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej dziewczyny. Wpadłam w wir pracy twórczej miałam małe zamówienia na dzień babci i dziadka i tak jakoś mnie to pochłonęło, a do tego coraz wiecej decyzji związanych z remontem. Szukanie podłogi, wanny, umywalki itp. wszystko ładne ale ceny masakra.
                    Beata moje wyrazy współczucia i trzymaj się.
                    Patrycja to masz wesoło z Oleńką, mała artystka Ci rośnie. Życzę dużo zdrowia dla dziadka.
                    Justyna tworzysz cudeńka.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam
                      Teresa dziękuję
                      Justyna tak u nas drugi dzień ferii Dzieci szaleją ,w domu przeważnie bo na dwór mało wychodzimy więc się nudzą
                      Ja też zapracowana bo i obiad i ogarnąć cokolwiek,sprzątanie tego co zabiorę do domu i jeszcze te kartki I czasu brakuje na inne rzeczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam, my od wczoraj w domu, dziś może uda mi się coś poszyc choć dziś ksiądz z kolędą idzie tutaj,
                        Beata my jesli wychodzimy to na spacer i dom bo niby jest snieg ale jakos to powietrze ciezkie i nie jest za fajnie, w poniedzialek bylo slonecznie o ladnie i dziewczyny Gabii i Zosia byly 2 godz. na polku, to kiedy przeprowadzka?
                        Teresa fajnie ze masz zamówienia i oby tak dalej, co do cen rzeczy do wykończeń to potrafią dobić, a teraz od stycznia dużo poszlo do góry przynajmniej z tego co nas na ten rok interesuje

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Punktem obowiązkowym każdego poranka jest zjedzenie śniadania i wypicia na czczo wody z cytryną. Później praca lub uczelnia lub wizyta i ginekologa

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Hej!

                            Teresa-oj tak, jak popatrzeć wszystko piękne, ceny już mniej. Ale i tak wybieranie jest bardzo przyjemne, ale czasochłonne, no i to co piękne nie zawsze jest praktyczne-jak moje nieszczęsne białe płytki w kuchni-każdy brud widać masakrycznie, a niedawno znajoma zrobiła kuchnie w czarnym połysku codziennie myje fronty. Zamówień życzę jeszcze więcej

                            Justyna-dobrze, że Zosia ma kompana do biegania, razem mają zajęcie. Ola szwenda się po podwórku sama bez celu-za mało śniegu na sanki i jej sie nudzi.

                            Beata-czyli już finisz ferii i nadgonisz znów z kartkami-czas na walentynkowe zamówienia. też mi czasu wciąż mało, ale od 18 już wypatruje kiedy Ola spać pójdzie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam, dziś słonecznie więc mam nadzieję, że nasza chwila na polu będzie długa.
                              Payrycja u nas Zosia może chodzić tak bez większego celu więc o tyle dobrze, ale jak jest mgła i ciężkie powietrze to tylko krótki spacer wchodzi w grę, a dzopki coraz lepiej sie dogaduja i ladnie sie bawia czesto same sobie cos wymyslaja, czarny polysk hmm jak jezdzilam z B. montować meble to nienawidziła czyścić na miejscu tych frontów każde inne tylko nie te, a zawsze jak się zrobi raz potem coś by się zmieniło,
                              Beata mozesz mi powiedzieć jakie macie ogrzewanie na budowie jeśli możesz oczywiście

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam
                                Patrycja tak już mi się marzy kiedy do szkoły pójdą to chwila spokoju będzie Gdyby chociaż cieplej było to inaczej wyjdzie się gdzieś czy do koleżanki a tu zimno Każdy w domu siedzi
                                Justyna przy ogrzewaniu to u nas cienko Tzn mamy ogrzewanie podłogowe zrobione ale pieca w kotłowni jeszcze nie mamy ani grzejników ani nic z tych rzeczy Będziemy odkładać przez wiosnę i lato na to ale póki co mąż kończy panele kłaść przywiozą meble kuchenne to już kuchnia z głowy A przecież jeszcze mamy piec kaflowy który naprawdę dużo ciepła daje A jak już na wiosnę cieplej będzie to już w ogóle dobrze będzie przenocować Za miesiąc czy dwa kupimy do salonu coś ,potem do dzieci pokoju ... i tak po troszku Na łazienkę jeszcze chce załatwić od znajomego po niższej cenie ale sie zobaczy co z tego wyjdzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X