Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie na spacerach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie na spacerach

    Zimne mleko na spacerze nie przypadnie do gustu naszym małym smakoszom. Ciepły posiłek zagwarantują dziecku termoopakowania na butelki/ termobutelki dla dzieci >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Karmienie na spacerach

    Mi karmienie piersią na sapcerze ulatwia bluzka do karmienia. Kupilam sobie dwie takie bluzki na mytummy.pl i jestem bardo zadowolona. Materiał jest elastyczny przez co bluzka długo wyglada jak nowa

    Skomentuj


      #3
      Odp: Karmienie na spacerach

      no za taką cenę to raczej musisz być zadowolona......


      Skomentuj


        #4
        Szczerze to nie karmiłam nigdy piersią w miejscu publicznym. Jakoś nie mogłam się przemóc.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-04-2014, 14:08.

        Skomentuj


          #5
          T prawda karmienie dziecka w miejscu publicznym, nie jest komfortowe na szczęście jest coraz więcej punktów i pokoi np galerie gdzie młoda mama może swobodnie przebrać i nakarmić swojego malucha
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-04-2014, 14:08.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karmienie na spacerach

            Ja na spacer zawsze biorę butelkę z MM. Powoli myślę o zakupie niekapka. Widziałam kilka fajnych ale nie wiem który wybrać. Doradzicie coś?
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-04-2014, 14:09.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karmienie na spacerach

              Również jestem zdania że karmienie dziecka w miejscach publicznych jest dość krępujące, dlatego staram się tego nie robić nawet w przygotowanych pokojach dla mam, a poza tym kiedyś mnie przewiało w takim miejscu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Karmienie na spacerach

                Macie rację że to troche krępujące i ciesze sie że coraz więcej powstaje miejsc gdzie można dziecko nakarmić i przwinąc.Ja zawsze staram sie najpierw nakarmic małego a dopiero potem z nim wychodzę.Awaryjnie zabieram ze sobą słoiczek i coś do picia.Pamiętam że jak mały jadł tylko z piersi to byłam zmuszona karmic go w aucie, byliśmy w podróży a nie było żadnego miejca gdzie mogłam go nakarmić,naszczeście mamy z tyłu przyciemniane szyby.Także jak dziecko głodne to każde miejsce dobre,najważniejsze żeby było najedzone

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Karmienie na spacerach

                  mleczko zawsze brałam w termosik, na wypadek gdy dziecko jest głodne. A tak poza tym picie i jakąś przekąskę dla malucha

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Karmienie na spacerach

                    Ja też zawsze woda w termosie, mleko wsypywałam do osobnego słoiczka np, takie po gotowych obiadkach dla dzieci. Mamy też termoopakowanie, ale jakoś wolałam korzystać z termosu. Było mi wygodniej, bo nie zawsze zachodziła potrzeba karmienia na spacerze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Karmienie na spacerach

                      Na wyjścia z domu zawsze odciągam pokarm i podaję maluszkowi z butelki, mam opakowanie termiczne które trzyma ciepło...jakiejś nie znanej firmy było tanie ale sprawdza się doskonale...czasami warto nie przepłacać

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Karmienie na spacerach

                        Zabierałam na spacer tuż po karmieniu i zazwyczaj to wystarczyło, o ile w lecie nie ma problemu z karmieniem tak w chłodniejsze dni już nie za bardzo się da. Termoopakowania bardzo się przydają, nie tylko na mleko, i szczególnie w podróży.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X