Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-12-2017, 01:00
croatoan croatoan jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
croatoan.polki.pl

Domyślnie Odp: problem ze stresem. pomocy

Wydaje mi się, że stres może brać się z nieodpowiedniego stylu życia. Zła dieta, brak ruchu - to wszystko źle działa na nasz organizm. Trzeba robić to, dzięki czemu czujemy się dobrze, a hormony zaczynają dobrze pracować :P
Nieprzeczytane 06-12-2017, 16:36
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Dobrym sposobem na to by się odstresować i zająć trochę sobą jest aktywność fizyczna. Myślę, ze pływanie to dobre rozwiązanie dla każdego z nas. Jeżeli nie umiesz pływać to nauka pływania Lublin bedzie dobrym rozwiązaniem. Nauczysz się pływać, odstresujesz się i zgubisz zbędne kilogramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2018, 16:58
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Tego typu https://psychomedic.online/ psychoterapia online naprawdę powinna pomóc.Uważam, że warto decydować się na takie rozwiązanie, aby nie popaść w depresje. Na pewno plusem jest to, że nie trzeba wychodzić z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2018, 09:40
foxi foxi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
foxi.polki.pl

W takich wypadkach często wystarczy odpoczynek, ... czasami może dłuższy odpoczynek .Przychodzi jednak moment ,że nie można już zwlekać z wizytą u specjalisty. Mój szwagier ... a jakże pracujący w corpo zauważyliśmy ,że żyje tylko dla pracy.Rodzina się już nie liczyła, na wakacjach po telefonem... na szczęście dał się przekonać i udał się do specjalisty - do gabinetu psychoterapeutycznego - https://psychoterapia-kreblewska.pl/. Już po pierwszych wizytach widać znaczące efekty ale dłyga droga jeszcze przed nim, pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2018, 17:42
majka87-7 majka87-7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majka87-7.polki.pl

Melisa na silny stres nic nie pomoże, w takiej sytuacji psycholog lub psychiatra jak najszybciej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-02-2018, 16:44
milkona milkona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

na silniejszy stres te są sposoby, jak męża zwolnili z poprzedniej pracy to normalnie doznałam szoku, nic nie zpaowiadało takich rewelacji, ciężko było się skupić, zaczęły się probley finansowe, wtedy poogł mi nervomix forte, to jest lek i działa bardzo skutecznie, uspokoił mnie i mogłam jakoś wesprzeć meża i pomóc w poszukiwaniach nowej pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2018, 00:30
terat83 terat83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Ja osobiście radzę sobie poprzez czytanie na mój ulubiony temat jakim jest e-sport. Zwykle po prostu przeglądam kilka newsów z https://esport.co.pl i cały stres mija. Generalnie fajnie mieć po prostu jakieś hobby, pasje i wtedy jest łatwiej sobie poradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2018, 17:41
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Stres może wyniszczać nasz organizm, dlatego trzeba robić wszystko, by z nim walczyć. Jeśli sami nie potrafimy się uporać, to polecam wizytę u psychologa. Można na nią umówić się nawet online na stronie https://psychomedic.online/ Specjaliści są dostępni 7 dni w tygodniu, więc pomoc można otrzymać niemalże zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2018, 17:48
gocha281 gocha281 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

A biovital znacie? taki tonik do picia w aptece na wzmocnienie pracy serca. Na pewno nie raz widziałyście. Kupcie sobie laski i pijcie codziennie. Mnie tam nic nie uspokaja jak on, nie to że doraźnie jak się zdenerwuje tylko ogólnie inaczej funkcjonuję jak go piję, na takie codziennie stresy działa ok. Wcześniej się trzęsłam jak któryś dzieciak się rozchorował, pałę przyniósł ze szkoły, darłam się na nich non stop bez potrzeby. Teraz żyje mi się o wiele lżej jak mniej biorę do siebie i jestem bardziej wyluzowana. I nic więcej nie robię poza piciem Biovitalu właśnie. Wszystkie inne formy odstresowywania (bieganie, gotowanie na parze żeby było zdrowo itp) szybko zakończyłam. Chociaż może teraz energii więcej to pomyślę znowu, ot tak dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2018, 23:46
kiwi123 kiwi123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi123.polki.pl

Radzę zadzwonić pod nr 22 254 54 54 i zarejestrować się do Kliniki Psychomedic na terapię online. W tego typu przypadku może okazać się bardzo skuteczna. Każdy ma jakieś problemy, ale nie każdy potrafi je samodzielnie rozwiązać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania