Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-07-2017, 10:48
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Domyślnie Odp: Perfumy damskie

Ja ostatnio zakochałam się w perfumach tak zwanych jabłuszkach. Są one z firmy DKNY. Szczególnie lubię dwa zapachy jest to zielone jabłuszko oraz jasno różowe. Wiem, że są też inne ale jakoś mnie one nie przekonują. Tylko czekam aż na https://blip.pl/ pojawią się jakieś promocje na nie to wtedy je sobie kupię. Niestety nie są to tanie i powszechnie dostępne perfumy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2017, 09:17
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

Ja lubię takie ZAPACHY ŚWIEŻE, a nie jakieś ciężkie, mdłe. Od razu mnie od takich perfum odrzuca. Dla mnie idealne są cytrusy, jakieś delikatne kwiatowe zapachy itd. Ale w sumie to już kwestia gustu i każdy po prostu używa takich, jakie mu się podobają
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2017, 12:04
zoiopl zoiopl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zoiopl.polki.pl

Miasto: Białystok

Jest perfuma od adidasa z serii born oryginal. Dla mnie perfekcyjność w zapachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2018, 08:31
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Kochane sama zastanawiałam się ostatnio nad wypróbowaniem sobie feromonów ponieważ zastanawia mnie ich działanie. Czy dzialają czy nie.Bo jeszcze nigdy nie próbowałam

Nie chcę jednak wydawać zbyt dużo na zapaszek..... Co sądzicie moze o tych?
https://intymnosc.pl/pl/feromony/834...lpha-15ml.html
o sexual attraction?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2018, 19:21
rejczell rejczell jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rejczell.polki.pl

Mi do gustu ostatnimi czasy przypadły odpowiedniki chociaż w wersji de luxe, przez co zminimalizowana jest ich najczęstsza wada czy niska trwałość. i tak najczęściej kupuję na edp24.pl bo wychodzi i tanio i szeroki wybór.
Ostatnio mój nr 1 to odpowiednik dla Calvina Kleina - Eternity czyli numerek151 Enfinity
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2018, 15:04
petri42 petri42 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
petri42.polki.pl

Miasto: Wrocław, Katowice
Wyślij wiadomość przez AIM do petri42

Ja ze swojej strony mogę polecić perfumy carolina herrera good girl - piękny zapach i trwały.
Stary 11-05-2018, 09:08
pola_267's Avatar
pola_267 pola_267 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pola_267.polki.pl

Miasto: Rzeszów

Ja szukam jakiś perfum, które są na bazie alkoholu. Takie świeże, znacie jakieś ciekawe?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2018, 16:08
kornela1989 kornela1989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Wybór perfum jest tak ogromny, ze trudno się zdecydować, przynajmniej mnie, na jeden, wyjątkowy. W domu mam kilka buteleczek, a i tak szukam już w Oriflame https://pl.oriflame.com/fragrance/women/perfume kolejnego zapachu dla siebie. Wiecie, takie odnowienie na lato. Love Potion wygląda Ciekawie, miałyście go?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2018, 11:45
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

MM które jeszcze lubicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd